29 Mart , 2024, 01:48:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yakı İle Hamile Kalınır mı ?

Başlatan Balböceği, 30 Haziran , 2010, 15:00:56

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: happines - 21 Aralık , 2011, 15:04:51
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Aralık , 2011, 15:00:46
Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 21 Aralık , 2011, 14:58:33
nasıl yani ne duası sölesene bizde okuyalımm :love8: :love8:
canım ben 4444tane selavatı tecviye niyet etmiştim okudum bebeğim olsun diye ve k.valdemde meryem suresi okudu  :amin:

canım benim onları ben de okudum bir de yedi gün oruç tutup orucunu Allah'ın isimleriyle  açıyorsun onu da yaptım. inşallah okuduklarım kabul olmuştur ve bebeğim sağlıkla gelir
:amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

rabbim dualarımızı geri cevirmez inşallahhh olur kızlar sizlerinde  :amin:

senayy88

ami canım bende aldım bugün adetim bitti gibi bişey akşama yapıştırayım diyorum inşallah bi zararı olmaz.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: senayy88 - 21 Aralık , 2011, 15:07:43
ami canım bende aldım bugün adetim bitti gibi bişey akşama yapıştırayım diyorum inşallah bi zararı olmaz.
yok canım zararı olmaz yararı olur emin ol  :icon_thumright: hadi hayırlısı

senayy88

SAOL CANIM inşallah Rabbim bu benimde yüzümü güldürür 6 ay olmadı 2 aydırda kistler çıktı şükür erittik onları hapla bu ay deneyin dedi doktor olmadı bidaki ay yumurta takibine başlıcaz gebeliği hızlandırırz dedi kısmet senin bebeğin nasıl çok güzel maşallah :nazar:

asya81

hatice tanrıvar

:occasion5: :occasion5: yapıştırdım o dönemdede yapıştırmam gerekiyomu die sordum asyacımm :occasion14: :occasion14:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

xxcansuxx

bende yapıştırmıştım hamile kaldığım ay yakıdan mı yoksa başka bir şey mi vesile oldu bilmiyorum...
hiçbir yan etkisi yok... ben adetimin bitimine yakın yapıştırdım 3 gün kaldı duşa girmiyorsun ya o varken sonra adet bitince çıkardım ve hergün çalışma yaptık o ay hamile kaldım  :amin: :k06:

kuzucuk

ben de kullandım kızlar beli sağlam yakıyo  :k06:  ama bebiş için değer  :binkybaby:  ben de olmadı   :y25: inşallah siz de işe yarar  :amin:

kuzucuk

kızlar bişey sorcam  :icon_scratch:  :icon_scratch:  ben bir defa bu yakıyı adetliyken kullanmıştım banyo yaparken de çıkarmıştım.şimdi adet bitimi yapıştırsak aferdersiniz  banyo yaparken nasıl olacak  gusül olur mu acaba  :icon_scratch:  :icon_scratch:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım yakıya su değse kalkar sanki. kalkmasa bile içine tam olarak su alacağını zannetmiyorum. Sonuçta gusülde toplu iğne başı kadar kuru yer kalmayacak...ben hiç yapmadım o yüzden aslında fikirm yok

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: senayy88 - 21 Aralık , 2011, 15:21:45
SAOL CANIM inşallah Rabbim bu benimde yüzümü güldürür 6 ay olmadı 2 aydırda kistler çıktı şükür erittik onları hapla bu ay deneyin dedi doktor olmadı bidaki ay yumurta takibine başlıcaz gebeliği hızlandırırz dedi kısmet senin bebeğin nasıl çok güzel maşallah :nazar:
canım inşallah rabbim gönlüne göre veriri herkesin gönlüne göre versin rabbim en kısa zamanda inş bebişin gelir tatlım benim bebeğimde ii şükür masallahı var  :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kuzucuk - 21 Aralık , 2011, 23:12:22
kızlar bişey sorcam  :icon_scratch:  :icon_scratch:  ben bir defa bu yakıyı adetliyken kullanmıştım banyo yaparken de çıkarmıştım.şimdi adet bitimi yapıştırsak aferdersiniz  banyo yaparken nasıl olacak  gusül olur mu acaba  :icon_scratch:  :icon_scratch:
canım adetin ilk günü yapıştırıyosun adetin 3. cıkartıyorsun zaten benim adetim 1hafta sürüyordu o yuzden yani yakı çoktan çıkmıs oluyor sekerim  ;)

kuzucuk

o zaman adetliyken kullanmak gerekiyo yakıyı saol şekerim  ;)  :opucuk:

hatice tanrıvar

nasıl ya ben adet bitiminde yapıştırdımm üç gün sonra cıkardım ve şimdi yenisini yapıştırcam yanlış mı yapıyorummm :icon_scratch: :icon_scratch:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!