25 Nisan , 2024, 13:40:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İNCİ TANEM Bitanem..

Başlatan **Gül**, 13 Temmuz , 2010, 14:22:26

« önceki - sonraki »

**Gül**

Melegim
Zaman nasil da hizli akip geciyor degil mi. Senin varligini ogrendigim gun dun gibi aklimda hala. Ama bak 18. haftadayiz artik  :nazar: Ve her gecen gun seninle ilgili dusuncelerim hayallerim artiyor. Ve bunun yaninda endiselerimde bitanem :-\ Nasil bir anne olacagim seni nasil yetistirecegimiz konusunda hep sorguluyorum kendimi. Sana iyi bir anne olabilecekmiyim bebegim. Ileride iyiki benim annemsin dedigini duyabilecekmiyim ???
  Bunlar simdilik hep aklimda ama suna inan ki melegim senin icin en iyisini yapmaya calisacagim hep.
  2 gun once doktora gittik seninle :hello2: Seni goremedik ama kalbini dinledik bitanem. O minicik olan ve pit pit atan o guzel kalbini  :love7: Tabi anne yine heycanlandi. Cunku ilk kez duydum senin ve senden gelen sesi. hayatima bir guzellik daha ekledigin icin cok tesekkur ederim melegim.
  3 Hafta sonra tekrar gorebilecegiz seni. ben simdiden heycanlanmaya ve gun saymaya basladim bile. Baban hala sogukkanli. Ama laf aramizda oda basliyor galiba ufak ufak heycanlara  ;) Bugunlerde karnimi dinleyip senden bir isaret almayi bekliyor  :D Hareketlerini hissettigimi soyledigimde seviniyor hemen elini sana uzatiyor. Varligini hissetmeyi bekliyor sabirsizlikla. Babayi cok bekletme olur mu bitanem  :aferin:
  Inci tanem Seni cooook seviyoruz. Ve gelecegin gunu umutla bekliyoruz bitanem.
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

iyi bir anne olmak .. Benimde endisemde ama olacagiz insallah gulcum bilincli anne olmak cok daha iyi olacak  :D allah izniyle sende benim gibi gec duymussun kalp atisini bende 14. haftada duydum  :suclu:

**Gül**

Alıntı yapılan: yoLdas~²º¹¹~baLboceqi - 14 Ağustos , 2010, 15:45:48
iyi bir anne olmak .. Benimde endisemde ama olacagiz insallah gulcum bilincli anne olmak cok daha iyi olacak  :D allah izniyle sende benim gibi gec duymussun kalp atisini bende 14. haftada duydum  :suclu:
Insallah eda iyi birer anne olabiliriz bizde.
Evet kalp atislarini gec duydum. ultrasonda dinletmemisti sesini. Sadece gorebilmistik. Ama bu doktor elinde kucuk bir aletle dinledi sesini de acti bizde dinledik. Cok guzeldi. Eve geldikten sonra keske dedim o aleti isteseydik doktordan hergun dinlerdik evde  :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 14 Ağustos , 2010, 15:49:43
Alıntı yapılan: yoLdas~²º¹¹~baLboceqi - 14 Ağustos , 2010, 15:45:48
Insallah eda iyi birer anne olabiliriz bizde.
Evet kalp atislarini gec duydum. ultrasonda dinletmemisti sesini. Sadece gorebilmistik. Ama bu doktor elinde kucuk bir aletle dinledi sesini de acti bizde dinledik. Cok guzeldi. Eve geldikten sonra keske dedim o aleti isteseydik doktordan hergun dinlerdik evde  :k06:
oyle bir alet varya evde kullanmak icin  :hello2:

