28 Mart , 2024, 16:13:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MERYEM SURESİNİ OKUYARAK HAMİLE KALANLAR

Başlatan bebişim6161, 13 Ağustos , 2010, 17:29:38

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

yarın 41 olacak ama ara verildi ne yazıkkı.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM RABBİM NEDEN KABUL ETMESİN İNŞ KABUL EDER KESKE ARA VERİLMESEYDİ ADETLİYKEN HABER VERSEYDİ BASKASI OKURDU YERİNE

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KasrıCinan

insallah canım.kendim hatim baslayacağım insallah adet günüm gelene kadar bitirmek niyetim

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 12 Mart , 2011, 09:12:45
insallah canım.kendim hatim baslayacağım insallah adet günüm gelene kadar bitirmek niyetim
:amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Mart , 2011, 09:12:13
CANIM RABBİM NEDEN KABUL ETMESİN İNŞ KABUL EDER KESKE ARA VERİLMESEYDİ ADETLİYKEN HABER VERSEYDİ BASKASI OKURDU YERİNE
canım ya iste herkezin ev hali yazık abla oku dedim okudu o kadarda aklına gelmemistir.bu sefer dediki içime sinmedi ben tekrar baslayayım sana diye

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 12 Mart , 2011, 09:13:55
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Mart , 2011, 09:12:13
canım ya iste herkezin ev hali yazık abla oku dedim okudu o kadarda aklına gelmemistir.bu sefer dediki içime sinmedi ben tekrar baslayayım sana diye
TABİKİ GENEDE ALLAH RAZI OLSUN  :amin:

serife26

benim annem meryem suresi değil ama sanırım 41 yasin okudu benim ve ablam için:))aynı ay hamile kaldık,okuduktan sonra ikimizde:))

KasrıCinan

Alıntı yapılan: serife26 - 12 Mart , 2011, 09:46:18
benim annem meryem suresi değil ama sanırım 41 yasin okudu benim ve ablam için:))aynı ay hamile kaldık,okuduktan sonra ikimizde:))
SERİFE NASILSIN BEBEĞİN 6.AYINA GİRDİ DEMİ İYİMİSİNİZ.CANIM ARA VERMEDEN Mİ OKUDU 41 YASİNİ NASIL OKUDU

aydinays

İnşallah canım allah kabul eder dualarını.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Mart , 2011, 10:08:32

İnşallah canım allah kabul eder dualarını.
AMİN BİTANEM AMİN

asum

benim içinde almina okumaya başladı kızlar meryem suresini allah razı oslun ondan ikimiz için başlıycaktı okumaya ama bi baktık o hamile :)şimdi sadece bana okuyo alminnaaa çok teşekkür ederim arkadaşımm

almina

asumumm   canım arkadaşımmm   ne demek  inşallah teyzesi bu ay gelecek inşallah allahım bu ay bebişine kavuşturur

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

alminacım senden allah razı olsun canım inşallah asum inş miniğin gelcek seninde bak gör  :amin: :amin:

serife26

sağol kasri,fena gitmioo hamilelik,hazımsızlık vs. gibi problemler var da olcak o kadar heralde,annem 41 defa kesintisiz okumuş olamaz,benim babam rahatsız ona bakıoo,her gün 7 şer okumak uygun gibi geliyo bana aslında,inşallah kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz :nazar:

mandalinaportakal

bunu bende denedim bakalım sonuç ne olacak.rahatsızlığımdan dolayı iki gün kaçırdık,sonradan okudum onları.inş Allah kabul eder.