18 Nisan , 2024, 18:34:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ERKEN GELEN BAHAR..

Başlatan vuslat, 14 Ağustos , 2010, 22:40:05

« önceki - sonraki »

SiRiNe

derbeder

bu yaziyi daha önce görmemistim, cokkk güzel yazmissin canim. eline saglik.. :-* darisi bize  :love7:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

vuslat

tşk ederim kızlar =) değer verip okuduğunuz için  ;) :opucuk: gerçi böle bişy yaşamadım ama hayalimi yazdım e sonuçta zaten bekliyodum gecikmiştim test yaptım çıktı yazamazdım  :k06: rabbim  isteyen herkese nasib etsin.. hala bütün dualarımda bu var. insan beklerken ümitsizliğe kapılıyor bazen, ama ben eminim rabbim vermiyceği bişiyi kalbimize duamıza koymaz elbet vardır herşeyin bi hayrı... öpüyorum hepinizii umarım herkes neyi istiyosa neyi bekliyosa ummudğundan çok güzelini yaşasın  :amin:

[/ur

✿گสЯเ_ќĮż✿

ARKADAŞIM DUYGULARINI ÇOKTA GÜZEL İFADE ETMİŞSİN.  :y25: :y25: :y25:   :opucuk:
RABBİM BEBEĞİNİ ANALI BABALI BÜYTMENİZİ NASİP ETSİN
:amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

vuslat

Alıntı yapılan: ๑ॐღ SARIkız ๑ॐღ - 13 Kasım , 2010, 18:42:45
ARKADAŞIM DUYGULARINI ÇOKTA GÜZEL İFADE ETMİŞSİN.  :y25: :y25: :y25:   :opucuk:
RABBİM BEBEĞİNİ ANALI BABALI BÜYTMENİZİ NASİP ETSİN
:amin: :amin:
bu güzel duan için tşk ederim canım =) darısı tüm isteyenlere en hayırlı en güzel haliyle inş

[/ur

gökse

ÇOK GÜZEL CANIM EMEĞİNE SALIK :-*

vuslat

[/ur

Balböceği

Alıntı yapılan: vuslat - 13 Kasım , 2010, 18:36:17
tşk ederim kızlar =) değer verip okuduğunuz için  ;) :opucuk: gerçi böle bişy yaşamadım ama hayalimi yazdım e sonuçta zaten bekliyodum gecikmiştim test yaptım çıktı yazamazdım  :k06: rabbim  isteyen herkese nasib etsin.. hala bütün dualarımda bu var. insan beklerken ümitsizliğe kapılıyor bazen, ama ben eminim rabbim vermiyceği bişiyi kalbimize duamıza koymaz elbet vardır herşeyin bi hayrı... öpüyorum hepinizii umarım herkes neyi istiyosa neyi bekliyosa ummudğundan çok güzelini yaşasın  :amin:
Tubisim insALLAH iyisindir canim
Rabbim sana ve bebegine saglik sihhat versin  :amin:
Gordugum kadariyla 21. haftadasin sorunsuz hamilelik dilerim canim
cocuk konusunda seninde canin cok yandi  :sad1:
Bu arada cinsiyetiniz bellimi acaba  :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

tubişim yarın 22 haftalık olacak  :hello2:

ben birkaç saat önce konuştum iyiz dedi  :nazar:

cinsiyete gelince ben biliyorum ama sölemem  :laughing7: