16 ay sonunda mucizem benimle, inş.sonuna kadar benimle olur

Başlatan *ℂ⋆ ece su ℂ⋆*, 09 Temmuz , 2010, 20:07:42

« önceki - sonraki »

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

allah (CC) inş herkese yaşatsın bu duyguyu.kimseyi çocuk hasretine bırakmasın.
daha bi hafta geçti adetimi.klomen kullanmıştım doktor yumurta gelişmemiş dedi ve ümidimiz yoktu tabi.ama 2 temmuzda gebelik değerimin 10 küsür old öğrendik. o kadar şaşkın ve mutluyduk ki...
bugün yaptırdığımız sonuca göre de 731 küsür.inş artması gerektiği gibi artar bebeğimiz bizimle kalır.
klomen kullanmaktan asla pes etmeyin.4. kullanışımdı diğerlerinde hiç yumurta gelişmedi.son kullandığımda bile doktor gelişmemiş dedi. bi daha gitmedim kontrole.ama allah (cc) büyük işte,sonradan gelişmiş demek ki....
allah (cc) hepimizin yardımcısı olsun inş.

nagişş

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Demet_dk

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Balböceği

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

papatya83

hanne

sevde-

mu msj bana o kadar moral olduki,anlatamam öncelikle tebrik ederim.bende klomen kullanıyorum bu ilk ayım dr. yumurta gelişmemiş dedi banada ama ben biraz hatalı kullandım ilacı.
sizin adınıza çok sevindim.
Oyuncağın Kırıldı Diye Üzülme Çocuk ..! Büyüyünce KaLbini Paramparça Yapacaklar !

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

allah tamamına erdırsın ınsallah  :amin: :amin:
hayırlı saglıklı evlat olsun ınsallah  :amin: :amin: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

canım... o kadar sevindim ki... çok dikkat et olur mu... senin hamile olman bana çok moral oldu. bende de pko var.. umarım her şey gönlümüzce olur...

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

herkese çok ama çok tşk ederim.allah en kısa zamanda sizlere de nasip eder inş.

lavii, herkes söylerdi bana en kolay tedavi edilen rahatsizlık pko diye.ama ben hiç inanamazdım.ümidimi hiç bir zaman yitirmedim ama çok da ümitli değildim.anlatamayacak bi duygu içindeydim belki sende öylesindir şu an.
allah (cc) yardımcımız olsun inş.

sevde hatalı kullandım derken nasıl kullandın? ben kullanırken günleri üçe bölerdim ve saati saatine alırdım.son kullandığımda hiç önemsemedim.saati saatine almak bile insanı strese sokuyormuş.
ben ilk kullandığımda günde bi tane kullandım 1 kistim oluştu 4,5cm.ara verdik 2. kullanmamda günde 3 tane kullandım yumurtadan eser yoktu.3. de aynı şekilde.en son iğne tedavisine başlayacaktım artık.son gittim doktora hormon tahlilleri çok önemli 3. gün yapılan.bu ay değerler diğer aydaki sonuçlarına bakarak iyi dedi doktor. (başka bi doktora gittim tabi.ilk gittiğim hormon sonuçlarını hiç önemsemedi).günde 2 tane klomen kullan belki olur dedi.bende 3 tane kullandım olmadı şimdi mi olacak dedim.3 taneyle yumurta oluşsa bile gebelik olacağını zannetmiyorum ben dedi.
ve kullandım,iki gün sonra kontrole gittim yumurtaların çok inatçı çocuğun olursa o da böyle olur dedi güldük.bi daha kontrole gitmedim doktora güven çok önemli.ilk defa gitmiştim o doktora ve kafam rahatlamıştı.
tabi bunların hepsi vesile.allah (cc) istedi de oldu.umarım tamamına erdirir allahım.

yarın allhın izniyle inş iyi şeyler söyler doktor.keseyi görmek için gidiceez.bana dua edin.

sevde-

ecesu inşallah yavrunu kucağına alırsın.
ben klomeni bi içmeye iki tane içtim   :honk:
bana ilk doktorum öyle söylemişti.
doktorumu değiştim buda günde iki kez al dedi ama iki tane bi iç falan demedi ben eski yöntemle ikişer ikişer attım ve adetimin,
2. günü başladım erken oldu biraz ne bileyim vesile bunlar.
önümüzdeki aya sabah öğle akşam 3 taneyle devam edicez
Oyuncağın Kırıldı Diye Üzülme Çocuk ..! Büyüyünce KaLbini Paramparça Yapacaklar !

vadi= muge & melis