28 Mart , 2024, 12:38:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yakı İle Hamile Kalınır mı ?

Başlatan Balböceği, 30 Haziran , 2010, 15:00:56

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

evet bende cok duydum ve hamile kalanlara sahit oldum hatta hep yaslı nineler gel belini cekeyim hemen hamile kalırsın derlerya duyduysanız eğer yani keramet yakıdaymıs.rahatsızlığa da birebirmis.benim annem sırtına yapardı ağrıyı alırdı.baktım bende de olmuyor yakı yapacağım mantıklı yani zararı yok

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Kızlar ben bugun anneme yakı yaktırdım bakalım

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 23 Ocak , 2011, 00:05:37
evet bende cok duydum ve hamile kalanlara sahit oldum hatta hep yaslı nineler gel belini cekeyim hemen hamile kalırsın derlerya duyduysanız eğer yani keramet yakıdaymıs.rahatsızlığa da birebirmis.benim annem sırtına yapardı ağrıyı alırdı.baktım bende de olmuyor yakı yapacağım mantıklı yani zararı yok
YAP CANIM BEN DAYANAMAMIŞTIM O ZAMNLAR HAVA ÇOK SICAKTI ŞİMDI TAM ZAMANI YUMURTLAM ZAMNI YAPISTIRKI FAYDALI OLSUN INSALLAH  :amin: :amin:

KasrıCinan

askımcım insallah faydasını görürsün eğer hamile kalamazsan bile baska hastalığına sifa olacaktır eminim.Paris canım ben daha korunuyorum calısmalara baslayınca yumurtlama zamanımda yapıstıracağım bakalım nasıpse

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 23 Ocak , 2011, 00:13:37
askımcım insallah faydasını görürsün eğer hamile kalamazsan bile baska hastalığına sifa olacaktır eminim.Paris canım ben daha korunuyorum calısmalara baslayınca yumurtlama zamanımda yapıstıracağım bakalım nasıpse
:icon_thumright: :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ilk gün yani dün çok yandı ve sonra bugun gecti şükür çekti belimide annem küt diye ses geldi inş hayırlısıyla saglıklı sıhatlı hamiş kalırım hepimiz kalırız inş isteyen herkess :amin: :amin: :amin: :amin:

ayla89

bende duydum anneme demişler yakıyı yapsın die benimki tutmadı ya hemen kalktı tam yapıştıramadık ondan herhalde inş işe yarar aşkımcım :amin:

"<<<ZEHRA>>>

ARKADAŞLAR PEKİ YAKI NE KADAR KALMASI LAZIM BİLEN VAR MI ?YANİ BANYO FALAN  :k06: İLİŞKİ ÖNCESİ TAKIP SONRA ÇIKACAZ SANIRIM BİLEMEDİM

rusta

Alıntı yapılan: z.ehra - 23 Ocak , 2011, 19:46:49
ARKADAŞLAR PEKİ YAKI NE KADAR KALMASI LAZIM BİLEN VAR MI ?YANİ BANYO FALAN  :k06: İLİŞKİ ÖNCESİ TAKIP SONRA ÇIKACAZ SANIRIM BİLEMEDİM
canm bak benm bildgm yakı yapışır öle kendin sökemezsin.yumurtlama günlerini tahmin edebiliyorsan o günlerde birine yapıştırt ve 2.veya 3. gün kendiliğinden kopacak şekilde olur o anlarsın.o gün birlikte olur banyoya girmeden çıkartırsın.benm bi yakınım denemişti ordan biliyorum.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: gül güzelii - 23 Ocak , 2011, 10:43:50
bende duydum anneme demişler yakıyı yapsın die benimki tutmadı ya hemen kalktı tam yapıştıramadık ondan herhalde inş işe yarar aşkımcım :amin:
inşallah canım bakalım bugun 2, ci günü

SeliN59

kızlar iyi akşamlar dış gebeliğimden sonra bi adet gördüm canlar korunucaktım ama eşim pek becermiyo bizde saldım çayıra mevlam kayıra  :icon_scratch: kasıklarımda ve belimde ağrılar var korkuyorum yahu dış gebelikten hemen sonra hamile kalınırmı acep

Belgink.

slm kızlarr bişi dicem  benm annem ewlendikten sonra hemen hamile kalamayınca.o ay belime bardak vurduk demişti ve o ay hamile kalmış.aklıma geldi yazıyım dedim .ve   suanda ablamın eltiside 1 yıldır bebek istiyolardı ve 2 ayda bir adet oluyodu kayınvalidesi bardak vurmuş o ay beline ve suanda hamile 8  haftalıkk denemekte  fayda var sanırım

secret1905

etkili olduğunu sanmıyorum haattta tehlikeli bile bence.nereden biliyorum beden eğitimi mezunuyum çünkü. fıtığınız varsa belinizde (siz farkında olmasanız dahi) fıtığınızı daha çok dışarı çıkartırsınız. bilinçsizce yapılan bir harekettir.anlık kaslar çalışır ve rahatladığğınızı zannedersiniz çünkü anlıktır. yani  bu benim düşüncem

dilara ışık

kızlar bende dün akşam taktım yakıyı.... çooookkkkk fena.... yanıyorum anlatamam birde işteyim.... bakalım ne olcak... hayırlısı.... inşallah yardımcı olur bana...... ufffff.... :honk: :honk: :honk:

SeliN59

Alıntı yapılan: afra024 - 01 Temmuz , 2010, 21:19:07
tamam işte tam benlik eşimde ve bende sorun yok ama 1 yıldır olmuyoooo :-ooo

c anım ben seni hamile biliyodum