Kuma Gemisi Yürürmüş de ELTİ Gemisi Yürümezmiş

Başlatan sude, 15 Ocak , 2007, 17:49:07

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

ARMAĞAN

duru boncuk

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooomeliscim şok oldum valla allah korusun ne o öyle kendine kadınmı diyor bide allah uzak etsin gerçi kocasıda mal değilya akıllı olsaydıda yaptırmasaydı bunları kendine

sevda

duru boncuk

sevda

duru boncuk

melisim

ewet sormayin öyle kadinlar hep vazgecilmez olur. ama öyle olmaktansa simdiki durumumu tercih ederim gerci benimki yinede vazgecemez benden ya neyse ;D :tongue3:
HER YENI GÜN GÜZEL BIR GÜLÜCÜK,HER GÜLÜCÜK YENI BIR UMUT BENIM ICIN...

duru boncuk

bencede meliscim bende memnunum halimden valla böylede vazgeçilmez olunuyo niye cadaloz olalım dimi ama :k06:

papatyamm

merhaba benimde iki eltim var biriyle iyi anlaşıyorumda diğeriyle :violent1:   yeni evliyken iyiydide şimdi beni yese doymaz herhalde kim demişse iyi demiş   

elti gemisi gerçekten yürümüyor.....bende eltiyim kim bilir belkide ona sorsak ondan haklısı yoktur.  :hieyt:    eltimle kardeş gibiyiz :hieyt: diyenlere bir arkadaş nasihatı kazık yiyene kadar bekleyin  sevgili büyüüüüüüüüüüüüüüüük eltime burdan bi msj vermek istiyorum ........yumuşak başlı isem sanmaki uysal koyunum,asmaya gelir ama      çekmeye gelmez boynum...  buda sana kapak olsun.                                                                         

papatyamm

merhaba benimde iki eltim var biriyle iyi anlaşıyorumda diğeriyle    yeni evliyken iyiydide şimdi beni yese doymaz herhalde kim demişse iyi demiş   

elti gemisi gerçekten yürümüyor.....bende eltiyim kim bilir belkide ona sorsak ondan haklısı yoktur.      eltimle kardeş gibiyiz  diyenlere bir arkadaş nasihatı kazık yiyene kadar bekleyin  sevgili büyüüüüüüüüüüüüüüüük eltime burdan bi msj vermek istiyorum ........yumuşak başlı isem sanmaki uysal koyunum,asmaya gelir ama      çekmeye gelmez boynum...  buda sana kapak olsun.                                                                           
Gönderen açık: 20 Ekim , 2007, 22:57:08Gönderen: özgül-duru 

duru boncuk

Alıntı yapılan: papatyamm - 06 Kasım , 2007, 18:49:08
merhaba benimde iki eltim var biriyle iyi anlaşıyorumda diğeriyle :violent1:   yeni evliyken iyiydide şimdi beni yese doymaz herhalde kim demişse iyi demiş  

elti gemisi gerçekten yürümüyor.....bende eltiyim kim bilir belkide ona sorsak ondan haklısı yoktur.  :hieyt:    eltimle kardeş gibiyiz :hieyt: diyenlere bir arkadaş nasihatı kazık yiyene kadar bekleyin  sevgili büyüüüüüüüüüüüüüüüük eltime burdan bi msj vermek istiyorum ........yumuşak başlı isem sanmaki uysal koyunum,asmaya gelir ama      çekmeye gelmez boynum...  buda sana kapak olsun.                                                                         
valla ne güzel demişsin papatya  üstüne alınmışmıdır ki acaba :k06:

ARMAĞAN

duru boncuk

bu anlatmayla olmaz yaprakcım ancak yaşarsan anlarsın allah yaşatmasın ama
seni her fırsatta kaynananla çekiştirip kuyunu kazarsa eşinle aranı bozmaya çalışırsa süper bi kazık olur mesela

sude

evet ozgulcum cok guzel anlatmıssın  canım.eltı sayfasına gırmıcektım ama bı okuyım demıstım ama yazmadan edemıcem uzulmemem lazım aslında ama.ELTİİİİİİİİ SENDEN NEFRET EDIYORUM ALLAHIM VERSIN CEZANI BEN DEGIL ONDAN BUL INSALLAH.benım kuyumu kazıcanda benı kocamdan ayırıcanda bı yerınmı genıslıcek haaaaaaa.al sana al sana :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:rahatldım vallahı.ohh arada ben yazayım barı boyle ıcımden gecenlerı  ;D ;D ;D ;D
bakın kızlar ben sımdı hamıle kaldımya oda benım arkamdan yada sımdı hamıle kalmazsa.hep derdı zaten ıkımız bırden doguralım dıye.nıye sen ıkkı tane dogurmussun zaten derdın ne benımle sıra bende hem tamammı tabı dıkkat cekıcek ya herkes benımle ılgılenıcek onu tınlayan olmıcakya.neys eben cok rahatım hıc sınırlı degılım cok mutluyum bebişlerımı dusunuyorum ben kımseyı dusunmuyorum :hello2: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