YeNi DoGaN BeBeK NeZaMaN YıKaNıR

Başlatan ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤, 27 Ağustos , 2010, 00:00:42

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 08 Eylül , 2014, 09:51:34
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 08 Eylül , 2014, 08:22:48
bebeğim yoğun bakımdan çıktığı gün yıkamıştık. solunum problemi olduğundan   hiç hastane yıkamadılar. ilk banyomuz çok  kalabalıktı. babası, abisi, halası, babaannesi ve komşum. iki hafta bu günü beklemiştik
Bizde hastaneden geldik  sabah kayınvalidem yıkadı hemen hergün yıkandı oğlum idilik baştaki konak hiç biri olmadı bebekde banyo yaptıkca rahatladı kuzum misler gibi uyuyordu hey gidi günler  :love9: :love9: :love9:
Ayşe senin bebiş merasimle yıkandı desene   :k06:
canım hem de nasıl bir merasim. herkesin ağzında maske. babasının elinde fotoğraf makinesi  abisi kameraya oluyor. ne mutlu bir gündü hepimiz sanki tüy gibi hafiftik. o günlerde yaşadıklarımı az çok biliyorsunuz. o gün ilk aile fotoğrafımızı çektirdik. fotoğrafta oğlumun gözlerinin içi gülüyor, kardeşine sarılmış. eşim çok bitkin ve mutlu çıkmış.

zen_s

maşallah canım Allah nazarlardan saklasın evet sıkıtınız olmuştu ama çok şükür sonu iyi  geldi kocaman oldu yaramaz  :nazar: :nazar:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

mandalinaportakal

Bizde hastaneden geldik  sabah kayınvalidem yıkadı hemen hergün yıkandı oğlum idilik baştaki konak hiç biri olmadı bebekde banyo yaptıkca rahatladı kuzum misler gibi uyuyordu hey gidi günler  :love9: :love9: :love9:
Ayşe senin bebiş merasimle yıkandı desene   :k06:
[/quote]
benim oğlum da aynı şekilde ne konak oldu ne pişik.yaz olduğu için annem yarı kırkına kadar her gün yıkadı. sonra eşimle biz devraldık bütün yazı suda geçirdi paşam :)

makaron

Bizide ilk hastanede yikamuslardi, hergun gyikayin ama gobegine su degmesin demislerdi. Ben de gobek dusene kadar yikamamaya karar verdim. Gobek 3. Gun dusunce yikamaya basladim