muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

laracroftt

18 Kasım , 2012, 18:23:48 #43440 Son düzenlenme: 18 Kasım , 2012, 18:25:52 laracroftt
nagısım dr.un numarası yok,cunku bızım doktorumuz devlet hastanesınde. Sılıvrıdekı ıyı olan sayılı doktorlardan. Kac tane ozele gıttım onun gıbı ılgılenen yok. Oda dısarı numara vermıyor :-\
Ayrıca sılıvrıdekı hıcbır hastanenın laboratuvarı haftasonu acık degıl.

Neyazıkkı... :cildir:

Betulum ıyı demıssın,esırgeme lafını. Sana ıyılık yapmıyor onlar torunlarına bakıyolar,kendı ogullarının cocugu o.
Onlar her laf ettıgınde, edebıyle ver cevabını,hadlerını bılsınler.kırk yılda bır gelmısler,o bıle zor gelmıs,kalkmıs ahkam kesıolar. Senı ezıcekler akılları sıra,musade etme.

banu_fth

Alıntı yapılan: laracroftt - 18 Kasım , 2012, 17:11:47
saglık bakanlıgından aradılar sımdı
Hastanedekı cocuk dr. Sayısıyla nobete kalması dogru orantılıymıs. Yanı sayıca azsa,klınıkler de gozonune alınarak,sadece acıl hekımı bulunurmus. Onlar gerekenı yaparmıs. Ozel hast. Lerde olmamasının sebebı sgk ıle anlasmalarına baglıymıs ıvır zıvır...

Sanırım bır ıse yaramadı yanı aramam :-\

kılıfına uydurmuslar yanı  :cildir: :cildir: :cildir:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 18 Kasım , 2012, 16:47:42
Selam
gulcin gecmis olsun umarim hemen iyilesir asya  :amin:

geldi bizimkiler  :-\
dakka bir gol bir kpeder slktl canimi
Gelin mi almis misafir.mi belli degilmis
gitmiyormusum memleketlerine
isim kotuymus niye degistirmiyor musum
sanki her ay uc kusur milyar lira verecek is var da ben gitmiyoeum
cocuk zayifmis bakamiyormusuz
alip koye goturcekmis  :cildir:
Vay anam vay, anam sen mı çağırdın keske başka care bulsaydın  :dontknow: :dontknow:

Ne bilim izin alma gibi bı durum soz konusu değil mı  :dontknow:

Balböceği

Tamam anladım, hayırlısı bakalım  :amin:

laracroftt

muhribe

Yaslanmak isteyen kpederiyle.otursun
kadin dirdiri cekiliyor da erkeginki cekilmiyor

aydinays

slmm kızlar. Nasılsınız bakalım???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 18 Kasım , 2012, 19:53:41
Yaslanmak isteyen kpederiyle.otursun
kadin dirdiri cekiliyor da erkeginki cekilmiyor

doğru söylüyorsun betülcüm. Rabbim sabır versin inşallah.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

laracroftt

h.g aysecım :flowers:
Sen ne yaptın,devam edıyo musun calısmaya,ayrıldın mı?

Balböceği

laracroftt

burcum

selammmm kızlarrrrrrrrr ben geldimmm :opucuk:
çok yoğundum canım çıktı bademciklerim de acıyor :y25: derin ayağımda daha yıkanıp ütü yapmam lazım reglim bitti biteli dah ütüleşmedik surat 40 karış :cildir:
gülçinim bak demekki vanilyadan değilmiş canım :sad1: sen bol bol sıvı ver dr a götüresiye kadar
kız ben boşuna demiyorum okuyup çocuk dr u olmak varmış 3-4 dr a götürdüm derini düşün en son dr balgam yok dedi ama var ben biliyorum tanıyorum çocuğumu :sad1: :cildir: :caca: ölürmüsün öldürürmüsün bu dr ları :caca: :cussing:
betülümmmm ALLAH kolaylık versin anacım :amin:
melek gözükmemiş bugün mesaj da atmadı arasam mı ki :icon_scratch:

Balböceği

Kolay gelsin Nüküm  :opucuk:

Geçmiş olsun, ütü 10 dakikalık is değil mı kalk yap haci  :ehi: :ehi: :ehi:

Sadece şunu diyebilirim nerde olursa olsun, vicdanlı merhametli kişilerle karşılaştırsın Allah  :amin:

laracroftt

yok nükü ya vanılyalık ıs degıl bu
Hatta vanılya ıshale ıyı bıle gelırmıs ama bıdaha vermedım
Bugun 2kere daha azcık yaptı,bı dahada yapmadı :muzz: toparlıyor muhtemelen ama genede goturucem yarın

Bıde antıbıyotık kullandık ya bız,ıshal yaparmıs. Ama bıttıkten sonra yaptı acaba vucut onu mu attı? :dontknow: sorucam yarın

Su verdım bol bol,patates havuc ırmık pırınc hasladım yedırdım dunle bugun,patates hasladım yıne yogurtla verdım,cıcıbebelı muzlu yogurt verdım.
Ilac olarakta reflor tabı gunde 3kere dr. Vermıstı.

Toparladı yavrum ıyı sımdı. Daha huzurluyum suan,ıcı dısına cıktı kac gundur kuzumun :sad1:

Bıde yarın ıdrar ornegı gondercem hastaneye. :-\

laracroftt

buarada nükü evet yoktu hanı balgamı,balgam mı attı ordan mı anladın?
Allah allah ne karısık ısmıs bu,bı cocugun oksurugunun nedenını bulamıyorsan ne ıse yaradı senın senelerce okuman? :caca:

Eee napıcaksın sımdı,balgam sokturucu vermeye devam edecek mısın?