29 Mart , 2024, 16:44:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MERYEM SURESİNİ OKUYARAK HAMİLE KALANLAR

Başlatan bebişim6161, 13 Ağustos , 2010, 17:29:38

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ben de bu sureyi hamileyken okurdum kolay doğum olmasını saglıyomus dıye duydum
sureklı okuyodum

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

benim kayınvaldem okudu arapçasını.ben de türkçesini okuyordum.
nisan ayında 41 e tamamladı ve ben mayıs ayında adet olmadım ama bebek de yoktu.
2 haziranda adet oldum ve 2 temmuzda da kan tahliliyle hamile olduğumu öğrendim.
allah (cc) isteyen herkese nasip etsin inş.

şunu da belirtmeliyim ki ben eskiden her işi bebeğe bağlayarak yapardım.dualarım hep bebek üstüneydi.namaz kılarken bile bebek için kılıyordum.yaptığım ufacık bi iyiliği bile belki bu vesileyle bebeğimiz olur diye yapıyordum.
bi yerde okumuştum dualarımızı allah için yapmalıyız diyordu.ve ben de llahım sen ne dersen o olur senden gelen herşeye razıyız diye yapmaya başladım.çok şükür allahıma ki hiç beklemediğim bi anda öğrendim bebeğimin geldiğini...

sana binlerce kez şükürler olsun allahım..... :amin: :amin: :amin:
isteyen bütün kullarına hayırlısıyla bebek nasip et yarabbim.... :amin: :amin: :amin:

bebişim6161

:amin: ecesucum amin umarım bizde sen gibi sanslı oluruz ewet bende namazda hep bebek için dua ediyorum vallahi ahiret hayatını iyice unuttum herşeyi bebeğe bağlar oldum

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: bebişim6161 - 15 Ağustos , 2010, 16:22:39
:amin: ecesucum amin umarım bizde sen gibi sanslı oluruz ewet bende namazda hep bebek için dua ediyorum vallahi ahiret hayatını iyice unuttum herşeyi bebeğe bağlar oldum

evet canım işte onu unutmamamız gerek ama............
belki bebek bizim için hayırlı değildir allahım, sen bilirsin bize herşeyin heyırlısını nasip et.sana ve bize hayırlı evlat nasip et diyordum her zaman.

çocuk için dua yazdım google ve bi sitede
"sizin en hayırlınız kuşkusuz 200 yılından sonra bile karısı ve çocuğu olmayandır." yazıyordu.bu cümle beni birazda olsa teselli ediyordu.

arkadaşlar hiç bi sorun yoksa inanın bebek fikrini kafanızdan attığınız ay mucizeniz geliyor.çok zor ama aklınızdan çıkarmaya çalışın...dualarım bebek isteyen herkesle.
bunu eşime söylediğim zaman karıdan yana şansımız yok bakalım çocuk için nasıl olacak demişti.şaka tabiii.o sıralar klomen kullanıyordum ve işe yaramadığını öğrenmiştik

bebişim616161

arkadaslar busura vesilesiyle hamiş kalanınıız yokmu yaaa

SABIRTAŞI

CANIM TAKDİR ALLAHTAN TABİKİ SÜRELERİMİZİN ÇOK HERŞEYE FAYDASI VAR AMA KİMSE RESMEN DİYEMEZKİ BEN ŞUNDAN HAMİLE KALDIM BUNDAN KALDIM DİYE....RABBİM ZAMANI GELİNCE MAKBUL KILAR NASİP EDER HAYIRLISI İLE....HERŞEY VESİLEDİR TAKDİR YÜCE MEVLAMDANDIR.....

FeHi

Allahım ne güsel şey dayanışmaya hayranım ya birbirimize ne güzel hayırlı işlerde vesile oluyoruz :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

bebişim616161

fehcim inan bu siteye abone oldum sabah ilk kalktığım gibi hemn bili açıyorum neyse <arkadaslasr ben okuyalı22gün oldu umarım hamiş kalırım bu kadir gecesinin hürmetine :amin:

FeHi

Amin Bebişim Allah kabul etsin hayırlısıyla tez zamanda Rabbim Anne olmayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

bebişim616161

peritozu

bende dün başladım okumaya ve ağladım okurken bitikten sonra artık herseyi bebeğe bağlamıcam dedim hayırlıysa doğru zamanda verrir rabbim dedim  :amin: bebek için olmasada mutlaka türkçesini anlayarak okuyun  :hello:

bebişim616161

negüzel hayatım bende hatim etmeyi düşünüyorum allahın izniyle bebek için değil ama kendim için belki kafamı dağıtırım

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BEN DUAYLA HAMİLE KALDIĞIMA İNANIYORUM MERYEM SURESİ BİTTİĞİ AY HAMİLE HABERİ ALDIM  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Mart , 2011, 09:06:32
BEN DUAYLA HAMİLE KALDIĞIMA İNANIYORUM MERYEM SURESİ BİTTİĞİ AY HAMİLE HABERİ ALDIM  :amin: :amin:
canım benim komsumda okudu bana ama bi 2 3 gün ara verdi bitmek üzere.olmuyormu ara verince ya.adet olunca haber veremedi kaldı.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 12 Mart , 2011, 09:09:32
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Mart , 2011, 09:06:32
canım benim komsumda okudu bana ama bi 2 3 gün ara verdi bitmek üzere.olmuyormu ara verince ya.adet olunca haber veremedi kaldı.
:dontknow: :dontknow: İNŞ ÖBÜR AYA KALIRSIN

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url