Hangi Marka Islak Mendili Tavsiye Edersiniz?

Başlatan eylülüm, 03 Nisan , 2008, 15:09:27

« önceki - sonraki »

handan

Alıntı yapılan: mavili - 08 Nisan , 2008, 00:39:10
dehlizcim ben şuan bebegim olmasada çok tüketiyorum onları dalinin kokusu çok güzel ve ben en çok onu begeniyorum geçende migroste huggies te indirim vardı 3 tanesi 5.90 ytl idi ondan aldım o zaman anladımki dalininki gerçekten farklı ve güzel bebişim dogunca ben dalin kullanmayı düşünüyorum birde nivea nın var açık mavi pakette o da güzel 2. tercihim de o olur sanırım

yenidoğan veya küçük bebeklerinize bence  parfümsüz, kremsiz ve katkı  maddesi içermeyen mendilleri tercih edin. hassas  ciltler için olanlarından. çünkü tenleri o kadar  hassas ki hemen kızarıveriyor.

mavili

evet bebek tenleri hassas ve allerjen oluyor bugün yine şöyle bir baktım markette

niveanın açık mavi paketi dedigimin adı sensitive miş hassas ciltler için koku ve alkol içermiyormuş

sanırım kararım niveadan yana olurdu

eylülüm

Alıntı yapılan: mavili - 08 Nisan , 2008, 22:28:49
evet bebek tenleri hassas ve allerjen oluyor bugün yine şöyle bir baktım markette

niveanın açık mavi paketi dedigimin adı sensitive miş hassas ciltler için koku ve alkol içermiyormuş

sanırım kararım niveadan yana olurdu
mavili ben doğumundan itibaren şuan 4 ayını bitirdi kızım hep nivea kullandım en iyisi o diye ama pişik yaptı bir ay önceye kadar.sonra doktor tavsiyesiyle ıslak pamuğa döndük ve niveanın 2 3 kişiye daha pişik yaptığını duydum o yüzden bıraktım

sevda

Bende arhan ilk doğduğunda dr tavsiyesiyle o ikl 30 gün dedi ama ben 2 ay ıslak ılık pamukla temizledim popişini.... ;)

ARMAĞAN

BİZ DOĞDUĞUNDAN BERİ MENDİX KULLANIYORUZ. ARADA DEĞİŞTİRDİĞİM OLDU AMA AANINDA PİŞTİ. SÜREKLİ MENDİX ALIYORUZ. NEYLE BAŞLARSANIZ ÖYLE GİDİYOR BENCE.  :icon_thumright:

handan

Alıntı yapılan: sevda - 09 Nisan , 2008, 09:51:03
Bende arhan ilk doğduğunda dr tavsiyesiyle o ikl 30 gün dedi ama ben 2 ay ıslak ılık pamukla temizledim popişini.... ;)

ıslak pamuk yapmaya üşenenlere unibaby yenidoğan ıslak mendili var,  çok güzel  safsu+pamuk

mavili

bebekleri anlamak zor bilmedigim neler var ıslak pamuk olayını ilk kez duydum burada olmayı buyüzden sevi :flowers:yorum hergün yeni şeyler ögreniyorum herkese teşekkürler şimdiden bayagı bişey ögrendik

handan

Alıntı yapılan: mavili - 09 Nisan , 2008, 16:06:17
bebekleri anlamak zor bilmedigim neler var ıslak pamuk olayını ilk kez duydum burada olmayı buyüzden sevi :flowers:yorum hergün yeni şeyler ögreniyorum herkese teşekkürler şimdiden bayagı bişey ögrendik

ben hiç yapma gereği  duymadım ama kaynamış suda ıslatılıyor  pamuk ve günlük olarak kullanılıyordiye biliyorum

yeşil

ben kızım doğduğunda evdeyken ıslak pamukla dışarı çıkmışsak unibaby yenidoğan kullandım daha sonrada primanın yanında verdiği ıslak mendillerden kullandık biara cen bebe denedim kızarıklık oldu şimdi uzun zamandır huggies kullanıyorum kendinden kapaklı olmasıda avantaj ben memnunum

duokca

ARKADASLAR BEN NIVEANIN HUGGIESSIN ISLAK MENDILLERINI KULLANDIM AMAA PEK MEMNUN KALMADIM ACIKCASI...OKYANUSUN POPSUNDA PISIK VE KIZARIKLIK YAPTI..BIRKAC AYDIR DALİNİ KULLANIYORUM VE COK MEMNUNUMAYRICA KOKUSUDA COK GUZEL TAVSIYE EDERIM

emosum

kızlar ben bebek bakım cantası yani kremleri felan alıcamda bana yardımcı olun bebişim dogmedan bir an önce hazırlamak istiyorum hangi marka almalıyım sizceee

yeşil

ben cihicconunkini almıştım arkadaşımda bübchen aldı oda memnun sanırım bide niveanın çantası onu bilmiyorum

mavili

ben bugün chicko ya ugradım herşey vardı orda bebekle ilgili aradıgım herşey bende ordan tamamlamayı düşünmüştüm

almeriya

ben bebegim dogdugunda uzun bir süre sanirim 3-4 ay kadar belki daha fazla.hep pampers in sebsitiv ini kullandim.yani bu almanyadaki ismi .tr de ultra prima olsa gerek.hassas ciltler icin olani ..bence bana sorarsan mavili uzun bi zaman parfümlü islak mendillerden kullanma canim derim...cünki bebek cildi cok hassas gercekten.illa güzel kokmasin agerek yok mühim olan bebegin sagligi ve rahatligi...inan bana  bu arada nivea kullanmayin bence arkadaslar niveadan memnun kalmis kimseyi tanimiyorummm.belki istisnalar vardir ama istisnalar kaideleri bozmuyo maalesef..neyse tercih meselesi tabiki.simdi buarnin markasini kullaniyorum ama oda tr de yok .adini söylesemde alamassin canimmm :ehi: :toothy10:

mavili

teşekkürler canım sagol bebek ciltleri gerçekten çok farklı elbette kokulu parfümlü olmasına gerek yok çoguna alkol katıyorlar ve o da tahriş ediyor duyduklarım arasında pamugu su ile ıslatıp kullanmak da var zorda kalırsam öyle yaparım artık pampers markasını duydum türkiyede olması lazım bilen varmı pek ihtiyacım olmadıgı için varmı yokmu diye özellikle aramadım ama adı yabancı gelmedi birdaha çarşıya çıktıgımda bakarım varmı diye :k06: