28 Mart , 2024, 15:31:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yakı İle Hamile Kalınır mı ?

Başlatan Balböceği, 30 Haziran , 2010, 15:00:56

« önceki - sonraki »

aleyna635

bende okumuştum ve hamile kalanlar olduğunu duymuştum.ve hatta bizim buralarda ev ebeleri olur yaşlı kadınlar falan.onlar bile yakı kullanıp ellerinde hamile kalan kadınlar varmış.tabi herşey rabbimden gelir ama bazı şeylerde sebep olur.bende geçen ay takmıştım.3 gün kaldı evt yakıyor ama olsun zaten bütün yakması bir kaç saat sonrası dayanabiliyor insan.ve ben o ay aşılamada yaptım.malesef ki olmadı.ama ne yalan söyleyeyim belimde önceden çok ağrılar vardı.onları aldı.ve benim her ay adetim.şiddetli sancılarla geçerirdim.bu ay artık yakı dan mı? yoksa aşılamadan mı? neyin hikmetiydi bilmiyorum ama. hiç sancım olmadan geçirdim.yani nerdeyse kanamam olmazsa adet olduğumu bile bilmeyecektim.ki benim adet dönemlerim ilaçsız asla ağrılarım dinmez dayanılacak gibi değil çünkü.ve bu ay tekrar yakı taktım 3. gün çıkardım.en azından bebiş olmazsa  da sancılarımı alıyor:)bence deneyin faydası olur zararı olmaz....

elfo

kızlar aklıma gelmişken anlatayım dedim. hatırlayan arkadaşlar vardır bu ay benim adetim 9 gün geçmişti hatta konu açmıştım soğuktan olduğunu düşünüp ve konu açtıktan 1 saat sonra adet olmuştum  :laughing7: o günlerde üst komşum bana çok eski bir bitkisel kitap verdi içinde o kadar farklı bilgiler var ki inanamazsınız. bi başlık vardı dikkatimi çeken "soğuktan adet kesilmesi" diye. sıcak suyun içine biraz tuz ya da sirke koyunuz ve ayaklarınızı içine sokarak bekleyiniz yazıyordu. ben de adetimin 3 . günü ayaklarımı sıcak suya koydum ama sade suydu. 1 saate kalmadı benim kanama çoğaldı. belli bir süre devam etti sonra normal seyrine devam edip bitti. anladım ki vücuttan atılması gerekenleri attırdı Allah'ın izniyle. ben şu anda hemen hemen her akşam ayaklarımı sıcak suya koyuyorum. bazen tuz koyuyorum bazen sade suyla. herhangi bir yan etkisi olacağını düşünmüyorum. inşaAllah bu ay hamile kalırsam öyle tahmin ediyorum ki sıcak suyun da etkisi vardır diyecem
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

senayy88

yapalım bari bizde canım hem idrar yollarına filanda iyi gelir belki benm biraz idrar yollarındada intihap var nekdar bekletiyosun çok mu sıcak olcak su

elfo

canım zaten termosifonda sürekli sıcak suymuz bulunuyor musluğun en sıcak bölmesine getirip dolduruyorum leğeni baya sıcak oluyor başlangıçta ayaklarımı hemen sokamıyorum sonradan yavaş yavaş alıştıra alıştıra sokuyorum hatta dün akşam bi baktım ayaklarım kızarmış  :k06: bi kere denedim normal sıcaklıkta olduğu zaman çabuk soğuyor ben de en az 15 dakika içinde durdurmak için mecburen baya sıcak dolduruyorum.. sıcak olsa da zararı olacağını sanmıyorum. bir de su fazla ılıklaşmadan çıkartıyorum yoksa bu defa üşütebilirim diye.

senayy88

tamam canım sağol inşallah bu ay RABBİM bizimde yüzümüze güler hayırlısıyla :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Aralık , 2011, 14:48:39
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 21 Aralık , 2011, 14:41:45
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 26 Ocak , 2011, 10:26:48
Alıntı yapılan: dilara ışık - 24 Ocak , 2011, 10:43:22
kızlar bende dün akşam taktım yakıyı.... çooookkkkk fena.... yanıyorum anlatamam birde işteyim.... bakalım ne olcak... hayırlısı.... inşallah yardımcı olur bana...... ufffff.... :honk: :honk: :honk:
canım hayırlı olsun ilk gün yakar 2ci günü gececek o yanma ben çıkardım bile 3gün doldu inş hamiş kalırız bi faydası olur arkadasım
Kevser sen denemistin demi canim bununlami hamile kaldiydin  :icon_scratch:
:opucuk: canım evet denemiştim ama onunlamı hamile kaldım artık bilmiyorum 4444tane selavat bitirmiştim artı meryem suresi okumustu k.valdem  :dontknow: duayla oldu benim ecrem  :amin: :amin:
Yer gok dua ustune  :amin: bende urbia'yi denemistim tabi bol bol dua etmistim  :amin:

hatice tanrıvar

:binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: allahım hepimize bebuş nasip eder allahın isimlerinide okuyunnn :flowers:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

elfo

Alıntı yapılan: senayy88 - 23 Aralık , 2011, 12:07:47
yapalım bari bizde canım hem idrar yollarına filanda iyi gelir belki benm biraz idrar yollarındada intihap var nekdar bekletiyosun çok mu sıcak olcak su
canım su ayakları yakmayacak şekilde sıcak olacakmış fazla sıcak su rahatsızlık verebilirmiş az önce duydum. haberin olsun çok sıcak suya koyma ayağını  :icon_thumright:

kuzucuk

kızlar ben de yumurtlama dönemi ilişki öncesi sıcak su buharına oturmayı duymuştum belki sizin de bilginiz vardır deneyecem ama bir yerimi yakarım diye korkuyom maazallah  :k06:

elfo

su buharına nasıl oturuluyor pek anlamadım  :icon_scratch:

kuzucuk

tatlım suyun sıcaklığını yakmayacak şekilde ayarlayıp bir kabıb içine koyuyosun üzerine battaniye ya da çarşaf alıp buharın üzerinde bir 10 dk falan bekliyosun  :k06: ben de yapcam ama hem üşeniyom hem korkuyom  :ehi:

elfo

Alıntı yapılan: kuzucuk - 24 Aralık , 2011, 22:57:29
tatlım suyun sıcaklığını yakmayacak şekilde ayarlayıp bir kabıb içine koyuyosun üzerine battaniye ya da çarşaf alıp buharın üzerinde bir 10 dk falan bekliyosun  :k06: ben de yapcam ama hem üşeniyom hem korkuyom  :ehi:
yani suyun içine mi oturuyoruz biraz karmaşık bişey gibi  :laughing7:

kuzucuk

yok suyun içine değil küçük bir kaba ya da kovaya su koyup üzerine oturacağız  çömelir vaziyette üzerimizde çarsaf gibi bir şey olacak buharın dışarı çıkmaması için  karışık değil aslında ama zor geliyor bana  :k06: 

elfo

hıh şimdi anladım  :icon_thumright: ya onu yap bunu yap dediğin gibi kendimize zarar verecez diye korkuyorum  :k06:

kuzucuk

evet ya canım sorma ne duysak deniyoz  :ehi:  :ehi:  :ehi: dün gece çılgınlık yapıp su buharına oturdum   :ehi:  :ehi:  :ehi:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: