En Favori Abur Cuburunuz Ne?

Başlatan Balböceği, 24 Ağustos , 2010, 22:16:43

« önceki - sonraki »

doğangüneş

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 20 Ağustos , 2011, 23:53:10
OFFF BENIMDE  CANIM COK ISTIYOR DONDURMA AMA BURALARDA TURK DONDRMASI YOK YA  :'(

TM TURK URUNLERİ VAR Bİ DONDURMA YOK BURAYA AIT OLANLARDA YENILMIYOR

BUARALAR BEN SOGUK KAHVEYE TAKTIM BILMIYORUM TURKIYEDE VARMI SOGUK KAHVE SOGUK CAPPUCİNO OFF SUPERRR GIDIYORR BU SICAKLARDA

soğuk kahve mi ayy ben bilmiyorum bilen var mı acaba  merak ettim şimdi  :ehi: :ehi: :ehi:

bende abur cubur olarak habire meyve yiyorum midem hal pazarına döndü  :k06: :k06: :k06

Lă_Tăhzen!

mukkemmel ama denemenı tavsıye ederım turkıyede yoksa adresını ver ben sana  burdan 1 kolı kargoyla gönderırım  :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: doğangüneş - 20 Ağustos , 2011, 23:55:37
OFFF BENIMDE  CANIM COK ISTIYOR DONDURMA AMA BURALARDA TURK DONDRMASI YOK YA  :'(

BUARALAR BEN SOGUK KAHVEYE TAKTIM BILMIYORUM TURKIYEDE VARMI SOGUK KAHVE SOGUK CAPPUCİNO OFF SUPERRR GIDIYORR BU SICAKLARDA

soğuk kahve mi ayy ben bilmiyorum bilen var mı acaba  merak ettim şimdi  :ehi: :ehi: :ehi:

bende abur cubur olarak habire meyve yiyorum midem hal pazarına döndü  :k06: :k06: :k06
afiyet olsun yarasinnn kizinaa  :nazar: :nazar:

doğangüneş

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 21 Ağustos , 2011, 00:04:03
mukkemmel ama denemenı tavsıye ederım turkıyede yoksa adresını ver ben sana  burdan 1 kolı kargoyla gönderırım  :ehi: :ehi: :ehi:
[/quote

AYY NASIL BİŞE ACABA TMM YOLLA BACIM BENDE SANA BAKLAVA YOLLARIM  :ehi: :ehi:

doğangüneş

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 21 Ağustos , 2011, 00:05:11
Alıntı yapılan: doğangüneş - 20 Ağustos , 2011, 23:55:37

afiyet olsun yarasinnn kizinaa  :nazar: :nazar:

SAOL CNM  İNŞ. ONADA YARIYORDUR.. :love9: ANNEM HEP MEYVEYİ ÇOK YİYENİN BEBEĞİ GÜZEL OLUR DER.. ANNEME DİYORUMKİ ANNE BAK BU KIZ ÇİRKİN BİŞE OLURSA TÜM MEYVELERİN PARASINI SENDEN  ALIRIM ONA GÖRE İÇİM DIŞIM MEYVE OLDU VALLA  :ehi: :ehi:

Balböceği

Balböceği

Annen dogru soylemis ayse ben 9 ayi sirf meyve ile gecirdim mal gibi veyve yerdimmm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sdogumdan sonra 5 ay meyve girmedi evime eni yeni almaya basladim  :ehi:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: doğangüneş - 21 Ağustos , 2011, 00:07:55
[/quote

amannn eksıkk kalsınn baklavaa önumuzdekı 1 yıl baklava görmek ıstemıyorum valla hayatımdan sılıyorumm ısmı bıle içimi dısıma getırıyor

doğangüneş

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 21 Ağustos , 2011, 00:11:49
Annen dogru soylemis ayse ben 9 ayi sirf meyve ile gecirdim mal gibi veyve yerdimmm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sdogumdan sonra 5 ay meyve girmedi evime eni yeni almaya basladim  :ehi:

insan tiksiniyor dimi.. zira bende önceki yaz yine hamileydim yaa :k06: :k06: gerçekten geçen yaz hiç meyve alasım gelmiyordu sanırım seneyede almam artık  :ehi: :ehi:

maşallah cnm oğluşunu düşününce cidden doğru söylemiş anneciğim  :love9:

doğangüneş

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 21 Ağustos , 2011, 00:13:55
Alıntı yapılan: doğangüneş - 21 Ağustos , 2011, 00:07:55
[/quote

amannn eksıkk kalsınn baklavaa önumuzdekı 1 yıl baklava görmek ıstemıyorum valla hayatımdan sılıyorumm ısmı bıle içimi dısıma getırıyor
neden  :y25: :y25: :y25:  o zaman sende soğuk kahve yollama  :crybaby2: :crybaby2:

Lă_Tăhzen!

haydı beraber zayıflayalım adlı konun son sayfalarına bak anlarsınn  :ehi:

doğangüneş

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 21 Ağustos , 2011, 00:18:46
haydı beraber zayıflayalım adlı konun son sayfalarına bak anlarsınn  :ehi:
başlığı bulamadım  :dontknow: :ehi: :ehi:

burcum

nisan rüzgar

Kartanesi