28 Mart , 2024, 22:33:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kuma Gemisi Yürürmüş de ELTİ Gemisi Yürümezmiş

Başlatan sude, 15 Ocak , 2007, 17:49:07

« önceki - sonraki »

duru boncuk

dur bende yardımcı olum sudeeeee sen yorma kendini :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
sen hiiiiiiiiiiiiç düşünme artık onu isterse on tane doğursun sen bebişlerine bak gerisini boşver arada eltine sinirlenince haber ver ben senin yerine yaparım bunu :violent1: :violent1: :violent1:

duru boncuk

sen sayılı şanslılardansın o zaman canım benimde henüz eltim yok gerçi nişanlılar ama 2 görümcem var hepsi birbirinden beter bence :violent1:

duru boncuk

canım ben ne kaynanamla ne kaynımla nede görümcemle konuşmuyorum 3 ay öncesine kadar yan yana evlerde oturuyoduk istanbulda şimdi ben izmire taşındım yani çok şükür görmüyorum artık yüzlerini canım
ama sana tavsiyem eltinle kaynananı asla çekiştirme canım güngelir hepsini sana karşı kullanabilir temkinli olmakta fayda var bence bu duruma düşen çok tanıdığım var ondan söylüyorum

duru boncuk

emin ol yakınlık hiç iyi bişey değil yaprakcım
bana gelince ben barışmak falan istemiyorum bayramda 1 saat görmeye bile dayanamıyorum böyle çok daha iyi oldu kafam rahat en azından :hello2:

duru boncuk

eşimde çıkan kavgada benim haklı olduğumu bildiği için asla bana kızmadı ve karışmıyo ve bizim evimizde onlardan bahsedilmiyo ama eşim ailesiyle görüşüyo yine bende ona karışmıyorum

duru boncuk

yaprakcım özelliği yokta çok uzun bizimki 3 senenin birikimi canım neresinden başlanır neresinde biter bilmem kaynana gelin ilişkileri konusunda biraz anlatmıştım galiba bak istersen yok sa ben sana uygun zamanda bi özet geçerim  :k06:

sevda

Yaprakcımmm hoş geldinnn aramızaaa ama bazen insanlar birçok sorun yaşayabiliyor istesede istemesede...Boşver deşme özgülcümün yarasını seennnn... ;)

sevda

şerife Berat

yaprak piskolojı okuyorum demıssın buradakı cıkardıgın polemıklerlemı tezını hazırlıycaksın?

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: yaprak - 14 Kasım , 2007, 15:09:16
hosbulduk sevdacim,ay ne biliyim belki anlatirsa rahatlar,psikologlara gidenler en cok icini doktukleri icin kendini daha iyi hissediyolar(e bende psikoloji okuyorum,cok da merakla okuyorum yani) :)

psikoloji okuyorum derken;
psikoloji eğitimi mi alıyorsun, yoksa psikolojiyle hobi olarak mı ilgileniyorsun?  :icon_scratch:

Almiş'inAnniş'i

eh madem sen bu siteden istediğin bütün bilgilere ulaştın
anladığım kadarıyla kendine ilgilenecek bişiler arıyorsun
forumun da bir paylaşım yeri olduğu düşünülürse
o halde neden daha faydalı bişiler yapmıyorsun  :icon_scratch:
polemiklerden tez yazacağına
sende bi sayfa aç
ve bizim eğitimini aldığın konuyla ilgili bilgilendir
elinden geldiğince sorularımızı cevapla...
sence daha iyi olmaz mı?
hem sen pratik yapmış olursun
hem biz aydınlanmış oluruz
hemde forum azcık rahatlamış olur
çok gerildi ortalık...  :-\

duru boncuk

hayatım psikoloji çok emek ister öyle 3-5 senede olacak iş değil umarım sende diplomanı alırda iyi bir psikolog olursun ne diim :amin:

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i

psikolog ol demedik
ama bizler de int.den araştırıp ulaştığımız bilgileri paylaşıyoruz
psikoloji ile ilgili
eh sende eğitimini aldığına göre bizden daha fazla kaynakçan vardır diye düşünmüştüm!!!  ::)