19 Nisan , 2024, 21:20:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hangi Marka Islak Mendili Tavsiye Edersiniz?

Başlatan eylülüm, 03 Nisan , 2008, 15:09:27

« önceki - sonraki »

eylülüm

unıbaby mavisini bende kullanıyorum gayet güzel parfümsüz de iyi oluyo  :D

handan

kampanyadaydı bi ara hala da var sanırım
şampuan ve 2 mendil 5 ytl. ev şampuan doldu  :k06:

eylülüm

ewet canım bi de 3 ıslak mendil bi de kutusu vardı bizimde heryer kutu olmuştu  :k06: :k06:

mavili

sagol handancım teşekkür ederim nivea sensitive de alerji  yapmadı şükürler olsun ama ben unibaby yeni dogan buldum 2 paket daha aldım kızım şuan 46 günlük sanırım bunlar bitince bende bahsettiginiz mavi pakete geçerim :k06:

busem

slm arkadaslar islak mendil icin penaten baby losyon pflegetucher (losyonlu bakim mendili) var alkolsuz ayriyeten uzerinde yuz icin ve vucut icin de yaziyor ben cok memnunum kizimin agzini bazen yuzunu boynunu da siliyorum hic alerji yapmiyor tavsiye ederim ben cok memnunum hep ondan aliyorum belki digerlerine gore turkiyeye gore 1 veya 2 ytl fazla ama kizimin sagligi onemli ona rahatsizlik vermesinde kizimin cani sagolsun :hieyt: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

mavili

adını hiç duymadım ve rastlamadım ben adı degişik olabilirmi türkiyede yada nerede vardır  ???

öz_gü

mrb ben yeni üyeyim acemiyim daha ::) 3buçuk aylık bebişim var be :'( de birçok ıslak mendil denedim en çok evybaby den memnun kaldım.en yunuşak dokusu olan o.bilginize... ;)

selinim

selam arkadaslar ben kizima dogdugundan beri pampers kullaniyorum daha 1 kere bile pisik olmadi  :occasion5: ama bunun yaninda bebeklerin altinin surekli  degisilmesi gerekiyor yoksa hangi marka mendil kullandiginizin pek onemi yok  :wave:

mavili

ben nivea sensitive aldım memnun da kaldım indirimdeydi en son migrosta bayagı aldım

haklısın selinim sık sık altını degiştirmede fayda var

eylülüm

ewet haklsınız özellikle yenidoğanlarda 2 saatte bir değiştirmek gerekiyo büyüdükçe süre uzuyo tabii.ama ilk aylar önemli  :icon_thumright:

dehliz

ilk doğduğunda dalin almıştım pişik yaptı.sonra fresh'n soft un kutu da islak mendilleri var onu aldım ve çok sevdim ince sulu  biraz havlusunu da kaka yaptığında kullanıyorum.yedek pakaetleri oluyo.ve ekonomik memnunum

dehliz

Birde söylediğiniz gibi asıl önemlisi sık değiştirmek tabi

mavili

unibaby nin yeşil paketlisini de kullandım o da iyiydi çok şükür pişik ve allerji sorunu ile karşılaşmadım

handan

unibaby mavi paketten başkasını kullanamıyorum

bulamadım bugün unibaby. nivea sensitive aldım parfümsüz. onuda beğenmedim.

gerçi biz hep yıkıyos altını mecburen, idrar yolu enfeksiyonu oldıuğu için ama.
bi yere gidince lazIm oluyo.

hele o can bebe  iğhhh iğrenç.
ucuz lokantalarda verilen ıslak mendillere benziyo. sulu vıcıkvıcık ve emmiyo.

ecrin merzam

selmacım bende almıştım migrostan çok ucuzdu gerçekten geçende yine gittim 5.750 olmuştu :D

biz fazla alışşveriş yapacağımız zaman bizim toptan tüketimden alıyoruz orda bezlerde indirimler oluyor kampanyalar felan dalin aldım bende 3 lü paktler şeklinde çok güzel hemde hiç bir sorun olmadı onunla

pampers baby fresh pişik  :'( yaptı elimde patladı o kadar ıslak mendil en iyisi 1 paket alıp kullanıp sonra stoklamak  :icon_thumright: