Yakı İle Hamile Kalınır mı ?

Başlatan Balböceği, 30 Haziran , 2010, 15:00:56

« önceki - sonraki »

kuzucuk

elifcim biliyosundur yakı ile hamiş kalan çok arkadaş var.bebişişe zararı olcağını zannetmiyorum çünkü sen zaten adet döneminde 3 gün takıp çıkaracaksın o zaman zaten bebişler daha gelmez yumoşlar sıcağı çok sever daha iyi büyürmüş bir de beli sıcak tutması bayanlar için daha iyi yakı belde oluşan boşlukları da kapatıyomuş inşallah vesile olur sana da canım  :amin:  :amin:  :amin:  :binkybaby: 

elfo

canım ben adet bittikten sonra kullanılması gerekiyor diye biliyordum. adet günlerimde yapıştırılacaksa daha güzel olur. hem yapıştırdım mı 3 gün felan olur. Öteki türlü güsul abdesti almak istesem belki o dönemde sıkıntı olur. sen yapıştırdın mı leylacım?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

aleyna635

Alıntı yapılan: elfo - 10 Ocak , 2012, 20:45:50
canım ben adet bittikten sonra kullanılması gerekiyor diye biliyordum. adet günlerimde yapıştırılacaksa daha güzel olur. hem yapıştırdım mı 3 gün felan olur. Öteki türlü güsul abdesti almak istesem belki o dönemde sıkıntı olur. sen yapıştırdın mı leylacım?
elifcim ben bir yerde okudum adetin 5.günü kullanılmasını sölemişlerdi.sende öle yap adet bitince çıkar gusul al.sonra tekrar yapıştır zaten adet bittiği gün yumurtlama olmuyosun herhalde.öle de iki gün dursun çıkar.hoş ben de kullandım ama sonuç alamadım.yalnız ben bir tane kullandım iki tane şart mı ki???

ยรlคภ๓คz göภlüm

iki tane mi kullanmak gerekiyor ben  de bir tane kullandım...

elfo

Alıntı yapılan: aleyna635 - 12 Ocak , 2012, 01:19:29
Alıntı yapılan: elfo - 10 Ocak , 2012, 20:45:50
elifcim ben bir yerde okudum adetin 5.günü kullanılmasını sölemişlerdi.sende öle yap adet bitince çıkar gusul al.sonra tekrar yapıştır zaten adet bittiği gün yumurtlama olmuyosun herhalde.öle de iki gün dursun çıkar.hoş ben de kullandım ama sonuç alamadım.yalnız ben bir tane kullandım iki tane şart mı ki???
tamam canım  bu ay denemek istiyorum ama bi taraftan da korkuyorum ya bi zarar verirse diye  :cildir: öbür taraftan kendimi sıcak tutmaya çalıştım bu ay ve şu an sabah akşam adet olacağım gibi yani tam zamanında. üşüttüğümde hep geç yumurtluyorum ve adetim de gecikiyor anladım ki sıcağa ihtiyacım var biliyorum.  :-\

elfo

kızlar ben bu ay yakı denemedim ama hala havala çok soğuk olduğu için çok üşütüyorum. 2 tane minik minik sıcak su torbalarım var. içlerini sıcak suyla doldurup akşamları 15 dakika ayaklarımı üzerlerine koyuyorum bi de 15 dakika belime koyuyorum ya da üstüne uzanıp kalıyorum 15 dakika felan. sizce sıcak su torbalarını belime koymanın bi yan etkisi olur mu? bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

elfo

kimse cevap vermeyecek mi ya hu?  :laughing7:

Mariee

Konu eski ama gun cell tutmak istedim bugun
YAKI ile hamile kaldi ginI doyleyen arkadasin tavsiyesiyle bugun basliyorum
sonucuda size bildiririm ama benden once yol alan ve bu vesile ile muradina eren varsa
ciksinnnnnnnnn ortaya lutfeñnnnnnnnnnn
:hieyt:

bana a fenalik geldi onu dene bunu dene
bi yardim edin yaa
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

asya81

Ben iki yıl once yapıp Şubat'ta hamile kaldırdım:)) oh kış gunu iyi oluyor yakı sıcak sıcak ama yazın kotu olurdu heralde
Deneyin hanımlar

Mariee

Alıntı yapılan: asya81 - 22 Ocak , 2014, 19:45:22
Ben iki yıl once yapıp Şubat'ta hamile kaldırdım:)) oh kış gunu iyi oluyor yakı sıcak sıcak ama yazın kotu olurdu heralde
Deneyin hanımlar

Asya grberme sen emi bu cok fena ya acayip yakiyoooooo
mahvoldum ben

aşk

Slm kızlar bnde iki defa denedim bu ikinci ayım yakı bandı ile  söyle söyliyim bn bir yaşlı teyzeye gidiyorum bnm kuzenim ona giderek hamile kaldı bnde ona başladm adetin birinci günü sana ot veriyor onu içiyorsun sonra adet bitince yakıyla beraber gel diyo bnde iki kez gittim bu ikinci bandım inş bidahaki  ay için olur dedi inş rabbimde verir

xxcansuxx

bende hamile kaldığım ay yakı yapıştırmıştım adetim biter bitmez 3 gün kaldı sonra sık sık çalışma yaptık  :suclu: :suclu: öyle 2 günde birde değil daha sık ve yyumurtlama gününüde hesaplamadan geç döllenme diye bir şey var onun için sıkı çalışın  :k06: :k06: rabbimde ol deyiversin olur inş. :amin: :amin:

Mariee

3 gundur yaki ile geziyorum
alistik birbirimize
Kasiklarimda batma ayagimda cekilme var
yakidan dolayi mi
misemde bulaniyor
adetim 1 hafta oldu biteli 2gun surdu nie anlamadim.
noluyo ya gene karnimdan rahime dogru agirlik yuk var sanki