29 Mart , 2024, 00:02:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kardeş istiyoruz

Başlatan mandalinaportakal, 09 Ocak , 2014, 11:05:59

« önceki - sonraki »

mandalinaportakal

herkese selam aranızda yeniyim.2.5 yaşındaki oğluma kardeş istiyoruz.bu ikinci ayımız bakalım olacak mı.adet günüme 3 gün kaldı şimdilik kanama ve lekelenme yok.normalde adetime bir hafta kala kahverengi lekelerim olur haber verir bana.oğlumda adetime iki gün kala test yapmıştım çıkmıştı acaba bunda yarın yapsam çıkar mı  :suclu:

zen_s

Selam canım hoş geldin bence adet gününün geçmesini bekle daha sağlam olur
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

mandalinaportakal

teşekkür ederim.
öyle mi dersin?aslında acayip meraklanıyorum sanki ilk hamileliğim olacak gibi.sabredebilsem keşke adet günüme kadar.

zen_s

sabret bence zaten 3 gün kalmış Allah çok bekletmesin bir an evvel bebişini versin  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Hayırlısıyla gelir inşallah biz de kardeş için epey çalışma yapmıştık, nasipse en hayırlı zamanda gelir, o testlere az para vermedim  :suclu: bence de adetin geçmesini bekle canım  :icon_thumright:

mandalinaportakal

çok sağolun.eşim benden daha hevesli 6 tane test almış.elimin altında onca test varken yapmadan durmak çok zor :)