28 Mart , 2024, 17:40:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yakı İle Hamile Kalınır mı ?

Başlatan Balböceği, 30 Haziran , 2010, 15:00:56

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: BaLboceqim - 01 Temmuz , 2010, 22:50:08
Alıntı yapılan: afra024 - 01 Temmuz , 2010, 21:30:02
senin sorunun var mı canım bebek olmaması için yoksa benden misin sende
yarin evleneli 1. senem evlnedim evleneli hic korunmadim evlendikten sonra adet duzensizligi oldu 4 5 ay cektim
belki kisa da olmustr 1 ay duzene girdi hamile kaldim 5 haftalik dusuk yaptim kurtaj oldum normalde bekleniyor 3 ay kurtajdan sonra nasibi varsa olur dedim ilk adetten sonra korunmadim hemen hamile kaldim simdi 4. ayimiza girecez

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: darısı başımısaa Allahım :amin: :amin: :amin:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Balböceği

Alıntı yapılan: bulut84 - 02 Temmuz , 2010, 18:43:40
slm balböcegi ben bugün hasta oldun denesem şimdi olurmu yoksa bitmesinimi bekliycem
fark etmiyor sanirsam  ::)

hümeyra_t_e

böcük sen bu yakıylamı hamile kadın cidden

Balböceği

Alıntı yapılan: afra024 - 02 Temmuz , 2010, 22:55:37
böcük sen bu yakıylamı hamile kadın cidden
ay yok cnm ben bunu nette tesaduf buldum belki bilen vardir dedim sayfanin ilk basindaki siyah yazi benim kirmizi yazi alintidir  :icon_thumright:

Dilara Ebrar

bence millet caresizlikten napcanı şaşırdı :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

aleyna635

bende duymuştum yakıyla olanlarını.belı zayıf olanlarda bebek tutunamıyormuş ondan yakı koyuyorlar.ama ben denemedim hiç.bende bugun adet oldum baktınız çaresizlikten bunu da yaparım.artık doktor doktor gezmekten çok yoruldum ya.rabbim daha fazla aratmasın bizi... :amin: :amin: :amin:

bulut84

ben bugün yakı aldım 2 tane vurdum belime eşimede keçi boynuzu aldım onu deniycem bakalım kısmet pazartesi dr gidecem ne diyecek yine ne hap verecek bakalım

dersu

Alıntı yapılan: ♥✰✰§ĀŘΙЌΙż✰✰♥ - 30 Haziran , 2010, 15:19:53
ZATEN BİR BU KALDI DENEMEDİĞİMİZ.EŞİME BUNUDA SÖYLESEM YAKIYI BELİME DEĞİL AĞZIMA YAPIŞTIRIR  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aaaayyyyh gece gece güldürdün beni allah iyiliğini versin ne diyiim... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

"<<<ZEHRA>>>

Valla ben hiç duymadım ayrıca çok şaşırdım .acaba spermleri mi çekiyor nedir?

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: z.ehra - 19 Ocak , 2011, 19:34:37
Valla ben hiç duymadım ayrıca çok şaşırdım .acaba spermleri mi çekiyor nedir?
:k06: kim bilir belkide
Vallaha bende hiç duymadım ama tabi olabilir hamiş kalan varsa o yöntemle neden olmasın Allah nasıl herşeyi boşuna yaratmadıysa vardır ondada bişey
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

rusta

kızlar bakın bendende bi fikir size...yakıyı bende duydum sebep te üşütmeyi ve bel soğukluğuna iyi gelmesiymiş. napılacak sölüorm....yumurtlama gününüzde yani athmini günlerde 3 gün buhara oturun 20 dk en fazla yarım saat ve arkasından hemen birlikte olun eşinizle.artı buhara oturmaya basladıgınız ilk gün yapıştırın yakıyı..bi deneyin zararlı bişi deil bence..belki vesile olur çarenn nerde oldugu belli değil tabi herseyde önce ALLAH bilir ama denemekte fayda var diyorumm..

βαlκιz

BALBÖCEGEEE CVP VER HAYDİİ
BENDE GÖRÜMCEM İÇİN BAKINIYOM BU KONULARA :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 20 Ocak , 2011, 09:32:07
BALBÖCEGEEE CVP VER HAYDİİ
BENDE GÖRÜMCEM İÇİN BAKINIYOM BU KONULARA :ehi:
halamda bana dene demıstı gecen sene annem yapıstırdı belıme ıkı saat dayanamadım çıkardım
sanırım yumurtlama donemınde etkılı  ::)