Kayınvalide İle Aynı Evde Yaşamak ??

Başlatan masalım2010, 19 Ağustos , 2010, 10:54:34

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

madem anaları çok kıymetli evlenmeselerdi el kızının günahını almasınlar tabiki kadın yaslı olur kendi işini kendisi yapamaz eşide yoktur ozaman allah rızası için bakarsın ama eli ayağı tutuyor senden benden saglamları anlamıyorum bende k.validemle yasıyorum şükür yaa benimki gerçekten iyiymiş lafı sözü olur eskiden cevap vermezdim şimdi inceden inceye dokunduruyorum valla bende insanım ben nekadar düşünüyorsam oda düşünmeli beni soylediklerini
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

tweety0555

Alıntı yapılan: Selma27 - 18 Kasım , 2012, 23:56:51
Oyle canim.. Siz o yuzden elinizdekilere sukredin..Kaynana kotu olur, laf eder ama muska yapmasi, yaptrimasi cok daha kotu...Beterin beteri vardir ...Suanki kayinvalidemde bir melek sanki

SELMA SEN ESINDEN AYRILDIN MI ?HAMILEMISIN YOKSA ESKI TICKERIN MI?

muhribe

hay ağzın bal yesin nagihan  :icon_thumright:
oğlum evini barkını kurdu, mutlu deyip şükredeceklerine illa bi nifak sokacaklar.
sonra gelinler niye bizi sevmiyor derler  :cildir:

iklima

Rabbim herkesi kendi yuvasında mutlu etsin.ben birlik oturup da agız tadıyla ayrılanı görmedim.çok yanlış buluyorum allah da nasip etmesin
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

~ERVA~

valla validem 2 gündür bizde çok zor çoooook allahtan beraber oturmuyoz çok şükür  :amin:
allah oturanlara sabır versin :amin:

mavişim80

aynı ev içinde değilim şükür bile edemiyorum halime uzaktan bile yetiyor
uzakta dediğim 2 sokak ötemde
allahım cahillerle ugrasmak zorunda bırakmasın kimseyi .
aama benimki cahil değil bilmiş cahillliğe vuruyor kendini
evin bir evladıyla evliyim k.pederim kaybedeli 45 gun oldu ömrümden 45 yıl gitti ...
babam bizim ortamızı buluyormus onun sayesinde bukadar düşmüyrmusmus üstümüze ama şimdi ugrasacak bakacak insanı kalmadı.bide sesimizi cıkaramıyor durumdayım babam yeni öldü.gelin hemen cemkiriyor demesin diye susuyorum..aama gelinde bana sorun.
herkes birleşin yada bunun sonunda birleşmelisiniz diyor allahım korusun.suanda bile dayanmıyrum ozaman gelirse kesin boşanma sebebim olur.
doğum yapıcam şimdiden sancılarım giriyor  :toothy10:

Bluegirl

Aman Allah korusun en korktuğum şeylerden biri bigün olurda aynı evdeöoturmak zorunda kalmak  :icon_pale:
Rabbim kimseyi kimseye muhtaç etmesin inşallah

elfo

özlemcim milletin lafına bakmayın. onun kafasına da sokmaya çalışıyorlardır birleşin lafını. birleşirsen bi daha ayrılamazsın çok sıkıntı yaşarsın. Allah onun da yar ve yardımcısı olsun yalnızlık çok zor ama dünyada bi tek o bunu yaşamıyor. benim çok tanıdığım var kocası vefat etmiş kendi yalnız şekilde düzenini kurmuş teyzeler. arkadaş çevreleri var onlarla takılırlar sabah kahvelerine, günlere giderler. gözü gören örgüsünü örer yakını seçemeyen kanal 7 sini samanyolu tv sini izler  ;D yılda 1-2 aylığına çocuklarının yanlarına giderler. böylece günlerini geçirirler.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Eloshh

zor olsa gerek Rabbim o durumlara düşürmesin inş.. :amin:
Dua Dua Dua...

Mine'l Aşk

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Bluegirl

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥ToNTiNi~HaNıM♥ - 19 Kasım , 2012, 14:21:59
hay ağzın bal yesin nagihan  :icon_thumright:
oğlum evini barkını kurdu, mutlu deyip şükredeceklerine illa bi nifak sokacaklar.
sonra gelinler niye bizi sevmiyor derler  :cildir:
Seninde ağzın bal yesin hacı, benim ki sonunda anladı  :icon_thumright: :icon_thumright:

İnşallah daim olur  :amin: :amin:

muhribe

tweety0555

allah belasını versın hıc bu kadar kın ıcınde olmamıstım esımle bazı sorunlarım var ve ben cumleye anne bende kotuyum bende sutten cıkmıs akkasık degılım dıyerek baslayarak anlattım ve o oglunu tuttu bende dedımkı sen aklı basında bır kadın olsan bana o yokken kızarsın onun yanında oglum sen nıye onu boyle yapıyorsun dıyebılırdın dedım...ama o paso oglunu ttu bıde onu fısekledı gaza getırdı ...ıkıde aglama numarası ...sımdı benımkı daha bır barut... :crybaby2: :crybaby2:ben az bırsey desem patlayacak :crybaby2:
ılk defa bu kadar sınırlı hıssedıyorum kendımı ona karsı...

Aşkk

birikim yapıcam die anlaşamıyoken  beraber oturanları anlamıyorum para özgürlüğüm rahatlığımdan daha  değerli değil en güzel zamanlarımı nie burnumdan getireyimki o günlere bi daha mı geri döneceğim ne kadar iyi olursa olsun  ev ev üstüne olmaz  :nono: :nono: :nono: :nono: herkesin kendine göre bi düzeni var
ben kendi ailemle bile oturamam  bi arada kaldı k.valideyle Allahım yazdıysa bozsun beraber yaşayanlara da Allahım sabır versin  :amin: :amin:  :amin: