annesinin minnoşu....

Başlatan ZUZUİPEK, 24 Temmuz , 2010, 10:32:54

« önceki - sonraki »

ZUZUİPEK

merhaba minnoşum...

bende senin için bir günlük tutmaya başladım...benimle olduğunu öğrendiğim ilk andan itibaren sanki rüyadayım..bugün 10 hafta 6 günlüksün ve şeklini şemalini okadar merak ediyorumki...inş saat 3 te doktora gideceğim ve seni göreceğim ....birşey itiraf edeyimmi sana hamile kalmadan önce doktor fobim vardı heleki ilk kontrole gideceğim gün mideme sancılar giriyor kalbim yerinden çıkacak gibi atıyordu....ama dr teyze seni gösterdiği an bütün korkularım gitti.. bir baktımki noktasın allahım dedim bu benim canımın bir parçası....keşke her hafta kontrole gitsemde seni görebilsem diye düşünmeye başladım...ve 1 ay geçmek bilmedi tatlım...şimdilik yazacaklarım bukadar yavrum...gelince yine yazarım...hep benimle kal tamammı annecim....

**Gül**

Gunlugunuz hayirli olsun. Hep guzellikleri yazarsiniz insallah. Bugunku kontrolunde de bebisini saglikla gormen dilegiyle..  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

ZUZUİPEK

ii dileklerin için çok teşekkür ederim gül...

SiRiNe

Zuzu gunlugun hayirli olsun arkadasim

ZUZUİPEK

arkadaşlar drdan geldim ve bebeğim artık yok...:(( haftaya kürtaj olacağım....kesemiz gereği gibi büyümüş ama bebek 6 haftalıktaki gibi kalmış yani artık yaşamıyormuş...nekadar üzüldüğümü anlatamam...allah kimseye vermesin...hepinize sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin...günlüğümü bugün yazmaya başlamıştım ve bu masal da burada bitti....hepiniz kendinize ve bebişlerinize ii bakın...

hasretALİ

canım benim çok geçmiş olsun diyebiliyorum sana seni çok çok ii anlıyorum inşallah bu senn için ilk ve son olur bebeğini kaybetmen çünkü ben 2 kere kaybettim rabbim inşallah bi daha yaşatmaz hakkında hayırlısı olsun her zaman canım

ZUZUİPEK

tşekkür ederim canım....evet ilk inş son olur inanki ömrümden ömür gitti...1 ay önce 6  haftalıkken gittiğimde herşey normaldi ama şimdi kese kocaman içi boş....ne hayallerle gitmiştik dr a koşa koşa....ağlamaktan gözlerim şişti....erken daha ama elimde değil gözyaşlarım beni dinlemiyorki...dr dedi kendini ii hissedince gel kürtaj yapalım...3 ay sonra yine gebe kalırsın üzülme ama elimde değil...herşeyin hayırlısı diyorum ama içimden bir parça gitti sanki...yaşasaydı özürlü olurdu erken olması daha ii dedi ya teselli ya gerçek...işte böyle...

Balböceği

Meraba cnm cok uzuldum ama elden bisey gelmiyor maalesefff  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
nasil bi duygu yasadigini iyi biliyorum cnm bende martta 8 HAFTALIK BEKLERKEN 5 HAFTALIKTI BEBEGIM DUSUK
yaptim kurtaj oldum bide yurtdisindayim dr korun 3 ay falan demedi  :-\ herkes korun dedi bende  1 ay korundum ilk adetten sonra hamile kaldim geri sukurler olsun simdi iyiz demem oki umudunu yitirme sen ne zaman istersen rabbim ne zaman layik gorurse o zaman hamile kalirsin insallah  :opucuk:

hasretALİ

evet tatlım hemen kalırsın inşallah en kıs zamanda daha sağlıklı bi bebeişin olur inşallah seni çok ii anlaıyorum

hasretALİ

tatlım kürtajdan sonra 40 ve 50 gün arası adet olursun bende ilk adetten sonra hemen hamile kalmıştım gerçi oda sağlıklı değildi de işte hayırlısı olsun çok fazla üzülme sen yine de doğduktan sonra yada ilerleyen aylarda kaybettsen çok daha kötü

ZUZUİPEK

sağol balböceği...inşallah demekten başka birşey gelmiyor zaten elimden ...şimdide kürtaj düşündürüyor beni gerçi hiçbirşeyin farkında olmaycağım heralde ağrı sızı olmaz dedi drum...1 saat sürer kendine gelmenle beraber dedi...görümcemin özürlü bir kızı var...eşimde o yüzden üzülme ya öyle olsa daha mı ii diyor bende farkındayım ii olmayacağının ama kendimi çok kaptırmıştım ...zor olacak yokluğuna alışmak...tabiki 3ay sonra yine çalışmalara başlayacağız kısmetimiz ne ise olur..hayırlısı ile...

hasretALİ

tatlım hiç onu düşünme benim 30 dk sürmüştü toplam ayılmam falan korkma hiç inşallah onu da atlatırsın

Balböceği

herhalde igne falan yapip uyutuyorlarmi ne  :-\
beni bagirta bagirta almisti pislik dr  :cildir: :cildir: :cildir:

hasretALİ

benim dr daha önceden hiç doğum yapmadım için korkmaman için genel anestizi yapıcaz dedi 2side öle oldu uyudum yani hiç bişey hatırlamamıştım

ZUZUİPEK

banada dr anestezi ile olacak korkacak bişey yok dedi...bakalım artık hayırlısı hayırlı bi zamanda olsun inş...