29 Mart , 2024, 13:57:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ERKEN GELEN BAHAR..

Başlatan vuslat, 14 Ağustos , 2010, 22:40:05

« önceki - sonraki »

vuslat

Hava sıcaktı, çok sıcak.. öyle yakıyorduki yazın sıcaklığı eyvah nasıl geçer bu yaz diyordum..
yaz biticek son bahar başlıycaktı, buda estikçe estiricek yapraklar dökülücek çiçekler tek
tek solucaklardı.. ve sonra kışın donduran soğuğu vurucaktı, kimse evinden dışarı çıkamıycak
tek çare evde bi başına oturup ısınmak olucaktı.. en güzel mevsimin, ilkbaharın gelmesine ise daha
ne çok vardı.
Yakıcı sıcakta uykuya dalmak zor olmuştu yere kocaman bi yorgan atmış, klimayı açmış anca öyle
uykuya dalabilmiştim.. ve uyanmam da uyumam kadar zor olmuştu.. buda neyin nesiydi, oysa ben
sıcakta zor uyur, sabah güneşiyle uyanmış olurdum..
Uyandım uyanmasına da sanki bi gariplik vardı. güneşte, çiçeklerde, böceklerde, ağaçlarda,
insanlarda.. herşey herkes bir başkaydı. güneş yaz güneşi gibi yakmıyor, ağaçlar sanki yeni
açmışlar, böceklerde sadece ilK baharda yaşanan çoşku vardı. insanlarda sıcaktan bunalmışlığın
yerine baharın getirdiği mutluluk vardı.. ama bu nasıl olur dün çok sıcaktı, öyle ya hatta
sıcaktan uyyamamıştım..  bir gecede ilkbahar gelmiş olamazdı hem bidakkaya; ilk baharın gelmesine
daha 2 mevsim vardı.. şaşkınlığımı gizleyemedim kendimi dışarı attım, bütün herşeyi yakından
görmek istedim. evet evett herşey tamda bahar gelmiş gibiydi..
Geceyi anımsadım bi an, fenalaşarak kalkmıştım uykumdan. Başım dönüyordu arabada eşim hastaneye
yetiştirmeye çalışıyordu. korkuyla dayan diyordu.. iyide benim neyim vardıı, kimbilir belkide
sıcaktan fenalaşmıştım.. uyandığımda etraf kalabalık, beyaz giyinmiş bi adam hayırlı olsun deyip
duruyordu. Ne demek istyorsunn doktor diye lafa karışasım geldi ama duyuyor konuşamıyordum..
evet hatırladımm gece hastanedeydimm hayırlı olsun dşyen bi doktor.. ama bu bahar ne zaman geldi
off ne oluyordu böyle.. kafam iyce karışmıştı bi su içsem yatışırdım belkide. soğuk bi su kendime
getirebilirdi.. mutfağa doğru giderken adım ve soyadımın yazılı olduğu bi kağıt gördüm. Aldım  
okumak için açtım.. bu bi test sonucuydu, tarih dün geceye aitti. satırları bir bir okurken
birde baktım ki  SONUÇ POZİTİF.. yazıyordu. NE? NASIL YANİ? POZİTİF OLAN NEYDİ?
okumaya devam ettikçe bunun bi kan testi olduğunu, gebelik arandığını ve sonucun pozitif çıktığını
fark ettim..İnanamadım, ilk bulduğum koltuğa oturdum, suyumdan yudumladım, düşündüm düşündümm...
Galiba bahar ne ağaçlara ne  çiçeklere ne böceklere, bu bahar sadece benim için gelmşti..

YAZAN.. BEN =)

[/ur

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

vuslat

tşk ederim tatlım.. değer verip okuduğun için  :opucuk:

[/ur

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok güzel paylaşımın canım
hep baharı yaşarsın inşallah

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

vuslat

[/ur

Balböceği

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Bu Bahar tugbanin Duslerinde Hayal ettigi acaba birgun bahari bizde yasarmiyiz dedigi bahardi...

Hayirli ugurlu olsun :amin:
Rabbime layik kullardan olsun yavrun  :amin:

vuslat

15 Ağustos , 2010, 01:05:32 #8 Son düzenlenme: 15 Ağustos , 2010, 01:12:18 vuslat
Alıntı yapılan: .·´¯`·-> BaLBoceqi - 15 Ağustos , 2010, 00:29:24

Bu Bahar tugbanin Duslerinde Hayal ettigi acaba birgun bahari bizde yasarmiyiz dedigi bahardi...

Rabbime layik kullardan olsun yavrun  :amin:

aynen canım.. hepimizin yavrusu kuran ahlakıyla, peygamber sünnetleriyle yetişir inş... ve rabbim isteyen herkese bu duyguyu en yakın zamanda nasib etsinn  :opucuk:  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
gerçi bunu uydurdum hani hikaye babında yoksa gece mece dr a gittiğim yok heee dip not ekliyim dedimm  :k06: :k06:

[/ur

ceylin eslem

evet çok güzel yazmışsın.bundan sonra bize kış yok hep ilkbahar yaşayacağız bebişlerimizle inşallah.

Balböceği

Alıntı yapılan: vuslat - 15 Ağustos , 2010, 01:05:32
Alıntı yapılan: .·´¯`·-> BaLBoceqi - 15 Ağustos , 2010, 00:29:24

Rabbime layik kullardan olsun yavrun  :amin:

aynen canım.. hepimizin yavrusu kuran ahlakıyla, peygamber sünnetleriyle yetişir inş... ve rabbim isteyen herkese bu duyguyu en yakın zamanda nasib etsinn  :opucuk:  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
gerçi bunu uydurdum hani hikaye babında yoksa gece mece dr a gittiğim yok heee dip not ekliyim dedimm  :k06: :k06:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: olsun cok guzel yazmissinnn  emegine saglik tubisim  :love9:

vuslat

NE DİMEK EDOŞUMMM BÖCÜÜÜÜMMM BÜTÜN ANNE ADAYLARINAA GELSİNNNN HAYDEEEEEEEEE :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2:  :k06: :k06: :k06: :toothy10:

[/ur

DENİZGÖZLÜM81

canım çok güzel yazmışsın umarım bende baharı yaşarım

vuslat

ALLAH KONDURDUYSA DUALARINA BİLKİ O BAHAR GELİCEKTİR CANIM.. ALLAH SANADA BÜTÜN İSTEYENLEREDE TEZ ZAMANDA NASİB ETSİN İNŞ

[/ur

minikkelebeqim

üzülmeyin kızlar herseyın bı zamanı war ben buna ınanıyorum o kadar ıstedım kı bebek anlatamam sıze aska bırsey için doktora qıttıqıme hamıle olduqumu öğrenıp çıktım  :hieyt: :hieyt: kafanıza takmayın hıcbır seyi be hep en kotusunu dusundum acaba dıs qebelık mı bos qebelık mı ama buqun bebeqimin kalp atıslarını qörünce bütün sıkıntılarım sona erdi allah hepimize saqlıkla sıhhatle kucaqımıza almayı nasıp etsin
Hєя haккıм SaкLıdıя®™
| l | lllll| lll||lll || llll
²¹°¹ ³³²¹³ °¹²¹³³