Yakı İle Hamile Kalınır mı ?

Başlatan Balböceği, 30 Haziran , 2010, 15:00:56

« önceki - sonraki »

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: mucizemmm*** - 05 Şubat , 2011, 23:27:28
saçmalamak ne demek canım inanki anlattığın şeylerin hemen hepsini bende yaşadım.ben 7 sinde 30 olucam.eşimde 33 oucak yakında.eşimin ailesiyle aynı şeyleri bende yaşadım..ilk zamanlar benim üstüme geliyorlardı.sonra eşimin sorunu çıkınca sustular ama o tedaviden netice alınca yine bana yüklenmeye başladı kayınvalidem.hatta bigün bana git biran önce tüp bebek yaptır yaşın kaç oldu yumt.yaşlanıcak sonra tüp bebek falanda olmaz sende gibi şeyler söylemişti.esra ceyhan vardı ozaman orda bi kadın gelininin bebeği olmuyo diye tüp bebek falanda istememiş evden atmış.bana bunu anlatıp bak dua et ben tüp bebek yaptır diyorum.dua et demeye getirmişti.o gece bütün gece ağlamıştım.gelde bu piskolojiyle bebeğin olsun..hayatta en zor oan cahil insanla uğraşmaktır..allah sabır ve isyan etmeme gücü versin bizlere..
Kuzum beni,m yaaa nasıl sinirlendim bak şimdi...Ya bu insanları anlamak o kadar güç ki....Rabbim hemen nasip etmiş olmuş onların bazılarının ise zamanı var demekki ya varya bunu yapan insanların %90 da hep inançlı ...Ya ne oluyor ya Rabbimden iyi mi bilceksin bir dur bakalım...Valla kuzucuklarım gerçekten Cahil insanla uğraşmak güç...Rabbim sizi fazla bekletmeden bir an önce anne yapsın İnşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

seda87

11 Mart , 2011, 20:35:05 #91 Son düzenlenme: 23 Aralık , 2011, 11:31:49 g10ca
ALINTIDIR Yakı ile hamile kalmak ....
     ALINTIDIR KIZLARbir konuda bahsetmiştim ve sık sık özel mesaj almaya başladım...bende başlık açayım istedim bu konu da boshayallersmile
kızlar hiç bir sorunu olmayıp da hamile kalamayanlar için yakı yöntemini denemelerini tavsiye ederim ....benim annem bana bende oğluma bu yöntemle hamile kaldım ...........
ayrıca bir arkadaşım ve onun bir komşusu da bu yöntemle hamile kaldı ....
evlat hasreti ile yanım tutuşan çiftlere bir yardımda bulunmak istedim kimbilir belki de sizlere de vurur piyango :lepi::lepi::lepi::lepi:

şimdi eczaneden 3/5 lira en fazla yakı
yakıyı genelde bel ağrılarında ayak kol burkulmalarında kullanırız ....ama bu farklı tabiki sadece belimize yapıştırıcağız tam kalçaların haman üst kısmına hiç bir şartı yok istediğiniz zaman ilişki sırasında takılı olsun olmasın hiç farketmez adet öncesi sonrası o da farketmez
hadi başarılar kolay gelsin
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

BAZN DENİYOR YA BELİ SAĞLAM DEĞİLMİŞ ONDAN BEBEĞİ DÜŞMÜŞ DİE ACABA YAKI ONDAN DOLAYIMI İİ GELİYOR BELİMİ KUVVETLENDİRİYOR NE YAPIYOR YAAA :dontknow: :dontknow: :dontknow:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

SeliN59

forumdan yakıyla hamile kalan çok oldu bu ay bu konuda vardı zaten mesela kevser arkadaşımda hamile kaldığı ay yakı kullanmıştı

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kumsal59 - 11 Mart , 2011, 22:16:31
forumdan yakıyla hamile kalan çok oldu bu ay bu konuda vardı zaten mesela kevser arkadaşımda hamile kaldığı ay yakı kullanmıştı
evet bende yakı kullanmıştım adetliyken yaktırmıştım 3gün kaldı çıkardım  :icon_thumright:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

seda87

canm tam nereye yapıştırıyorsunuz bunu

destina06

kızlar ya bu yakı banyo yapınca düşmüyo mu?malum çalışma yapıyos banyo yapıyoz abdest alıyoz nasıl olcak o zaman?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: destina06 - 12 Mart , 2011, 00:04:20
kızlar ya bu yakı banyo yapınca düşmüyo mu?malum çalışma yapıyos banyo yapıyoz abdest alıyoz nasıl olcak o zaman?
evet bunu bende merak ediyorum kızlar

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR BEN ADETLİYKEN YAPMIŞTIM  :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: seda87 - 11 Mart , 2011, 23:17:54
canm tam nereye yapıştırıyorsunuz bunu
ANNEM YAPIŞTIRDI BİLMİYORUM BELİME İŞTE tam kalçaların haman üst kısmına  :icon_thumright: :icon_thumright:

KasrıCinan

kevserim taze annecik benim adetimin ikinci günü bende yaptırayım mı bu gün kaç gün durdu senin çok acıdı mı :y25: çok yakıyormus ya

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 12 Mart , 2011, 08:49:52
kevserim taze annecik benim adetimin ikinci günü bende yaptırayım mı bu gün kaç gün durdu senin çok acıdı mı :y25: çok yakıyormus ya
CANIM YAKTIR BAKALIM BUGUN ANNENE 3GÜN KALIYO EVEET BİRAZ YAKIYO AMA SABRETCEN FAZLA YAKMIYO AMA BANA GÖRE  :icon_thumright: :icon_thumright:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Mart , 2011, 08:51:19
CANIM YAKTIR BAKALIM BUGUN ANNENE 3GÜN KALIYO EVEET BİRAZ YAKIYO AMA SABRETCEN FAZLA YAKMIYO AMA BANA GÖRE  :icon_thumright: :icon_thumright:
hım tamam canım benim yani adetliyken olursa abdest sorunuda olmaz.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 12 Mart , 2011, 08:53:02
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Mart , 2011, 08:51:19
hım tamam canım benim yani adetliyken olursa abdest sorunuda olmaz.
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR BENCE MERYEM SURESİNİİDE OKUYUN YADA OKUTTURUN  :icon_thumright: :icon_thumright: HERSEY DUAYLA :amin: