Kayıp Üyeler Aranıyor

Başlatan --elif--, 14 Temmuz , 2010, 10:16:23

« önceki - sonraki »

ayy

üzülmee kuzumm aynı kaderii paylaşıyozz benide kimse merak etmiyooooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

balkız2

uleeen ben buranın demirbaşıyımmmmm bee tühhhh :cildir: :caca: :caca: :ehi: :ehi:

ayy

aaa ozaman sende merak ettirme bakemm kendiniiii :caca: :caca: :caca: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
bak ben merak ettirmediğim için beni merak etmiyorlarrrr :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk:

Balböceği

Gülşah karabatak gibi bir çık bir gir elbet kimse hatırlamaz  :caca:

laracroftt

aa gecen betule sordum gulsah dıye bırı varmıs forumda, cok gordum mesajını o nerde dedım, eda daha ıyı bılır dedı
Demek burdasın :laughing7:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

herkesın nıckı degışmiş kımseyı tanıyamadım yaass kendımı yabancı ulkede hıssettım:)) ben hrkesı merak edıyorummm arkadaslR ıyımısınız ?

ayy

(kuzucuk) leyla ,,,,suzan,,,,Aynur,,,,Gülnur,,,
nerdesiniz :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

ben de uzun süre giremedim. şimdi nerelerdesin bak merak ettim. ayşeyi de merak ediyorum. gül vardı. eda hep burdaydı maşallah

**fatoş**

nermin nerde  :dontknow: ayni ben yokum zaten onlar hepten gidik nermin nerelerdesin :'(

DENİZGÖZLÜM81

uzun aradan sonra tekrar aranızdayımmmmmmm özledim sizi

balkız2

Alıntı yapılan: Balböceği - 03 Mart , 2013, 18:39:17
Gülşah karabatak gibi bir çık bir gir elbet kimse hatırlamaz  :caca:
balım bööcegim edaam pc olmayınca bakamıyorum şifre unutuyorum hep nasılsın bakeeem çooook özledim  yaaaaa   :love3: :love3: :love3: :love3:

balkız2

herkese slm eski uyeler huuuu beni merak eden olmadimi ask olsun  :-ooo herkesi cok ozledim  :love3:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: balkız2 - 21 Aralık , 2014, 17:33:08
herkese slm eski uyeler huuuu beni merak eden olmadimi ask olsun  :-ooo herkesi cok ozledim  :love3:
foruma uğrayan yok ki. oğlanlar da büyümüş

şerife Berat

Merhaba canım bende çook eski üyelerdenim forumumuzun eskisi gibi tadı kalmaış kimsecikler uğramıyor artık

balkız2

Ay herkes facebook ta eski uyeler hep orda foruma bakan yok :)