Sahur Menülerimiz

Başlatan şevvalyağmur, 08 Ağustos , 2010, 13:53:42

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

çok az yağlı yufka böreği yaparım...

kahvaltılık ve mutlaka çay :icon_thumright:

çay hararet alır ben hiç susamadım bu ramazan ve emzirdiğim halde (oğlm ek gıdayada başlamadı)

geçen sene bende hamileydim ben kalkmadım eşim kalkmış yapmış yemiş

öle tuttu 1 ay oruç..allah kolaylık versin eşlerinize hamileler :amin:

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

ben bu gun ne yapacagim bilmiyorum :dontknow: :icon_scratch:
iftar hazir ama sahuru dusunmem lazim
herhalde bende kahvaltilik bir seyler hazirlarim ama canim börekk istiyorrr :hungry:
buyuk ihtimal börek yaparim
diger seyler agir oluyor mideye oturuyor agir yemekler
aysecim bende gecen sene ramazanda 2 aylik hamileyim ancak 10 gun dayandim , hazirladim, sonra anneme kactim :ehi: :ehi: annem benim eve gelir burda damadina iftar hazirlardi ben kokuya dayanamazdim. :sad1:

°o.O євяυ O.o°

bnm evde sahur menüsü hazırlanmıo kayınvalidem aşağıda oturuo eşim oraya gdio ben boşuna kalkmıorum çok şkr :amin:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

bazen borek ama genelde kahvalti tarzi yiyoruz yemek agir geliyor cok susatiyor  :icon_thumright:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Lă_Tăhzen!

bende tutamıyorum oruç :( eşime kalkıyor hazırlıyorum ramazanda oruc tutulmaada gece sahura kalkmanın zevki baka nekadar uykuuzda olam kalkarım mutlaka

bugun bizim sahurda
öncelkle corba mutlaka olur tost yapıcam kahvaltılık çay olmazzsa olmaz

şevvalyağmur

ben tutamıyorum emzirdiğim için ama sahura kalkmayı çok seviyorum...evlerin ışıklarının yandığını görmek,oturup beraber bişeyle ryemek çay içmek çok zevkli geliyor bana...ama bizim mahalleden davulcu geçmiyor nedense...aslında iyi de oluyor çünkü yağmur her tıkırtıya uyanıyor...
ya hamurişi bişeyler yada börek makarna yapıyorum...yanında mutlaka çay ve kahvaltı menüsü oluyor işte...ramazanın bambaşka bir tadı var...yemesen de sahura kalkmak çok güzel  ;)

Uploaded with ImageShack.us

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

SUCUKLU BOREK YAPCAM VE KAHVALTILIK  :hungry:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Eskiden sahura kalkmak cok guzeldi uykulu uyklu kalkiyordum
yuzumu yikayip hep sahurda iyi yemek yiyecem derdim iki lokmadan fazla yemek yiyemezdimm  :k06: :k06: hele hele kis aylarin o sogukla kalkmak bile guzeldi evlendim 2 senedir kalkmiyorum sahura esim iste yeri geliyor 12 veya 1 de eve geliyor yatmiyorda bende yatmiyorum geceyi 2 3 edip sahuru yeyip yatiyor  :-\ yatip kalkmak istemiyor

tubali

KAHVALTII VE SICAKK SİMİTT

Lă_Tăhzen!

melemen yapıcm kahvaltılık

✿گสЯเ_ќĮż✿

KAHVALTI VE PATATES SALATA CANIM ÇEKİYO BUGÜN İFTARDAN BERİ.SAHURA YAPİM BARİ :hungry:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

fıstık

21 Ağustos , 2010, 00:38:37 #26 Son düzenlenme: 21 Ağustos , 2010, 00:41:02 fıstık
ben ve eşim bu sene tutamıyoruz maalesef ben ilaç kullanıyorum eşiminde çalışma koşulları çok ağır bu sıcakta 1 gün tuttu

akşam eve gelince bütün dudakları patlamış kurumuş çok kötüydü ama ben sahurda ayakta oluyorum balkonda oturuyorum

çay içiyorum evlerin yanan ışıklarını seyrediyorum

allah oruç tutanlara kolaylık versin ve kabul etsin inşallah

βαlκιz

kahvaltı yumurtalı patates
bol su  :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

kahwaltılık :k06: napıyım canım bide kalkıp özel yemekmi yapıyım hamile hamile :k06: walla hamileyim die iyi kaytarıyorum sanki hep içimde durucak bilmiyorm artık dogunca acısı nası çıkcak :k06: :k06: :k06:

Lă_Tăhzen!

sosisli börek kahvaltılık