Hoşgeldin doğum günü hediyem :)

Başlatan AyNi, 07 Temmuz , 2010, 09:18:09

« önceki - sonraki »

AyNi

Merhaba bebeğim, hayatımıza hoşgeldin... yeni yaşıma seninle beraber girdiğim için o kadar mutluyum ki... kaç aydır bekledikten sonra sana kavuştuk, hemde ummadığımız bir anda...

babamda bende o kadar heyecanlı ve mutluyuz ki... hele babanı bir görsen :) zaten ilk o senin varlığını tahmin etti... sonra doktorumuz onayladı... Rabbim 'ol' dedi ve sen oldun...

sen hayatımızın minik mucizesi, hayatımızın bereketi ve en büyük hediyesi olacaksın bebeğim...

Büyük bir kıştan sonra baban benim baharım oldu, onunla beraber ilk güneşim doğdu, çiçeklerim açtı... sende benim yazım olacaksın bitanem... hayarımızın en güzel zamanını seninle geçireceğiz inşallah...

sağlıkla gel bebeğim...

AŞKIMCIM SCS

Lă_Tăhzen!

insallah saglıkla gelsin melegin.....  bende kızıma hamıle oldugumu ogrendıgım gun dogum gunumdu bugune kadar aldıgım en guzel hediyeydi rabbimin hediyesi  :love9:

Rabis

bende hamıle oldugumu dogum gunumde oyrendım.cok guzel hedıye
:)

Balböceği

AyNi

Alıntı yapılan: BaLboceqiMmM - 07 Temmuz , 2010, 16:03:29
Aynicim hayirli olsun sayfanizzz  :flowers: :flowers:
teşekkür ederim canım, sonunda banada hamile günlüğü tutmak nasip oldu  :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: AyNi - 07 Temmuz , 2010, 16:06:27
evt cnm insallah sorunsuz bi sekilde hamilelik gecirirsin cnm guzel seyleri bizimle paylasirsinn  :amin: :amin:

AyNi

Alıntı yapılan: BaLboceqiMmM - 07 Temmuz , 2010, 16:12:54
Alıntı yapılan: AyNi - 07 Temmuz , 2010, 16:06:27
evt cnm insallah sorunsuz bi sekilde hamilelik gecirirsin cnm guzel seyleri bizimle paylasirsinn  :amin: :amin:
amin inşallah canım  :amin:

**fatoş**

ayşe cnm çok sevindimm hamile olmana yeni gördümm hayırlı olsun tatlımm inş sağlıkla alırsın kucağına  :amin: :-* :-*

AyNi

Alıntı yapılan: **fatoş** - 11 Temmuz , 2010, 15:37:52
ayşe cnm çok sevindimm hamile olmana yeni gördümm hayırlı olsun tatlımm inş sağlıkla alırsın kucağına  :amin: :-* :-*

teşekkür ederim canım saol  :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9:

AyNi

bitanem nasılsın, büyüyormusun güzel güzel??? çarşamba günü doktor teyzeye gittik ve senin minicik keseni gördük  :) keseni görmek bile babanla beni çok heyecanlandırdı... doktor teyzen 4 hafta 6 günlük olduğunu söyledi, daha miniciksin ama inşallah büyüyecek kocaman olacaksın...

iki hafta sonra tekrar doktor teyzeye gideceğiz ve kalp atışlarını duyacağız inşallah... o zamana kadar biraz daha büyümüş olursun... heyecanla gelişmeni ve büyümeni bekliyoruz bitanem ...

seni çook seviyoruz ve hergün seni bize veren Rabbime şükrediyoruz...

(bize bu güzel duyguyu yaşattığın için sana şükürler olsun Ya Rabbi)  :amin: :amin:

nisan rüzgar

canım gözünaydın ...bende yeni  grdüm ..hayırlı evlat olsun inş :amin:

AyNi

cantanem nasılsın?? içinde rahatmısın?? dün seni görmeye gittik babanla doktor teyzeye... senin minicik pıt pıt atan kalbini gördüm ve o kadar heyecanlandım ki bebeğim... ne kadar güzel bişey seni görmek  :love9: :love9: doktor teyzen sağlıklı olduğunu söylede ve çok sevindik...

bizim düşündüğümüzden daha büyükmüşün bebeğim. doktor teyzen 8 hafta 2 günlük dedi...  :k06:  inşallah 11 martta seni kucağımıza alacakmışız... bunu düşünmek bile çok heyecanlı bitanem...

babanda bende seninle sık sık konuşuyoruz, bizi duyuyormusun bebeğim?? sen bizim bir parçamızsın, aşkımıza aşk katan, mutluluğumuza mutluluk katan bir mucizesin... seni bizi verene şükürler olsun...

Seni çok seviyoruz bitanem ve dört gözle büyüyüp gelişmeni bekliyoruz...

sağlıkla gel inşallah...

AyNi

bitanecik yavrum nasılsın? kocaman oldunmu sen bitanem?? bugün 10+0 oldun yani 11. haftaya başladık... sana kavuşmamıza 29 hafta kaldı inşallah... iki hafta sonra tekrar doktor teyzene gitcez, seni görcez inşallah... belki cinsiyetin de belli olur değilmi bitanem? babanla çook merak ediyoruz.. kız veya erkek olman hiiç önemli değil bizim için, ne olursan ol başımızın tacı, evimizin neşesi olacaksın...

annenin bulantılarını ve bunalmasını hissediyormusun bebeğim? inşallah hissetmiyosundur, senin etkilenmeni istemiyorum.. aslında her bulantı bize senin sağlıklı olduğunu gösteriyor... bu şekilde kendimi avutuyorum  :k06:

bitanem Ramazan ayına girdik ama annen oruç tutamıyor  :'( seninle beraber bütün gün tutmak isterdim, bu ibadeti seninle bütün gün geçirmek isterdim ama olmuyor bebeğim... bizim yerimize babamız tutuyor  :k06: bol bol dua ediyoruz hem senin sağlıklı olman için, hayırlı bir evlat olman için...  :amin:

seni çok seviyoruz bebeğim... sağlıkla gel meleğim...  :love9: :love9: :love9:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: AyNi - 14 Ağustos , 2010, 10:58:59
bitanecik yavrum nasılsın? kocaman oldunmu sen bitanem?? bugün 10+0 oldun yani 11. haftaya başladık... sana kavuşmamıza 29 hafta kaldı inşallah... iki hafta sonra tekrar doktor teyzene gitcez, seni görcez inşallah... belki cinsiyetin de belli olur değilmi bitanem? babanla çook merak ediyoruz.. kız veya erkek olman hiiç önemli değil bizim için, ne olursan ol başımızın tacı, evimizin neşesi olacaksın...

annenin bulantılarını ve bunalmasını hissediyormusun bebeğim? inşallah hissetmiyosundur, senin etkilenmeni istemiyorum.. aslında her bulantı bize senin sağlıklı olduğunu gösteriyor... bu şekilde kendimi avutuyorum  :k06:

bitanem Ramazan ayına girdik ama annen oruç tutamıyor  :'( seninle beraber bütün gün tutmak isterdim, bu ibadeti seninle bütün gün geçirmek isterdim ama olmuyor bebeğim... bizim yerimize babamız tutuyor  :k06: bol bol dua ediyoruz hem senin sağlıklı olman için, hayırlı bir evlat olman için...  :amin:

seni çok seviyoruz bebeğim... sağlıkla gel meleğim...  :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: çok güzel yazmışsın içim bi acayip oldu