Çocuğunuz Kız mı Erkek mi Olsun ?

Başlatan tolga, 15 Ocak , 2007, 17:37:18

« önceki - sonraki »

SiRiNe

fistik diger bir bölumde hikayeni okumustum gercekten uzucu öu bir bebegi ölu oldugunu bilerek normal dogurmak tuylerim diken diken oldu

Allah bir daha yasatmasin sana ve hic bir kimseye Allah sabir versin  :amin: :amin: :amin:

alev türk

evet sevda bende sana katılıyorum  :)

Aytii

SAĞLIKLI VE HAYIRLI EVLAT OLSUNLARDA CİNSİYETİNİN ÖNEMİ YOK  :icon_thumright:

DİLVİN

sağlıklı olsun oğluma kardeş olsun  :k06:

istiyorum istiyorum  :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: §ệļmã - 03 Eylül , 2010, 22:08:57
Alıntı yapılan: ❤PA®İSS❤ - 26 Ağustos , 2010, 15:11:53
KIZLAR BUNDAN SONRA SELMA YA YAPIN TAHMINLERINIZI

olur tabı memnunıyetle  :ehi: :ehi: :ehi:
hamıle kalayım ınsallah  :amin: selmacım o zamn bır yorum beklerım senden  :k06:

nilüfer elif

SAĞLIKLI VE HAYIRLI Bİ EVLAT OLSUNDA GERISI ONEMLI DEGIL YAAAAAAAAA HAYIRLISIYLA :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 08 Nisan , 2011, 03:53:35
Alıntı yapılan: §ệļmã - 03 Eylül , 2010, 22:08:57
Alıntı yapılan: ❤PA®İSS❤ - 26 Ağustos , 2010, 15:11:53
KIZLAR BUNDAN SONRA SELMA YA YAPIN TAHMINLERINIZI

olur tabı memnunıyetle  :ehi: :ehi: :ehi:
hamıle kalayım ınsallah  :amin: selmacım o zamn bır yorum beklerım senden  :k06:
ARTIK YORUM YAPABILIRSIN SELMACIM

°º•✿gülümse01✿•º°

BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

mandalinaportakal

sağlıklı ve hayırlı evlat olsun.gerisi Allahın takdiri

Metindağdelen

İlk önce sağlık ve hayırlı olsun da cinsiyeti pek önemli değil ikisi de evlat sonuçta.