29 Mart , 2024, 01:41:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebek İsteyen Arkadaşlarım Hep Birlikte Dua Edelim mi?

Başlatan Lă_Tăhzen!, 17 Ağustos , 2010, 21:35:39

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Alıntı yapılan: ❤PA®İSS❤ - 21 Ağustos , 2010, 15:57:57
Alıntı yapılan: hasretimsana - 21 Ağustos , 2010, 15:21:52
ya eğer bu tip insanlar olmasa bu çocuk meselesini belkide bu kadar bizde sorun haline getirmeyeceğiz daha 1 seneyi gecti ama sanki yıllardır cocuk olmamış gibi yıprandım valla elalemin lafı bitiriyor yoksa daha erken gec değil ki ben kimseye sormam bebiş var mı diye kıyamam ya belki oda benm gibi aynı durumdadır diye varsa zaten öğrenirim demi ne gerek hele bide sorduklarında yok dediğimde acıyarak bakısları varya oda deli ediyor beni sanki kusurluymusum gibi ama ben hepsini rabbime havale ediyorum benm büyük görümcemin cocugu oldu yeni haftada bir bizde 1 hafta kalır birgün cocuga baktım elimde agladı elimden bir cekip aldı cocugu sonrada sakasıyla esime diyorki odaya cekildi cocukla bogazına mı bastı ne cocuk mosmor olmustu diyo ya su söylenecek söz mü ya biliyorun durumu esim nasıl sinirlendi o yokkende hepsi bana takılıyor guya bogazına mı bastın diye nasıl zoruma gitti anlatamam o günden beride cocugu kucagıma almıyorum birileri verirse tutuyorum yoka yok cocugun bir günahı yok ama napıyım demi ne zaman elime aldıysam bir kulp taktı bende hiç bakmıyorum senin cocuguna mı kaldım ben rabbim bana da verecek inş :y25: :y25: :y25: :y25:
AYYY CANIM BENIM ÇOK UZULDUM  :( :( :(
ALLAH BUYUK CANIM DÜŞMEZ KALKMAZ BI ALLAH
KIMIN NE OLACAGINI BILEMEYIZ OYLE EVLADIM VAR DIYENLER BÖBURLENMESINLER
BASINA NE GELECEK ALLAHTAN BASKA KIMSE BILMEZ
BIDE HAYATDA BUYUK SOZ KONUŞMAYACAKSIN MUTLAKA BASINA GELIYOR
CANIM SEN UZULME INSALLAH RABBIM SANADA HAYIRLI EVLAT VERIR EN KISA ZAMNADA  :amin: :amin: :amin:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
katiliyorum sibelim cok guzel yazmissin

HASRET!M S@N@

simdi bu duaya katılacak herkes ismini tekrardan bir yazsın ona göre devam edelim basta ben varım canan

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

kızlar her gece sızler için dua ettım
namazımıda kıldım
ama bugunden sonra kılamıyorum hastalandım  :crybaby2: :crybaby2:
artık sızler devam edersınız
kım kılıyor kım neler yapıyor bılemıyorum ama ben sızlere hep dua edecem  :amin: :amin: :amin:

mutluluk

ağlama ya.inş birgün bizimde bebişimiz olcak. :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: mutluluk - 30 Ağustos , 2010, 16:39:28
ağlama ya.inş birgün bizimde bebişimiz olcak. :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin:
atlattım hayal kırıklıgımı daha ıyıyım saadetcım  :opucuk:
yarından ıtıbaren baslıyorum yıne
ama sankı kımse dua etmıyor gece namazı kılmıyor mu nıye kıme bısey yazmamış

FeHi

lasdidasdi

çok iyi bi fikir bende aranıza yeni katıldım herkze slm kimin duasının kabul olacagı belli olmaz bende bebiş istiyorum :director:
ahh polikistik over aaahhhh..

FeHi

Hg Lasdidasti güzel ama tekarardan toplanıp böyle bişi yapmak lazım... Bunun içinde ilgilenenleri beklicez artık.. :honk:

✿گสЯเ_ќĮż✿

ARKADAŞLAR BU KONUYU GÜNCELLESEK NSL OLUR :dontknow:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

nurefşanelif

kızlar bu konuya katılıım yok mu :dontknow: bnce çok güzel düşünülmüş, hem birbirimiz için ettiğimiz dualar daha makbul inş yeniden isimlerimizi yazıp dua zinciri kuralım inş :love9: :love9: :love9:

esracım

Alıntı yapılan: nurefşanelif - 07 Haziran , 2011, 21:49:59
kızlar bu konuya katılıım yok mu :dontknow: bnce çok güzel düşünülmüş, hem birbirimiz için ettiğimiz dualar daha makbul inş yeniden isimlerimizi yazıp dua zinciri kuralım inş :love9: :love9: :love9:
bende beğendim bunu kızlar..yapalım mı ne dersiniz?

suzannn

bende katılırım allah dualarimizi kabul eder insallah

nurefşanelif

kızlaaaaaaaaaaaarrr bugun perşembe bu gece kalkıp namaz kılıp dua edecekmiyizzz :amin: :amin: hadi isimlerimizi yazalım ve birbirimiz adına dua edelim :icon_thumright:
ELİF

nurefşanelif

kimse isim yazmamış bende genel olarak herkesciklere dua ettim inş bu forumdaki herkesin kucağı bebişlerle dolsun rabbim hayırlısıyla hayırlı zamanda hepinize bebiş versin inş :amin: