28 Mart , 2024, 22:49:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çocuğunuz Kız mı Erkek mi Olsun ?

Başlatan tolga, 15 Ocak , 2007, 17:37:18

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

yok müğüş sen canını sıkma benden normal coocuk dogar :ehi:

:love9: :love7: :love9:

pinar79

bu sayfanın ilk sayfasında yazmışım 1 ocakta bebişim gelsinde cinsiyetin ne önemi var demişim bebişim seni çok özledim demişim.şimdi hamileyim ve doğumuma 7 gün kaldı sadece ve ğolumu bekliyorum.Rabbim çok büyük sesimi duydu ve bebeğimi bana verdi.şimdi hayırlısıyla sağlıcakla alayım kollarıma.cinsiyet benim için hiç önemli değildi ama babamızın gönlünde hep erkek geçiyodu.Allah onun gönlüne göre verdi

мiŁenα.

benıme hep ıcımden erkek gecıyor hayırlısı bakalım

Ahirena

bütün herkesin hemfikir olduğu gibi cinsiyet pek önemli değil.Sağlıklı ve hayr'lı olsun cinsiyet önemli değil.

Ama bir baba olarak erkek olması daha güzel :)

мiŁenα.

benım esmruyasına erkek gormus o gunden berı erkek dıyor :love8:

Ahirena

ben,annem ve iş arkadaşlarım hepsi rüyasında erkek görmüşlerdi.Olduda hamdolsun.Aslında ortam iyi olsa yani yetişecekleri çağ o kadar berbat olmuşki kız olmasından o yüzden korkuyorum.Ama buna rağmen arada 1-2 kız olabilir :)
Yoksa kız çocukları daha çok babaya bağlı oluyorlar.

мiŁenα.

ben ole dusunmuyorum erkete aynı kızda yeterkı ıyı yetıstırılsın okul cevresı ıyı olsun...arkadaslarını ıyı secsın..aıle takıpcı olsun sorun olmaz

Balböceği

kiz veya oglan hatta ikiz olsun bi kiz bi oglan :laughing7: :laughing7:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

hayırlı saglıklı olsunda kız oglan fark etmes
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

iki oğlum var ben hep kız istemiştim gönlümden kız geçiyodu süslim püslim istiyodum ama olmadı :k06: ama gönlümde hala bi kız çocugu var inşallah ilerde kızım da olur :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

bende hep kızdı ıcımden gecen ama haıle klnca degıstı oglusum olcak gıbıme gelıyor

es.ma

bi tane düşük yaptım kaynanamlar hep erkek erkek dediler düşünce alın size erkek dedim ikinciyede hep erkek dediler buda kız olduu

мiŁenα.

bende oglum oglum dedım oglum olcak  :k06: :k06:ıcıme dogan dogru cıktı

°♥° b@ş@k°♥°

BENDE HEP ERKEK DİYORUM AMA BAKALIM NE OLACAK? BİR HAFTA SONRA BELİ OLACAK GERCİ BENİM BEBEK OYNUYO SANIRIM KESİN ERKEK.

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

мiŁenα.

ole deme gulferınde erken oynamıs ama kızz :k06: