28 Mart , 2024, 13:55:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çocuğunuz Kız mı Erkek mi Olsun ?

Başlatan tolga, 15 Ocak , 2007, 17:37:18

« önceki - sonraki »

sekaya

fıstık arkadaşım bende sana katılıyorum. rabbim dünyada bir denge kurmuş kime ne takdir ediyorsa onu yaşıyoruz. dediğin gibi insanlar illa da kendi istedikleri gibi olsun istiyo. bazıları takdiri ilahi'yi unutuyo. mesela geçen yaz yağmur az yağdı yok barajlarda sular azaldı yok şöyle böyle diye günlerce konuşuldu. ben hep derdimki yani bu insanlar ne kadar çırpınırsa çırpınsın rabbim kullarını hiç rızıksız bırakırmı. şimdi de rabbime şükürler olsunki böyle bir sıkıntı yok rabbim rahmetini esirgemiyo bizden. kaç gün yağmur yağdı. yani rabbimin bir dengesi var. bunun dışına çıkmak biz kullara yakışmaz bence.

мiŁenα.

fıstık arkadasa bende katılıyorumm sonucta bu rabbımın kararı hayırlısı hangısıyse o olsun saglıklı olsunnn :suclu:

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●

bana Rabbim bitane nasip etsinde sağlıklı sihhatli kız erkek benim için farketmezz ....

мiŁenα.

farketmıyo ama herkesın gonlunden gecen bırsey vardır

benım ıcın farketmez ama kız cocouklarına daha duslkunumm

mayra

EVLADIN KIZI ERKEĞİ OLMAZ
EVLAT EVLATTIR..
SAĞLIKLI OLSUN, HAYIRLI OLSUN... :wave:

мiŁenα.

heralde canım ayrım yapılmaz amma her ınsanın bır fıkrı vardır ıllakı ne bılım :suclu: :suclu:

vadi= muge & melis

ben de mayra ya katılıyorum saglıklı olsun daha ne istenir

мiŁenα.

ya heralde saglıklı olsun onemlı deıl dıyorum ama ıllakı hanı vardır ya ınsanın ıcınde bı fıkır onu soyluyorum tabıkıde saglıkl sıhatlı olsun

°♥° b@ş@k°♥°

BENCE HERKES İLK ÇOCUĞUNUN ERKEK OLMASINI İSTİYOO...

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

мiŁenα.

hayır canım...kendi adıma konuşim........ilk önce saglıklı olsunn..... benim içimden kız geçiiyorrr :amin: :amin:

..BahaR●●

şahsenn bende ayrım yapmıorum ama benim içimdende hep kız geçio kız olmasını isterim ne bilim yaa kız çocukları bi başka hayırlısı sağlıklısı olur inş...

мiŁenα.

sonuçta dediğime çıkmıyomu??

ben demiyorumkı kız olsun ıllakı erkek ıstemem

saglıklı olsun basta ama ıcımden hep kız gecıyor :suclu:

βαlκιz

çin takvimini deneyin gerçekten dogru  :basardim:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

yaaaa yaopanlar vardı sonuc husran olmustı

perçem

:ehi: :ehi: ÖNCE HAYIRLISI VE SAĞLIKLISI TABİ AMA İNSANIN GÖNLÜNDENDE GEÇMİYOR DEĞİL BENİM İÇİMDENDE HEP KIZ GEÇER AMA SAĞLIKLI OLSUNDA ERKEK KIZ FARKETMEZ TABİKİ ÖNCE SAĞLIK
meleğim gelde hasretimi bitir