18 Nisan , 2024, 23:07:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kayınvalide İle Aynı Evde Yaşamak ??

Başlatan masalım2010, 19 Ağustos , 2010, 10:54:34

« önceki - sonraki »

serserim

canım ailen sahip çıksın sana konuşsunlar o cadıyla  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: hatta açık secik sorsunlar kızımın yataında çivilerin ne işi var amacın nedir senin diye  :caca: :caca: :caca: :caca: peki eşinle aran nasıl eşin ne diyor annesi için sana  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

meleğimi istiyorum

oda biliyor kaç kere uyardı o yüzden evden bile ayrıldık eşimle bi ara ama hala aynı değişmiyo kadın eşimle çok şükür sorunum yok ama bu kadın olduğu sürece benim huzurum yok eşim zaten her yerde söyler benim annem yok ben annemi hiç sevmiyorum diye

ZEYNEP-35

Alıntı yapılan: meleğimi istiyorum - 17 Kasım , 2012, 10:34:47
ya bu bir değil iki değil kendi annem istedi beraber oturmayı bende geçinemediğim için çalışıyorum zamanında ayırmak için  yaptıran şimdide yaptırır diye düşünüyorum ama bu sefer bebek için benim kendi anne babamda söylüyor uğraşmaktan bıktım ya bu kadınla

canım karı koca çalışıyosunuz bak ne güzel bence ayrı eve çıkmak istediğini eşine çıtlat yavaş yavaş....allah sabır versin canım sana yaa benimkiler şehir dışında yılda 1 kere  1 hafta 10 gün kalmaya geliyolar da o 10 gün bana 10 yıl gibi geliyo yanii sonuçta onlar yabancı insanlar bize ben duşa girerken bir kötü oluyodum kayınbabam felan sürekli beraber çok zor canım :icon_scratch: :icon_scratch:

nisan rüzgar

mecbur kalmadıkça pek güzel olmaz kayınvalideyle dötdöte bütüngün  :ehi: 2 saatten fazla çekilmiyolar neadarda iyi olsaalrda

Selma27

Alıntı yapılan: meleğimi istiyorum - 17 Kasım , 2012, 09:18:14
ya arkadaşlar ben kaynanamla birlikte oturuyorum evde bitanede kaynım var ilk evlendiğim zamanlar benim yatak örtüm kırmızı yatağı sürekli toplayıp açarken elime birşeyler battı aradım buldum hep toplu iğne çıktı 5 10 kez çıkmıştır onların renkleride kırmızıydı sonra eşim rüyasında odamızda böceklerin çıktığını ve sürekli öldürmeye çalışmak isterken tekrardan çoğaldıklarını gördü ha bide şu var bütün sülale benim kaynanaya muuskacı büyücü der yapıyoda biliyorum çünkü bir zamanlar eşimle beni ayırdır bu yüzden eşimin bir akrabası söylemişti benimde düşüncem şu acaba bebeğim olmuyor kaynanam kesin gene birşey yaptırdı bunu benim kendi ailemde eşimin aileside söylüyor neyapacam bir akıl verin ya:(:( ANNE OLMAK İSTİYORUM

Allah boyle insanlardan korusun canim ...Okuyunca ne kadar uzuldum yaa..Bir insan iste cikarlari icin oglunu ayirmak icin muskada yapar , buyude yaptiriri..Akla alinmayacak her turlu pislik iste..bende ilk esimden annesinin muskalari , buyuleri yuzunden ayrildim. kadin resmen biz ayrilalim diye o kadar uzakta yasadigimiz halde bize kiyafetler gonderdi ve meger onlara domuz yagi falan surmus. Tam karin bolgesine, bu da cocugum olmamasi icin. Sonra ayrildiktan sonra kayinbaba ile konusmustum..Sizin ayrilmaniz ve cocugunuz olmasin diye buyu yapmislar demisti.Hersey ortada, ama yaptiklari er gec kendilerine donuyor..Bunlar yanlarinda kalmazlar.. Allah yardimcin olsun..ne yaparsan yap, okusan uflesen olmuyor canim. ben namazimda niyazimdaydim. Surekli hatim okurduk arkadaslarla. Eski esim cok yoldan cikmisti..Namaz, kuran bilmez ve o yuzden buyu tuttu ve bizde hic bir sebep yokken ayrildik..Suan hala sucu benim ailemin ustune atar. Bizi baban ayirdi diye, etraftada bunu konusyor. Pisman essek gibi ama anasinin yaptiklarini keske gorebilseydi..Ona soylemeye calistim bana deli dediler..Bende boyle bir olayin kurbaniyim o yuzden cok yaraliyim coooookkkk...

