Yakı İle Hamile Kalınır mı ?

Başlatan Balböceği, 30 Haziran , 2010, 15:00:56

« önceki - sonraki »

elfo

Alıntı yapılan: kuzucuk - 25 Aralık , 2011, 13:30:15
evet ya canım sorma ne duysak deniyoz  :ehi:  :ehi:  :ehi: dün gece çılgınlık yapıp su buharına oturdum   :ehi:  :ehi:  :ehi:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:
oh oh iyi yapmışsın  :laughing7: inşaAllah vesile olur  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

kuzucuk

inşallah canım  :amin:  :amin:  :amin:  :k06:  :k06:  :k06: bu gün de bal ,tarçın, çörek otu karışımı yapcam  :occasion14:  :occasion14:

elfo

yalnız bu bal çörek otu tarçın karışımı yumurtaları fazla büyütüyormuş normal şekilde çalışan yumurtaları kiste çevirebiliyormuş diye duymuştum  :icon_scratch: ben denemedim o yüzden. gerçi yumurtaları ne kadar kaliteli onu bilemiyorum. sorun yok diyolar ama hiç yumurta takibi yaptırmadım..  :-\

kuzucuk

benim yumoşlar çok şükür iyi büyüyor  :amin: kist oluşturduğunu bilmiyodum canım  :icon_scratch:

elfo

canım arısütüne başlarsan ekstradan bişey kullanma derim. aslında ben de başka şeyler deneyecektim arkadaşın biri başka bişey kullanma şimdilik. belki çok yüklenmiş olursun vücuduna dedi. korktum vazgeçtim. şu anda sadece arısütü kullanıyorum bi de adet dönemlerimde civanperçemi ve adaçayı içmiştim

kuzucuk

haklısın canım aslında herşeyi çok da karıştırmamak lazım  :hıhı: ben de bu ay iğne ve ilaçlar kullandığım için arı sütü almadım bitkisel şeylerde kullanmadım adetimi beklemek en iyisi galiba  :icon_thumright: bebiş gelirse yine arı sütü almayı düşünüyom  bakalım hayırlısı  :amin:

elfo

canım inşaAllah tez zamanda gelir. ben de inşaAllah hamileliğimde de devam edecem çünkü anne karnındaki bebeklerin zihinsel ve fiziksel gelişmesine çok olumlu etkisi varmış  :amin:

kuzucuk

inşallah canım  :amin:  :amin:  :amin: evet bence de  :icon_thumright:  :icon_thumright:  :icon_thumright: peki tadı nasıl  :icon_scratch: kötü mü  :igrenc:

ยรlคภ๓คz göภlüm

26 Aralık , 2011, 09:07:07 #218 Son düzenlenme: 26 Aralık , 2011, 09:09:46 happines
Alıntı yapılan: elfo - 25 Aralık , 2011, 14:20:33
yalnız bu bal çörek otu tarçın karışımı yumurtaları fazla büyütüyormuş normal şekilde çalışan yumurtaları kiste çevirebiliyormuş diye duymuştum  :icon_scratch: ben denemedim o yüzden. gerçi yumurtaları ne kadar kaliteli onu bilemiyorum. sorun yok diyolar ama hiç yumurta takibi yaptırmadım..  :-\

canım bu ay klomen yanında bu karışımı da kullandım gerçi düzenli kullanmadım günde bir kere aldım  ben de sorun çıkmadı ama bir keresinde kistim varken kullanıştım kistime kardeş gelmişti :k06:  gerçi bu ay da kistim vardı ama şansıma kistin içinde de yumurta oluşmuş. çatlatma iğnesi yumurtayı çatlatınca kist de  kıskançlıktan çata da  çatlamış :toothy10:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: kuzucuk - 25 Aralık , 2011, 13:30:15
evet ya canım sorma ne duysak deniyoz  :ehi:  :ehi:  :ehi: dün gece çılgınlık yapıp su buharına oturdum   :ehi:  :ehi:  :ehi:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

kızlar korkmayın birşey olmaz... yakı yakmayı bu defa başardım... yakıyı sabahtan yakınca dayanabildim bugün üçüncü gün... soğuk havada sıcacık çok iyi geldi

elfo

hadi hayrını gör inşaAllah. bu arada yumurta takibi yaptırıyor musun?

asya81

vallahi ben yakıyı yapıştırdığım ay hamile kaldım allahın izniyle :amin: adetim bittiği gün yapıştırdım 3 gün kaldı bitane daha yapıştırdım sonra oda 3 gün kaldı sıcağı severim oh sıcak sıcak :laughing7:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: elfo - 02 Ocak , 2012, 11:07:49
hadi hayrını gör inşaAllah. bu arada yumurta takibi yaptırıyor musun?

evet canım, cuma doktora gittim

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: asya81 - 02 Ocak , 2012, 11:12:57
vallahi ben yakıyı yapıştırdığım ay hamile kaldım allahın izniyle :amin: adetim bittiği gün yapıştırdım 3 gün kaldı bitane daha yapıştırdım sonra oda 3 gün kaldı sıcağı severim oh sıcak sıcak :laughing7:

ben de sıcağı çok severim. yakıyı da sevdim bugün çıkartacağım yenisini yapıştırmayı düşünüyorum

elfo

kızlar adet olursam yakı yapıştıracağım diye düşünüyordum bi tane arkadaşıma söyledim o da 4 aylık hamile. dediki sıcak suyla banyo bile yapmadım ben ilk 3 ayımda ve tabi bebek istediğimiz dönemlerde. yakı olayı benim kafamı karıştırdı bence yapıştırma ya hamile kalırsan da sıcaktan dolayı bebek düşerse dedi. açıkçası ben de kullanmayı istiyorum soğuk yerde oturduğum için. ne şekilde kullanmak lazım yani yumurtlama dönemi gelmeden kullanıp çıkarmak mı lazım?