Hangi Marka Islak Mendili Tavsiye Edersiniz?

Başlatan eylülüm, 03 Nisan , 2008, 15:09:27

« önceki - sonraki »

emosum

Alıntı yapılan: yeşil - 28 Nisan , 2008, 15:01:25
ben cihicconunkini almıştım arkadaşımda bübchen aldı oda memnun sanırım bide niveanın çantası onu bilmiyorum

saol canım bende bunları cok duydum ama kararsızım

Derya_Mustafa

Benim doğumuma çok az kaldı ben tavsiye üzerine niveanın çantasını aldım.Arkadaşım tavsiye etti bebeğinin cildi çok hassas olmasına rağmen çok memnun niveadan
DeRyA;)

emosum

deryacım bende galiba nivea alıcammm   bakalım bu hafta alırım belkibenim dogum agustosun ilk haftası ama şimdiden alıcam

-Butterfly-

Arkadaslar nacizane fikrimi soylemek istiyorum...

Bizde ilk  baslarda acemilikleten kaynaklanan ,bilgisizlikle islak mendil kullandik ogluma ve sonuc hicte umdugumuz gibi olmadi  :sad1: ... Surekli pisik oluyorduk ,taki ben  duru suya gecene kadar.. Suyla yikamaya basladiktan sonra ,bir daha ne pisik olduk ,nede her hangi bir durum soz konusu oldu...

Alkolsuz bile kullansaniz ,sonuc olarak icinde  belli miktarlarda  kimyasal iceriyor.. Bence hem keseniz icin ,hemde bebeginizin sagligi icin, en uygun sey DURU SUDUR ...

Unutmayn ki , pisikte bir mantar cesididir !!!!

emosum

almeriya

Alıntı yapılan: mavili - 28 Nisan , 2008, 16:20:30
teşekkürler canım sagol bebek ciltleri gerçekten çok farklı elbette kokulu parfümlü olmasına gerek yok çoguna alkol katıyorlar ve o da tahriş ediyor duyduklarım arasında pamugu su ile ıslatıp kullanmak da var zorda kalırsam öyle yaparım artık pampers markasını duydum türkiyede olması lazım bilen varmı pek ihtiyacım olmadıgı için varmı yokmu diye özellikle aramadım ama adı yabancı gelmedi birdaha çarşıya çıktıgımda bakarım varmı diye :k06:
canim pampers in tr deki i smi ultra prima gecen izne geldigimde almistim aklima geldi :suclu:

mavili

teşekkürler sagol canım almeriya onun da iyi oldugunu duydum ne kadar  zor ya herşeyi ince ince düşünmek herşey bebişlerin saglıgı için tabiki onların tatlı bir tebessümü için annelik böyle bişey işte poposunu silecegi ıslak mendili bile günlerce araştırmak onun için herşeyin iyisini ve dogrusunu düşünmek gerçekten annemin degerini şimdi daha iyi anlıyorum meger bir çocuk dünyaya getirmek onu yetiştirmek ne kadarda zormuş zor zor olmasına ama okadar heyecan verici ve zevkli kızımı çok merak ediyorum Allah saglıklı ve sıhhatli bebişler ve kolay dogumlar nasip etsin biz hamişlere ozaman yine düşeriz şu ıslak mendil telaşına
bende buseye katılıyorum ve zaten de öyle yapmayı düşünüyorum çok sagol busecigim güzel fikirler sunuyorsun bize

eylülüm

yeni set alacaklara sebamed tavsiye ederim doğduğundan beri onu kullanıyorum çok güzel hassas ciltlrede uyumlu olduğu için doktorlarda tavsiye ediyor.ıslak mendilde şimdilik canbebe kullanıyorum ama oda çok ıslak geldi bi de üstüne kuruluyorum bunu da değiştiricem arkadaşlar pampers sensitive aloesini geçen gün denedim fena değildi primanın yanında numune vermişlerdi nemli bi yapısı var çok ıslak da değil dalinide denedim oda güzel sanırım onda kara kılıcam

mavili

sebamedin şampuanını deneyen varmı onada çok iyi dediklerini duymuştum

emosum

yaf bu bebeklerin kozmetik secimi bizimkindende zor :k06: :k06: :k06:

mavili

Derya_Mustafa

Walla gerçekten öle bende alırken çok düşündüm niveanın setini aldım ama onun yanında başka markalarda aldım zaten ıslak mendili stok yaptım önce uni baby yenidoğan kullanıcam bir aylık falan olana kadar sonra nivea dalin pampers artık hagisi iyi olursa onunla devam edicem aslında tek bir markayada alıştırmamak gerekiyo çocuklar bence ozaman daha hassas olur
DeRyA;)

emosum

evet canım haklısın aslında tek birsey kullandırmamak lazım gercekten...bende stok yapmaya baslıyım yavas yavas eve

Derya_Mustafa

emoscum sen uğur mumcudamı oturuyosun?bende samandıradayımda oyüzden sordum.Walla ben bi sürü stok yaptım hatta abarttım bi sene yetecek kadar ıslak mendil olcak neredeyse.Bu arada Hakmar diye market warya onda unibaby ıslak mendil 3 adet ve bide kutusu hediye 8,90 ytl haberin olsun ama bu cuma günü gelicek
DeRyA;)

emosum

evet canım ugurmumcudayım yakınız seninlee  bende stok yapıcam  ucuzken alalım dimi yani dogru yapıyosun bu arada markete ugrucam cuma günü tesk... :opucuk: