20 Nisan , 2024, 04:53:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hangi Marka Islak Mendili Tavsiye Edersiniz?

Başlatan eylülüm, 03 Nisan , 2008, 15:09:27

« önceki - sonraki »

mavili

bende niveayı migrosta indirimden alıp stok yapmıştımmmmm  çok şükür fena gelmedi bana unibaby kadar olmasada iyi

ayla-ayhan

huggies islak mendilin uzerine tanımıyorum  :k06:
yalniz bebişime degil kendim için de kullaniyorum. ıslaklıgı ve kokusu cok basarili.

handan

hiçbir ıslak mendil unibabyden iyi olamaz...   :D

aysel

09 Şubat , 2009, 22:49:56 #108 Son düzenlenme: 09 Şubat , 2009, 22:52:01 aysel
BENCE DALİN SÜPEEERRRRRRRRRRRRRRRR BENDE CAN BEBE KULLANDIM BİDE NİVEANIN KİNİ AMA YARAMADI KIZIM ÇOK PİŞİK OLMUŞTU ŞİMDİ DALİN KULLANIYORUZ  :love9:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

eylülüm

bencede en iyisi unibaby bütün çeşiteleri.dalinde güzel.fakat ben huggies elini ağzını falan silmek için almıştım fiyatı uygun diye ama ıslaklığı ve dokusu hiç hoşuma gitmedi kuru biraz bide lastik gibi ama kokusu hoş gerçekten :icon_thumright:

saphira

ben ilk zamanlar ılık şaşal su+pamuk yapıyordum.sonra chicco,pampers,huggies kullandım.en sonunda uny baby kullandım ve hala onu kullanıyorum hatta paket paket alıyorum çünkü hem bebeğimin poposuna pişik yapmadı,hem ıslaklık oranı iyi,hem kalorifer peteğinin üzerine koyunca kurumuyo,kokusuda güzel.her çeşidini kullandım sadece turuncu paketli olanı kullanmadım.kısacası tavisye ederim. :)
:nazar: :nazar:

SAGEOUS

her bebeğe farklı oluyor bence cilde göre değişiyor dalin huggis ve chicco kullandım yaramadı hemen pişik yaptı.unibaby gerçekten en iyisi

saphira

sageouscım her bebeğin cildinin farklı olduğu konusunda hemfikiriz.unibaby den şikayetçi olan yok sanırım.şimdiye kadar hiç duymadım.en iyisi sebamed diyorlar ama ondan bile şikayet eden var ama unibaby den yok.yapanları tebrik etmek lazım
:nazar: :nazar:

mavili

handan canım haklısın en iyisi unibaby
migrosta indirim vardı bir sürü stok yatım bana uzun bir süre yeter

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Benim kuzum hem huggiesle büyüdü çok seviyoruz hem ıslak mendilini hem bezini ....Bu arada benim gibi Huggies kullanan varsa Şok markette indirim var haberiniz olsun ...   :icon_thumright:

--elif--

bebeklerinize hangi ıslak mendili kullanıyorsunuz kızım çok fena pişik oldu mendilden olabilirmi acaba çok fazla değişiklik yapıyorum her defasında başka bir marka alıyorum siz ne kullanıyorsunuz yada en çok hangisni beğendiniz

DER!N

Geçmiş olsun öncelikle.

Bende ekonomik olsun diye çoklu paket alıyorum ve her seferinde başka bir marka indirimde oluyor henüz pişmedik  :nazar:

Burada okudum bazı bebekler oldukça hassas oluyormuş, ıslak mendili ılık sudan geçirip kullananlar var o şekliyle marka çokta önemli olmuyor.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

johnsons babynin bütün ürünleri süper islak mendilide cok güzel kokusa var bide tavsiye ederim ben depoyu doldurdum simdiden... :occasion5:

βαlκιz

bizde ıslak mendil pişik yapmadı ilk aylar hep dalin kullandık sonra ne bulduysak o
bi ara bez degiştirdik pişik oldu pişik olunca ıslak mendili ıslatıp öyle sildim popolarını legene su koydum
ıslak mendilleride devamlı içinde tuttum pişik geçene kadar öyle sildim
en güzeli dalindi tabiki
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

--elif--

aslında haklısınız en iyisi sudan geçirip öyle silmek ben ne kadar önemsiyorsam oda okadar hassaslaşıyor alacam bundan sonra 1tl lik mendilden yıka yıka sil nolcak bakalım  :k06:  :k06: