29 Mart , 2024, 00:56:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yakı İle Hamile Kalınır mı ?

Başlatan Balböceği, 30 Haziran , 2010, 15:00:56

« önceki - sonraki »

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: rusta - 23 Ocak , 2011, 20:56:50
Alıntı yapılan: z.ehra - 23 Ocak , 2011, 19:46:49
ARKADAŞLAR PEKİ YAKI NE KADAR KALMASI LAZIM BİLEN VAR MI ?YANİ BANYO FALAN  :k06: İLİŞKİ ÖNCESİ TAKIP SONRA ÇIKACAZ SANIRIM BİLEMEDİM
canm bak benm bildgm yakı yapışır öle kendin sökemezsin.yumurtlama günlerini tahmin edebiliyorsan o günlerde birine yapıştırt ve 2.veya 3. gün kendiliğinden kopacak şekilde olur o anlarsın.o gün birlikte olur banyoya girmeden çıkartırsın.benm bi yakınım denemişti ordan biliyorum.
denicem canım sağol

rusta

Alıntı yapılan: kumsal59 - 23 Ocak , 2011, 22:17:48
kızlar iyi akşamlar dış gebeliğimden sonra bi adet gördüm canlar korunucaktım ama eşim pek becermiyo bizde saldım çayıra mevlam kayıra  :icon_scratch: kasıklarımda ve belimde ağrılar var korkuyorum yahu dış gebelikten hemen sonra hamile kalınırmı acep
kalınabilir tabiki cnm o senn bünyenle alakalı bence kasık ve bel agrısı da gebelik belirtisi günün ne zamndı inş. hamişsindr cnm

SeliN59

Alıntı yapılan: rusta - 24 Ocak , 2011, 22:48:50
Alıntı yapılan: kumsal59 - 23 Ocak , 2011, 22:17:48
kızlar iyi akşamlar dış gebeliğimden sonra bi adet gördüm canlar korunucaktım ama eşim pek becermiyo bizde saldım çayıra mevlam kayıra  :icon_scratch: kasıklarımda ve belimde ağrılar var korkuyorum yahu dış gebelikten hemen sonra hamile kalınırmı acep
kalınabilir tabiki cnm o senn bünyenle alakalı bence kasık ve bel agrısı da gebelik belirtisi günün ne zamndı inş. hamişsindr cnm

:dontknow: ya keşke biraz dikkat etseydik şimdi hamile kalıcam diye çok korkuyorum  benim dış gebeliğimde bebek iğneyle düşürüldü daha çok ufaktı hiç gözükmedi bu gün nette okudum  o düşük için verilen ilaç kanser hastalarında kullanılan kemoterapi ilacıymış  :crybaby2: öyle yazmışlar vucut 3 ayda temizleniyomuş o ilaçtan bebek olursada hemen tehlikeli oluyomuş inşallah hamile kalmamışımdır nundan sonra başka yöntemlerle korunucam çok fena tırstım açıkçası  :dontknow:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: dilara ışık - 24 Ocak , 2011, 10:43:22
kızlar bende dün akşam taktım yakıyı.... çooookkkkk fena.... yanıyorum anlatamam birde işteyim.... bakalım ne olcak... hayırlısı.... inşallah yardımcı olur bana...... ufffff.... :honk: :honk: :honk:
canım hayırlı olsun ilk gün yakar 2ci günü gececek o yanma ben çıkardım bile 3gün doldu inş hamiş kalırız bi faydası olur arkadasım

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

dilara ışık

Alıntı yapılan: ღ♥ღ°คşкเ๓ςเ๓°ღ♥ღ - 26 Ocak , 2011, 10:26:48
kızlar bende dün akşam taktım yakıyı.... çooookkkkk fena.... yanıyorum anlatamam birde işteyim.... bakalım ne olcak... hayırlısı.... inşallah yardımcı olur bana...... ufffff.... :honk: :honk: :honk:
canım hayırlı olsun ilk gün yakar 2ci günü gececek o yanma ben çıkardım bile 3gün doldu inş hamiş kalırız bi faydası olur arkadasım

amin canım inşallah kalırız da o güzel haberi veririz...  :amin: :amin: :amin: :amin:
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ღ♥ღ°คşкเ๓ςเ๓°ღ♥ღ - 26 Ocak , 2011, 10:26:48
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR BAKALIM YAKIYI YAKMIŞTIM ŞUBAT AYINDA MÜJDEYİ VERCEKMİYİM SİZE

umut vardır

slmlar sizlere bi sorum olcak.adetliyken yakı bele takılır mı?adetiyim ve 3. günüm yakıyı yapıştırsam iyi olur mu bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

SLM UMUT VARDIR BEN ZATEN ADETLİYKEN YAKTIM YAKIYI Bİ SORUN OLMAZ YAKTIR AMA ÖNCE BELİNİ ÇEKTİR SONRA YAKIYI VURDUR  :icon_thumright: :icon_thumright:

SeliN59

kızlar bel nasıl çekiliyor bende dün hastalandım eşime vurdurdum yakıyı belimi çektirmeden bi faydası olmazmı acep böyle

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kumsal59 - 04 Şubat , 2011, 14:04:58
kızlar bel nasıl çekiliyor bende dün hastalandım eşime vurdurdum yakıyı belimi çektirmeden bi faydası olmazmı acep böyle
::) ::) CANIM VALLA BENİM ANNEM VURDU BANA CANIM CEKMEDİYSEDE EŞİN GENEDE İNŞ Bİ FAYDASI OLUR BENCE  :icon_thumright: :icon_thumright:

SeliN59

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