18 Nisan , 2024, 19:34:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEĞİM SONUNDA GELDİN Mİ ANNENE?

Başlatan ceylin eslem, 26 Temmuz , 2010, 17:21:14

« önceki - sonraki »

ceylin eslem

aaa ne güzel canım birlikte doğururuz artık.bebeklerimizi birlikte bekleyeceğiz.

ceylin eslem

oyyy annesinin bitanesi ben seni bugün rüyamda gördüm.hala gözümün önüne geliyosun.öyle tatlı öyle güzel bir bebektinki yeni doğmusun bende seni emziriyorum 4-5 sefer durup durup emziriyordum.hemde nasılda cogu cogu emiyordun.hala gözümün önünde.erkektin bebeğim , yoksa bize pipilimi geleceksin bebişim.bana benziyordun bitanesi. bembeyaz tenin vardı,hafif sarışındın annen gibi saçların, kaşların, kirpiklerin ,açık kahverengindeydi. biliyormusun geçen hafta aysun teyzende seni görmüş erkekmişsin.nebilim benim içimede erkek gibi doğuyor banada sorduğumda oda diyor erkek içime doğuyor diye.hayırlı bir evlat ol bitanem erkek-kız ne farkeder.ama erkek olursanda baban ahlaklı bir insan ol emi.babana benze karakter ahlak yönünden.tabi bana da çek  :tongue3:
    bu gün doktor amcamıza gideceğiz bebeğim.en son 1 ay olmuştu seni göreli şimdi kimbilir ne kadar büyümüşsündür.seni çok özledik bebeğim.seni görmeyi çok istiyoruz.inşallah herşey yolundadır.anneni çok bunalmadın bebeğim.iştahsızlık,mide yanması,çıkarma oldu ama olsun bitanem genede bunalmadım.senin için herşeyi çekmeye hazırım ben.artık çok daha iyiyim bütün şikayetlerim bitti.seni çok seviyoum aşkımmmm.

yasmin35

aaaa ceylincim sen hamilemisin ne güzel çok ama çok sevindim canım nekadarlık minik
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

sahinim

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 26 Temmuz , 2010, 17:21:14
senin bana geldiğinin müjdesini 26 gün önce aldım.inanamadım şok içindeydim.hele babanı görmeliydin bana belli etmemeye çalışsada çok heyecanlıydı,hastaneye test sonucunu almaya gittiğimizde öyle hızlı sürüşü vardıki arabayı ,biran önce öğrenmek için can atıyordu.doktor pozitif dediğinde bir müddet algılayamadım pozitif neydi yaa dedim içimden,kalbim nasıl atıyordu bilemezsin.gebesiniz dediğinde babanla bir an bakışmamız vardıki görmeliydin bitanem.hastanenin merdivenınde beni kucağına alıp döndürmeyi istedi ama ben insanlar görür diye reddettim(tabiyki evde yaptı)birazda buruk bir sevinç oldu aslında çünkü değerin biraz düşüktü ,gerçi geç döllenme olayı olabilirdi yada düşüyorda olabilirdin.babanda bende kendimizi hep en kötü senaryoya alıştırdık.nolur nolmaz kapılmayalım diye.ama 2. doktor kontrolümüzde değerin katlanmıştı.yani hala bizimleydin.3.gidişimizde doktor seni gösterdi bize henüz bir mercimek tanesi kadar bir kese,seni göremeyecek kadar bir şeydi zaten.herşey yolunda gidiyor maşşllah sanırım bizi terketmeyeceksin.ama hep korkuyorum biliyormusun. daha önce bu haftalarda bir bebeğim daha düşmüştü.sen beni bırakma emi sen bi dünyaya gel babanda bende seni o kadar çok seveceğizki.

gözlerim doldu kendim olmuş gibi sevinç doldu içime
inşallah bigün biz de yaşarız bu duyguyu

ceylin eslem

Alıntı yapılan: yasmin35 - 25 Ağustos , 2010, 12:41:34
aaaa ceylincim sen hamilemisin ne güzel çok ama çok sevindim canım nekadarlık minik
evet canım hamileyim çok teşekkür ederim.sonunda oldu işte bende anlamadım nasıl oldugunu şimdi 11+2 olduk.zaman geçiyor inşallah 9 ayda çok çabuk geçer.resimdeki senin bebişinmi.o ise maşşallah çok tatlı allahım sana bağışlasın.

