Kayınvalide İle Aynı Evde Yaşamak ??

Başlatan masalım2010, 19 Ağustos , 2010, 10:54:34

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ya edacim valla biktim bi utu bile alamiyolar babamin tek kiziydim dunyanin ceyizi hemde en iyisinden ama buraya geldim kullanamadim evim ayri duzulu turkiyede cok guzel insallah geri donecez ama anlamiyolar ya obenim kendi ailem aldi nasil alirsin hakki yokki sormasi bile cok ayip annem duysa sinirden uzulur  :crybaby2: diger eltilerim akilli hicbisey almamislar ama ben onlar icinmi getirdim onca ceyizi hic kullanmasamda yakarim gene onlara kullanmdirtmam  :y25: ben turkiyeye geri donecem insallah hele bi ev alim baska sehirde alcam yuzlerini gormek istemiyom  ::)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 19 Ağustos , 2010, 21:56:29
benim kaynanam benim ceyizime göz dikemez çünki eşime bir parça bile vermedi
guya esimede yorgan verecekti nerdeyse ama nekadan nankorum koca bir ev bagisladilar bizeee  :ehi: :ehi: :ehi: tabi icinde ben degilde gorumce oturan bi ev

Balböceği

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 19 Ağustos , 2010, 21:58:01
ya edacim valla biktim bi utu bile alamiyolar babamin tek kiziydim dunyanin ceyizi hemde en iyisinden ama buraya geldim kullanamadim evim ayri duzulu turkiyede cok guzel insallah geri donecez ama anlamiyolar ya obenim kendi ailem aldi nasil alirsin hakki yokki sormasi bile cok ayip annem duysa sinirden uzulur  :crybaby2: diger eltilerim akilli hicbisey almamislar ama ben onlar icinmi getirdim onca ceyizi hic kullanmasamda yakarim gene onlara kullanmdirtmam  :y25: ben turkiyeye geri donecem insallah hele bi ev alim baska sehirde alcam yuzlerini gormek istemiyom  ::)
vala cok uzuldum simdi verme bacim bende yatak odasi halilarimi uyku setimi pikemi battaniyemi
paspaslarimi getirdim  :basardim: burda bile kullanmaya kiyamazken aynur sakin verme kucan ne diyor
puffff ceyiz ya bu ne hayallerle insan aliyor elinden artiriyorda aliyor zehir olsun

DENİZGÖZLÜM81

canım yine sana ev vermişler bize onuda vermediler ona şükret :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 19 Ağustos , 2010, 22:02:01
canım yine sana ev vermişler bize onuda vermediler ona şükret :ehi: :ehi:
anam oturmadigim tapusu kaynananin ustundeki evi napiyim  :cildir:
ah birgun giderde evime esya alirimda temelli otururmuyum  :ehi:

DENİZGÖZLÜM81

siz yan yanada değilsiniz biz sürekli yüz yüze bakıyoruz ozaman gıtlağına saldırmak istiyorum

DENİZGÖZLÜM81

kızlar benim kaynanam bebek olmasını bile istemiyor ona dahada çok sinirleniyorum

Balböceği

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 19 Ağustos , 2010, 22:05:11
kızlar benim kaynanam bebek olmasını bile istemiyor ona dahada çok sinirleniyorum
Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 19 Ağustos , 2010, 22:04:06
siz yan yanada değilsiniz biz sürekli yüz yüze bakıyoruz ozaman gıtlağına saldırmak istiyorum
haklisin cnm rabbim sabr versin kendine neymis cocuk icin ben gelin geldim 4 5 ay oldu kaynana az kalsin kisir ilan ediyordu tabi dusuundugunden degil el ne der diye

DENİZGÖZLÜM81

sinir oluyorum neymiş daha erkenmiş gezin evliliğin tadını çıkartın diyor sanki gidip gezebiliyoruz gitsek bizi neden götürmediniz diye surat yapar 

Balböceği

Niye oyle diyor yani sizi dusundugu icinmi yoksa baska amaclami  ???

DENİZGÖZLÜM81

bizidüşündüğünden değil bebek olursa belki oğlu benimle daha iyi anlaşırya ondan torun  sevgisi yok kadında

Balböceği

senin kaynana hangi kaynana grubuna giriyor acaba  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

DENİZGÖZLÜM81

onada siz karar verin kızlar torunu almanyada gelmişti kaynımla tabi kaynım karısıyla ayrıldılar düğünden sonra köye gittik orda kız rahatsızlandı kahvaltıda herkez kalktı  benim kaynanam kahvaltıya devam etti kadın torun bilmiyor

Balböceği

allah yardim etsinnn benimkide el icinde sevmislik yapar yaninda sipana bak der  ???

DENİZGÖZLÜM81

benim kaynanam kızı sevmiş gibi yapıyor kız kendinden kaçıyor ben fazla yaklaşmadım kız demişki baba havva yenge beni öpsün  istiyorum sevsin diyormuş düşünün yani