geç döllenme yaşayan oldu mu?

Başlatan Dilek&Yusuf, 30 Temmuz , 2010, 23:15:09

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

benim son adet tarihim 12 ekim arkadaşlar o tarihe göre şimdi doğum yapmam lazımdı da geç döllenme olmuş doktor 10 kasım olarak aldı tarihi.böyle bir durum yaşayan varmı doktorun dediğinden daha önce doğum olurmu sizce?(doğumuma 17 gün kaldı)

****SeRaP-27****

canım benim 1 hafta geç oldu normal doğum tarihim 29 eylül olması gerekirken beklenen doğum 4 eylül ama teyze kızımın tam seninki gibi ve dr un dediği tarih doğru çıktı doğumu gerçekleşti olabiliyor oyle şeyler sağlığı yerindeyse bebişinin problem yok  :icon_thumright:  :icon_thumright:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Demet_dk

benimde öyle oldu
internete göre hesapladığımda 17 haziran çıkıyodu
doktorum söylediği tarih 23 hazrandı 24 haziranda doğum yaptım

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 30 Temmuz , 2010, 23:15:09
benim son adet tarihim 12 ekim arkadaşlar o tarihe göre şimdi doğum yapmam lazımdı da geç döllenme olmuş doktor 10 kasım olarak aldı tarihi.böyle bir durum yaşayan varmı doktorun dediğinden daha önce doğum olurmu sizce?(doğumuma 17 gün kaldı)

Arkadasim masallah, ikinciyi de saglikla kucagina alirsin ins.benim sat 3 haziran.14 temmuzda gebelik degerim 0.1 di.ama henuz adet olmadim.pko den dolayi adetlerim cok duzensizdir.kac gundur kasiklarda cok az sancim oluyor.sen ne zaman ogrenmistin hamile oldugunu.gec dollenmen neredeyse 1 ay merak ettim

Dilek&Yusuf

Valla BN tam hatirlamiyorum 4 sene oldu da sunu söylim geciktiginde kan tahlilimde 0.14 gibi bisey cikmsti adetm düzensiz olduğu için hamilelik  yok diye dusunmustm doktor hormonlara bakmak iiçin cagirmsti  BN hamileydm degerm yukselmsti