bnsroni

18 Kasım , 2012, 08:35:59 #215 Son düzenlenme: 18 Kasım , 2012, 08:38:54 bnsroni
Sen bide bnm kaynanamı gör o halde..
Benimkisi büyücü mıskacı bi adamla beraber yasıyor....
Boşanmak üzereyim dahada söylenecek söz yokkkk

Selma27

Alıntı yapılan: bnsroni - 18 Kasım , 2012, 08:35:59
Sen bide bnm kaynanamı gör o halde..
Benimkisi büyücü mıskacı bi adamla beraber yasıyor....
Boşanmak üzereyim dahada söylenecek söz yokkkk

Canim kayinvaliden mi yapiyor? Ben once inanmiyordum bu buyu muska islerine fakat Turkiye'de bir hocaya gittik, o da soyleyince , birde yok yere ayrildigimiz icin mecburen yapilan buyulerden dolayi bosandim diyorum. Allah onlardan beni korusun. ucuz kurtuldum ..Uzerinden 4 yil gecti ama hala atlatamadim. Haksizliga ugranip kullanildim..Sadece yurt disina gelmek icin evlendirmis oglunu benimle ve sonra 3 yil boyunca ugrasti durdu. Muradina da erdi. Allah obur dunyada versin cezasini..

Balböceği

Allah evlerden Irak etsin yarebbim  :amin:

Beterin beteri var diye buna derler  :honk:

Selma27

Oyle canim.. Siz o yuzden elinizdekilere sukredin..Kaynana kotu olur, laf eder ama muska yapmasi, yaptrimasi cok daha kotu...Beterin beteri vardir ...Suanki kayinvalidemde bir melek sanki

Balböceği

Allah daim etsin  :amin: bende okuyunca şükür dedim  :suclu: :D

Huysuz muysuz ama öyle huyları yok cok şükür  :amin:

Hangi kaynana gelinine elde dikmesin diye dikis makinası alır  :ehi: :ehi:

nisan rüzgar

evet evlerden uzak  öylelelerii  :caca:
edoş kız bnmkiside bu kşam bana pişirmiş balık yollamış kocaylan pek güzel gldii  :k06: :k06:

Selma27

Eda sukret canim ..Bak ne guzel degerini nasil biliyor . Seni dusunmus ve dikis makinesi almis.. Bende suanki kaynanayi cok seviyorum. Beni cok dusunur..Ogluna cok duskun ama benide her zaman dusunur..

ZAHİR

benm eşimde annesini en başından istemediğim için bana iyi dawranmıyo bu halimde bile üzüyo beni.. geçen itiraf etti bunu başka şeyleri bahane ederek acısını çıkardığını  :(   kaynanam kötü değil ama ailesi kalabalık giden gelen çok olacak çalışıyorumda o kadr yükü kaldıramam ama eşiminde artık bana iyi dawranmasını istiyorum nasıl yapvcam bilemiyorum:((
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

muhribe

Alıntı yapılan: ZAHİR - 19 Kasım , 2012, 11:08:33
benm eşimde annesini en başından istemediğim için bana iyi dawranmıyo bu halimde bile üzüyo beni.. geçen itiraf etti bunu başka şeyleri bahane ederek acısını çıkardığını  :(   kaynanam kötü değil ama ailesi kalabalık giden gelen çok olacak çalışıyorumda o kadr yükü kaldıramam ama eşiminde artık bana iyi dawranmasını istiyorum nasıl yapvcam bilemiyorum:((
emin ol annesi gelince eşinle aranız daha iyi olmayacak
herkes uzak olsun iyi olsun
bir-iki hafta ziyarete gelseler bile ortalığı karıştırmaya yetiyor
Allah'tan en büyük duam kimseyi kimseyi muhtaç etmesin, herkes yerinde iyi olsun  :amin:

ZAHİR

aminn aminnnnnnnnnnnnnn
canım biliyorum o zmn gelse de ben ii olmıcam herşeyim kısıtlanacak zaten hayata zor tutunan biriyim sewmiyorum yaşamayı bunu söyledim eşime biraz ılımanlaştı en ufak şeylere kızmıyo artık ama annesinden her geldiğimzde yine azarlıyo beni ...
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