25 Nisan , 2024, 12:24:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hangi Marka Islak Mendili Tavsiye Edersiniz?

Başlatan eylülüm, 03 Nisan , 2008, 15:09:27

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

ben johnsons baby kullandım doğumdan itibaren geçenlerde gittiğim markette yoktu evy babynin mavi paketini aldım çok hoşuma gitti krem bazlı kokusuda güzel onu kullanınca kremede gerek kalmadı  :icon_thumright: akşam eşim indirimde görünce bebedorun ıslak mendilini almış kokusu bile çok kötü  :igrenc:

--elif--

katılıyorum sana bebedor iğrenç ötesi

βαlκιz

benim eşim hangisin güzel kokuyosa onu alıyo
markette tek tek açıp kokluyo valla  :k06:
güzel kokmassa elini bile deydirmiyo ıslak mendilee huylanıyoo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

ben nivea kullandım sonra dalin ve jhonsos bany denedım...pısık oldu oglum ama ıslak mendıl yuzunden degıl ılaclar yuzunden sanırsam pamuk kullanıyorum suan :k06:

:love9: :love7: :love9:

isome

valla ben doğduğundan beri pampers kullanıyorum çok memnunum hiç pişik olmadı kuzum... :love9:

Balböceği

pampers cok saglam bez bide huggies de cok saglam huggies islak mendili cok gusel  :k06:

βαlκιz

ya küçüklerken 1 ıslak mendil yeterdii
şimdi bi yapıyolar valla yarım paket mendil gidiyooo  :ehi: :ehi:
bide her alt açmada banyoya git popoyu yıka bizden beter yapıyolarr  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

zelis

bende huggies inkini cok begendim ., kokusu yok sadece su ile islatilmis , gercek kagit ve su cokda yumsak ....
esim ilk gunden beri hep onu aliyor , ben biraz daha ucuzlari var ondan al demistim ,sonuca silip atiyoruz diye ama esim illaki onu alidi iyikide beni dinlememis cunku kizimin teni cok hassas kesin pisik olurdu...

Demet_dk

molfix - baby star - johnsons baby üçünüde kullanıyorum
şimdiye kadar hiç pişik olmadık çok şükür  :nazar:

elif35

markete gittim geçen gün bişeyler almaya dalinin ıslak mendili var 2 alana 1 bedava 6,90 diyo ucuz mu ben pek anlamam onlardan bir de diğer yerde de dedim bana diyorlarki şimdiden bezini ve ıslak mendilini al koy dursun diyorlar bilmiyorum kararsızım  :dontknow:

Demet_dk

Alıntı yapılan: yağmur10 - 12 Nisan , 2010, 13:41:46
markete gittim geçen gün bişeyler almaya dalinin ıslak mendili var 2 alana 1 bedava 6,90 diyo ucuz mu ben pek anlamam onlardan bir de diğer yerde de dedim bana diyorlarki şimdiden bezini ve ıslak mendilini al koy dursun diyorlar bilmiyorum kararsızım  :dontknow:

dalinin ıslak mendilide güzel fiyatıda uygunmuş aslında
ama kullanmadan bilemezsin belkide bebeğinin poposuna iyi gelmez
bez de aynı şekilde belki pişik yapar belki yapmaz bilemezsin

bez ve ıslak mendili önceden almak bence mantıklı değil
tabi yinede karar senin canım  :icon_thumright:

βαlκιz

biz dalini burdan 4 tl alıyoduk 1 paket
artık başka kullanıyoruz zaten
bencede erkenden alıcan ya bebek pişik olursa nolcak okadar bez mendil bence bebek olunca all

elif35

aslında bedne öyle düşünüyorum ama halamın gelini 8 aylık oldu bebeği hiç bez falan almadı doğumuna 1 hafta kala 1 paket baby star aldılar ama bin pişman oldu şimdi prima kullanıyor devamlı ve çok memnun geçen bana dediki bunda saflığıma denk geldi hiç bişey almadım 2. bebekte kimseyi dinlemicem bez alıp koycam diyince ne bileyim kafamı karıştırdı benim  :caca:

βαlκιz

sen bilirsin yinede alan alıyo
ama pişik olursaa o bezler elinde kalıcakk o bakımdan

Demet_dk

yani elinde kalabilir
ben bi ara indirimde diye 2 paket aldım ( o zaman 3 numara kullanıyoduk )
o arada teyzem geldi baktı markette indirimde 1 pakette o almış
aynı marketten dedeside almış
4 pakette eşimin işyerindeki arkadasları göndermişti
şaka gibiydi son anlara doğru küçük gelmeye başladı bezler boşa gitmesin diye saat başı değiştirdim 2 paket kaldı
birini  doğum yapan b arkadasa götürdüm
1 pakette evde duruyo