**Gül**

Bebegim..
Uzun zaman oldu sana yazmayali. Ama sana yazmasamda soylemesemde aklimdan hic cikmiyorsun melegim. Hareketlerini dinliyorum hissediyorum. Hele gun gectikce seninle ilgili herseyi dusunuyorum. guzel hayaller kuruyorum. Zaman nasilda hizla geciyor degilmi bitanem. Bugun 20 haftalik oldun artik. yolun yarisini bitirdik  :hello2: ve bugune kadar anneyi cok fazla uzmedin benim minik melegim  :binkybaby:
  Ama gecen gun ilk defa endiselendirdin anneyi  :sad1: Birgun boyunca seni hic hissedemedim bitanem. Belki hareketli bir gun gecirdigimden belki dinlenmedigimden duyamadim hic hareketlerini. Ve aksam saatlerinde sana birsey oldu korkusu iyice sardi beni. Hicbirsey dusunmuyordum senden baska. Yaptigim tek sey uzanip senden kucucuk bir hareket beklemekti. ama olmadi bitanem. Hala hissetmiyordum seni. Babana soyledigimde beni rahatlatmaya calisti. endiselenmeme gerektigini soyledi durdu ama  ben o bogazimda takili duran sikintiyi atamiyordum. Aglayamiyordum da ama icim cok aciyordu bebegim.  :y25:
Oylece uykuya dalmisim. Beni rahatlatmaya calisan baban da endiselenmis olacak ki o zamana kadar hic hissetmemesine ragmen seni, Ben uyurken eli hep karnimda durmus. hareketlerini duyabilmek icin. Sabah uyandigimda haftalardir hastaymisim gibi hissettim kendimi. o bogazimda duran tarifsiz sey hala ordaydi. Aklimda yine sen. Amaaa fazla uzun surmedi bu durum. Baban uyanmisti ve tum endiselerimi bitirmisti. Uyandigimi gorur gormez o guzel haberi verdi senle ilgili. Gece uyumamis seni hissetmeyi beklemis hep. Veee sonunda mutlu son. Evet bitanem. babayi hissedip hareketlerine baslamissin gec saatlerde. Hemde oyle bir iki hareket de degil. Benim bile simdiye kadar hissetmedigim kadar cok. Yarim saat kadar oynadik diyor baban. Ve ben bunlari duyunca kahkaha attim sabahin o saatinde yeni uyanmisken. Hem benim endiselerimi bitirmis hem de babani cok mutlu etmistin bebegim. seni coooook seviyoruz.
seni tekrar gorebilmek icin sabirsizlaniyorum. Gun sayiyoruz artik. 8 gun sonra yine gorebilecegiz seni. Baban yine heycansiz gorunuyor ama biliyorum ki o da cok merak ediyor seni. sadece anne kadar heyecanini belli etmiyor o kadar  ;) Melegimm seni cook seviyoruz ve bizimle olacagin gunu sabirsizlikla bekliyoruz. o zamana kadar hep bizimle ol olurmu minik kelebegimm..
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Inci tanemm
Bugun annenin ne kadar mutlu oldugunu biliyormusun . Sende hissediyormusun bebegim. Yakin zamanda ananneye gidiyoruz insallah seninle birlikte. Hasretimizi dindirmeye gidiyoruz melegim. inan cok iyi gelecek bu bize. Seni gormeye gun sayiyordum simdiye kadar simdi de Tatil gunumuzu sayiyoruz birlikte.
Bu mutluluguma bir mutluluk da sen kattin melegim. buaksamki hareketlerinle anneyi cok heycanlandirdin yine. Hemde hic olmadigi kadar gucluydu bu sefer. Seninle konustukca sanki cevap veriyordun bana. Seni coooook seviyorum bitanemmm
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

07 Eylül , 2010, 09:41:09 #21 Son düzenlenme: 07 Eylül , 2010, 09:43:29 **Gül**
Son 24 Saat
Zaman nasilda ilerliyor degilmi Bebegim. Bugun 21. haftayida bitirdik seninle. Artik buyuyorsun yavas yavas.  :aferin: Yolun yarisini geride biraktik bitanem. Ve yarin bu saatlerde seni tekrar gorebilecegim. oyle ozledimki minicik bedenini.  :binkybaby: seni en son gordugumde 12 haftalikken sadece 52 mm idi boyum. o yuzden sus biberimizdin sen bizim  :k06: sen artik buyudunmu bitanem. O minicik bedeninin benim kalbimdeki yerini bir bilsen melegim. Hicbiryere sigdiramiyorum sevgini. Ve hergun kendini bana hissettirmenle daha mutlu ediyorsun beni seni cooooook seviyoruzz  :opucuk:
Yarinki kontrolumuzde insallah cinsiyetini de ogrenecegiz bitanem. Tabi gosterirsen eger  :suclu: Seni cok merak ediyoruz. yarin bizden gizlenme olurmu melegim  :aferin: Gizlenme ki hem ismini dusunelim yavas yavas hemde yeni ciciler alalim sana dimi  ;) hadi bebegim son bir gun Ve anne oldukca heycanli. Seni Cooook Seviyorum..
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

yoncaa

ne güzell geçiyomuşş zamanın ve bebegine olan aşkın tutkun biliyormusun güll düşün senin yine bir bebegin var bende olamayan bebegime böle aşkla tutkuyla baglıyım ve bekliyorum canım

**Gül**

Alıntı yapılan: yoncaa - 07 Eylül , 2010, 09:50:14
ne güzell geçiyomuşş zamanın ve bebegine olan aşkın tutkun biliyormusun güll düşün senin yine bir bebegin var bende olamayan bebegime böle aşkla tutkuyla baglıyım ve bekliyorum canım

Canim benim bak sen de cok sanslisin bircok insana gore. Hazirsin suan ve baglisin. Ne kadar bebegin henuz gelmemis olsa bile sen anne olmussun bile bu sevginle. Sadece bebegin biraz bekletiyor seni. Belkide geldigi zaman daha kiymetli olsun diye nazlaniyordur bebegin. Eminim birgun gelecek annesine ve iste o zaman zaten hazir olan annecigini cok daha mutlu edecek gelisiyle. Sadece rabbimin ol demesi gerekiyor. Ve o bizleri izliyor. Eminim bunun icin dualar ettigini. Bende burdan dua ediyorum cani gonulden. Allahim seni de fazla bekletmeden gondersin bebegini insallah. Hem senin hem tum isteyenlerin  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

SiRiNe

gul canim sayfan hayirli olsun

**Gül**

Tesekkur ederiz Duygu teyzesi  :flowers: :flowers: :flowers:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Canimm Oglum
  Duyuyorsun degilmi artik oglum diyorum sana. 4 gun once ogrendik cinsiyetini bebegim. Ama sana yazamadim daha  :-\ araya bayramlar girdi bitanem. hem ramazan bayramimiz vardi hemde senin saglik haberlerini almamizin bayrami vardi bizde.
  8 Eylul gunu randevumuz vardi hastanede. Hem gelisimini ogrenecektik hemde belki cinsiyetini. 7.40 da olan randevumuz icin saat 6 da kalktim oglum. seni gormeye gec kalamazdim ya  ;) Saat 7.30 da hastanenin kapisindaydik. ve ben yine heycan doluydum. O saatte kimse yoktu bizden baska tabi senin kontrolunu yapacak olan doktor teyzede gelmemisti henuz. Uyuyakalmisti galiba  :D Beklemek zorundaydik ama zaman gecmek bilmiyordu. Laf aramizda kalsin o bekleme suresinde kackere tuvalete gittigimi hatirlamiyorum  :k06: ya heycandan yada zaman gecirmek icindi ben de bilmiyorum. neyse saat 8.05 de girebildik odaya. Doktorumuz merhaba dedi kendini tanitti ve uzanmami soyledi. bende ses yok ama aklim hep sende. Ve iste o buyuk an gelmisti senin goruntun ekranda benim gozlrim sendeydi. gorebiiliyordum. Gozlerimi kirpmak bile istemiyordum o an. Once kafa olculerini aldi doktor teyze. sonra sira kalbine geldiki o an benim heyecan tavan yapti zaten. Minicik kalbin nasilda hizli hizli atiyordu. Sanki gormuyormus gibi birde babana gostermeye calisiyordum  :D AQma ne yapayim bebegim heycanli bir annen var iste  :) bu heycan biraz sonra endiseye dondu. Doktor kalbinin uzerinde cok durdu cesitli olcumler yapiyordu ve bu beni telaslandirdi bebegim. neden bu kadar uzun surduki bir sorunmu var diye soyleniyordum kendi kendime. Her ne kadar soylediklerimi anlamasa da telasimi anlamis olacakki cevapladi doktor teyzen. Istedigim aciyi bulamadim o yuzden ugrastim diye. Bir ohhh cekebildim . sonrasinda kaburgalarini goruyordum bacaklarini. herseyi inceliyordum. Fotografini istiyormusunuz diye sordugunda tabiki diye atildim hemen  :D Bu arada baban hadi sor sor diyordu bana. Evde anlasmistik cinsiyetini ben soracaktim. Ama o heyecan o endise sonrasindaki rahatlama benim soru sorma yetenegimi almisti galiba elimden  ::) ben soramayacagim dedim ve baban sordu sonunda. Doktordan cevap gecikmedi : Poposunun uzerinde oturdugu icin goremiyorum dedi.  :-[ tamam dedim. bebegimiz gostermeyecek bize cinsiyetini   :icon_pale: ben bunlari dusunurken doktor teyzen hafif hafif salladi seni ve senin donmenle doktorum oooh its a boy demesi bir oldu.  :D nasilda sasirmistim sanki bir milyon ihtimalden birini soylemis gibi  :k06: ya kiz diyecekti yada erkek niye bu kadar sasirdiysam  :dontknow: o anda dilim cozulmus olacakki eminmisiniz diye sordum. tabi cevap yine beklenen gibi Nooooo. hicbir doktor emin olamaz bundan dedi. ama olsun ilk soylerken terddutsuz soylemesi benim icin garanti niteligindeydi. :laughing7: butun bunlar bittikten sonra heycanla sordum doktora o iyi mi diye. hersey normal dedi. ve ben cok mutluuu  :muzz: :muzz: :muzz: agirli nedir diye sordum 368 gr dedi. oyyyy oglusum minicikmis benim  :aferin: :aferin: peki o yarim kilo dah olmayan agirliginla nasil tekme atiyorsun bakim sen su an bile guclu guclu vuruyorsun anneye. yazdiklarimi hissedip sendemi heycanlaniyorsun yoksa  :D :D
   iste boyle bitanem. iyi haberlerini aldik saglikli oldugunu ogrendik ve artik erkek oldugunu biliyoruz daha ne olsun  :hello2: :hello2: bundan buyuk bayram mi olur bizim icin. sen hep boyle saglikli ol olurmu akilli oglum. bizde seninle hep bayram yasayalim bitanemm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Oglumcugummm

Anne yine bir heycanlarda. daha dogmadan annenin bu heycanli hallerine sende alisiyorsun galiba  :D. ama nasil heycanli olmayayyim oglum. 2 yil once ayrildigim eve gidiyorum. Hasretini cektigim annemi abimi yengemi ve yigenlerimi gorebilecegim sonunda. Onlari ne kadar ozledim bir bilsen. hepsine saatlerce sImsIki sarilmak istiyorum. Sen benim ilk bebegim ilk cocugumsun bitanem ama dayinin cocuklari yani kuzenlerinin yeri de cok farkli gozumde. Bir abin birde ablan var orda bizi bekleyen. Ikisini de coook seviyoruz bebegim. onlarda bizi. ve dort gozle bizi bekliyorlar. Sen dogdugunda sen de cok seveceksin eminim onlari. Canim oglummm nasil gozumde tutuyorlar bir bilsen  :'( her dusundugumde burnumun diregi sizliyor resmen  :crybaby2: :crybaby2: Ama gidiyoruz iste oglum. gorecegiz insallah hepsini. Tamam hepsini degil. bir yanimiz hep buruk kalacak. Ama dayanmaya calisacagim bebegim. sen hiiic uzulme olurmu .
2 gun sonra bu saatlerde veden cikiyor olacagiz. ve biliyormusun melegim anananen bizi haftaya bekliyor. Supriz yapacagiz ona. sadece dayin biliyor gelecegimiz tarihi. Herkese supriz yapacagiz bitanem. ve eminim coook sevinecekler. Oraya giderken orda kalirken ve donerken sen hep iyi ol olurmu oglum. tum hayatin boyunca saglikli kal bitanem. seni cooook seviyorum  :aferin: :aferin: :aferin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

SiRiNe

Gulcum canim ne guzel ifade etmissin duygulariniii rabbim seni ve bebisini korusun
:amin: :amin: :love9:

**Gül**

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 15 Eylül , 2010, 15:08:22
Gulcum canim ne guzel ifade etmissin duygulariniii rabbim seni ve bebisini korusun
:amin: :amin: :love9:

Aminn canim hepimizi insallah  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011