20 Nisan , 2024, 13:00:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

~ERVA~

betülcüm inşallah bende bir yamuğunu görmem

melek hoşgeldin canım :opucuk: paşamiz nasıl annesi

iklima

Slm kızlar poşet konusu muamma çok kaza zedeler var.rabbim istiyene istedg zamanda versin
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

aydinays

slmm hepinize kızlar. Konu süpermiş. Bende şapkadan yanayım. Bir sorun olmuyor. Bende bir ara sprial düşündüm ama kaza olanlar oluyormuş bu yüzden güvenemiyorum ona.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

~ERVA~

:amin:hepsinde kazaya kurban gidiliyor canım

aydinays

o kazalar korkutuyor bizi. :binkybaby: :binkybaby:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

burcum

selam şekerler :opucuk:
derin geldi ananesiyle dedesi saklandı onları buldu :ehi: :ehi: :ehi:
yemek yedik ortalığı topladım
şimdi wc deyiz birlikte sizlerle :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
birazdan banyoyu domestoslucam :muzz: bugün makinaya attığım beyaz yorganım mahvolmuş onu küvete bastırdım dometoslu suya onu yıkıcam asıcam makinada çamaşırlar var onları sericem derini yıkıcam kendim yıkancam sonraaaaaaaaaaaaaaa derini ananeyle dedeye satıcam sizinimmmmmmmm :opucuk: beni bekleyin anacımmmmmmmmmmmmmmmmmmm :opucuk:

burcum

esracım biz poşet + geri çekilme yöntemini kullanıyoruz kamyonu devirmedik hiç kaç senedir :suclu: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: şoför usta benim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

~ERVA~

nüküş geri cekilme cesaret ister canım bak ona güvenmem asla ama poşet en iysi :icon_thumright:

doğangüneş

ayşecim nasılsın görmüşken bi selam atayım dedim..
görüşemiyoruz hiç :(

@Melek Yüzlüm@

bizde poşet + geri çekilme kullanıyoruz ikisini bir yapıyoruz yani hem geri çekiliyor hem poşet takıyoruz da ben doğumdan 2 ay sonra adet oldum daha hala olmadım 4.5  aylık olduk hayırlısı 

~ERVA~

doğumdan sonra ki adet düzensizliği beni delirtti  :cildir:benimde arada lekem geliyor hala

@Melek Yüzlüm@

bende oda yok ya hiç olmadım karnım şişti tekrar hamile gibi görünür oldum  :cildir:  ne olacak benim halimm :BangHead:

~ERVA~

bir doktora git canım ben sormuştum durumumu doktoruma dogumdan sonra bir kaç ay düzene girene kadar olu dedi normal dedi şiddetli kanaman olursa gel  dedi

@Melek Yüzlüm@

çok korkuyorum canım ya o masaya oturmaktan kadının elini sokmasından doğumda kaç kere soktular bilmiyorum ondan sonra ameliyatta da çok bakıldı artık tiksinir oldumm  :igrenc: daa yapıcakta bişey yok daha da olmazsam giderim birgün

~ERVA~

ay hiç hatırlamak bile istemiyorum doğum esnasını her gelen bir pamak attı