Çocuğunuz Kız mı Erkek mi Olsun ?

Başlatan tolga, 15 Ocak , 2007, 17:37:18

« önceki - sonraki »

sarisinn

ben kız istiyorum ama içimden bi ses oğlun olacak diyo...bakalım hayırlısı olsun..

мiŁenα.

bence kızın olcak ayse dedı dersın sana hep kzı cocugu yakıstırıyorum

:love9: :love7: :love9:

sarisinn

inşallah. :amin:hayırlısı olsun canım benim.allah sağlıklı versinde.ama nebilim böle bıcır bıcır kız çocuğuda başlka oluyo..
etrafımdaki herkes oğlun olacak diyo.bakalım az kaldı.öğrenecez..

мiŁenα.

°♥° b@ş@k°♥°

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 23 Ekim , 2009, 14:55:56
ole deme gulferınde erken oynamıs ama kızz :k06:
CANIM DOKTOR BANA DA DEDİ HER OYNAYANI BEBEK SANMA DİYE. BEBEĞİN NERDE OYNAYABİLECEĞİNİDE GÖSTERDİ. TEKME ATMIYO KARNIM SEĞERİYOO... NEYSE 1 HAFTA SONRA NET OLARAK YAZARIMM. MANDALİNA YEMEYE DEVAMM..

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

мiŁenα.

anam sende bendensın....

ama bebek ve seyırmeyı ayırt edebılıyorsun canım ılerde daha ıyı farkedersın

remoş

kız istedim öyle de oldu :hieyt: hamileyken her gören oğlun olcak diyodu karnımın şelinden.ay bi de doğurdum ebe oğlum oğlum diye sevmez miii...ay ızmış dedi de ohhhh çetim :k06:

мiŁenα.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

yeterkı  saglıklı olsun cınsıyetın hıç onemı yok... :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

AYNENN KIZLAR BEN KIZIM OLCAK DIYE HAYAL EDIYORDUM CUNKU HEP KIZ COOCUKLARINI SEVERDIM AMA OGLUM OLCAK SIMDI ONA KARSI AYRI SEVGIM VAR DIYORUM KI NEDEN BU TAKINTI YILLARCA COCOUGU OLMAYAN VAR..

RABNBIME BINELRCE KEZ SUKUR ..YAVRUM SAGLIKLI :nazar: :amin:

βαlκιz

kızıda erkegide severim bende kızım olucak derdim ama oğlum olduu ikiz dedi doktor e hadi biri kız olur dedim ikiside erkek oldu  :ehi: :ehi: kız çocukları daha bi severim yaa aynı giyiniiz kızımla saçlarına tokalar takarım pembe pembe etekler ayakkabılar giydiririm erkek çocuguda iyi yavrularıma kurban olim kzı erkek ayırt etmiyorum ama kız bebegim olsun ilerde inş . :amin: :amin: kızım olursa bu iki oğlan onu döver anam sokaka çıkartmaz mini etek giydirmezz  :ehi: :ehi: yandı benim kız iki abisi olucak  :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

°♥° b@ş@k°♥°

CANIM AMA BENCE Bİ KIZIN MUTLAKA ABİSİ OLMALI DİYE DÜŞÜNÜYORUM. DEVİR BOZUK ÇÜNKÜ..

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

βαlκιz

bencede olmalı tabii babası ilgileniyosa abiye gerek kalmaz ama abinin yeri ayrı tabiii bende 2 abiyle büyüdüm  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

ccanım o yetıstırme tarzına baglı ıster 10 abı olsun hep kızmı takıp etcek herseyı yapan yapr