ceylin eslem

annesinin minik maymunu ( bunu baban söyledi ultrasyon resmine bakıp aynıda maymuna benziyo diye dalga geçti) bugün doktorumuza gittik bebeğim.oy maşşallah çok büyümüşsün bebeğim.doktoru herşeyin yolunda olduğunu gelişiminin gayet iyi gittiğini söyledi.heryerini iyice gösterdi annesi bak burası kafası,burası kolu,buda diğer kolu,bacağı dedi.bide öyle bir durmuşsunki doktorun hacıvata benzetti güldürdü bizi.annende babanda çok mutlu oldu bebişim.11+2 haftalık olmuşsun bebişim.12 gün sonra ikili testini yaptıracağız.gene seni göreceğim demektir bu.bu sefer uyuyordun hareket etmedin bidaki sefer seni  içimde oynarken görmek istiyorum ona göre haaa.. :hello2:  :hello2: 

EMEL 26

ceylin eslem arkadaşım uzun zamandır girmiyordum inan senin başlığını görünce çok sevindim umarım sağlıklı bir hamilelik geçirirsin canım allahım hayırlısı ile kavuştursun canım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ceylincim bu bölüme kadar aynısını bende gördüm rüyamda
hadi hayırlara gelsin inşallah
Alıntı yapılan: ceylin eslem - 25 Ağustos , 2010, 10:01:17
     oyyy annesinin bitanesi ben seni bugün rüyamda gördüm.hala gözümün önüne geliyosun.öyle tatlı öyle güzel bir bebektinki yeni doğmusun bende seni emziriyorum 4-5 sefer durup durup emziriyordum.hemde nasılda cogu cogu emiyordun.hala gözümün önünde.erkektin bebeğim , yoksa bize pipilimi geleceksin bebişim.bana benziyordun bitanesi. bembeyaz tenin vardı,.

bebişim616161

yaa ceyin insan hamileyimmmmmmmmmm die baslık atada hepimizin habri olur ASK OLSUN YAA

minikkelebeqim

merhaba kızlar  :hieyt: :hieyt: bende aynen senın yasadıklarını yasadım ceylin'cim ılk test yaptırdıqımda değer cok dusuk çıktı doktor bıokımyasal duzeyde dedi ve ıkıncı kontrolumde deqerım katlanmıstı 3. kez qittiğimde eseyi qösterdi ve buqun de bebeğimin kalp atışlarını qördüm o an öylece kaldım eşim zaten qözlerine inanamadı o kadar mutluyum kı allah hepimize saqlıkla kucaqımıza almayı nasip etsin
Hєя haккıм SaкLıdıя®™
| l | lllll| lll||lll || llll
²¹°¹ ³³²¹³ °¹²¹³³

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 20 Eylül , 2010, 13:03:28
ceylincim bu bölüme kadar aynısını bende gördüm rüyamda
hadi hayırlara gelsin inşallah
Alıntı yapılan: ceylin eslem - 25 Ağustos , 2010, 10:01:17
     oyyy annesinin bitanesi ben seni bugün rüyamda gördüm.hala gözümün önüne geliyosun.öyle tatlı öyle güzel bir bebektinki yeni doğmusun bende seni emziriyorum 4-5 sefer durup durup emziriyordum.hemde nasılda cogu cogu emiyordun.hala gözümün önünde.erkektin bebeğim , yoksa bize pipilimi geleceksin bebişim.bana benziyordun bitanesi. bembeyaz tenin vardı,.
benimde rüyam çıktı oğlum olacak

Aytii

zaman ne çabuk geçiyo  :love9: :love9:

şimdi doğum yapmış  :love7: Allahım bizlerede nasip etsin  :amin: :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

:nazar:

Sende hep eskileri bulup çıkarıyorsun hatuncum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 07 Mart , 2011, 16:40:51

ay evet daha dün gibi ilk hamile olduğu gün, bende onu düşündüm ve duygulandım  :love9: :love9: :love9:
inşallah canım bi bakmışsın bizim ballarımızda kucağımızda  :muzz: :muzz: :muzz:

bebişim616161

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 07 Mart , 2011, 16:40:51

aaaaaaaaaaaaaa  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooodoğum mu yapmış???
inanmıyorum yaa daha dün hamile habrini almıstık nesi olmuş acaba
çook sewindim :muzz: :muzz: