29 Mart , 2024, 00:17:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yakı İle Hamile Kalınır mı ?

Başlatan Balböceği, 30 Haziran , 2010, 15:00:56

« önceki - sonraki »

senayy88

hatice tanrıvar

kızlar yumurtlama günündede yapıştırmak lazım mııı
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

mehtap0753

kızlar yumurtlama dönemindemi yapıştıracağız bunu bir zararo olurmu acaba  :icon_scratch:

elfo

ay benim de bugün bitti adetim ama biraz korktum şimdi acaba yan etkisi varmı ki?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

suzannn

BENCE Bİ ZARARI OLMAZ KULLANAN VE HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZ VAR HEM NE ZARARI OLABİLİR SADECE AĞRILARA İYİ GELDİĞİNİ BİLİYORUM

HASRET!M S@N@

bende denedim ve hiçbir zararı yok canım bende olmadı inş sende tutar

ยรlคภ๓คz göภlüm

hatice tanrıvar

kızlar yumurtlama döneminded yapıştırmam lazım mııı :dontknow: :dontknow:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

senayy88

kızlar valla ben denicem napim inşallah bi zararı olmaz dayanabilirsem tabi 3gün dursun sonra çıkarcam çalışmalara devam etcem umut dünyası işte kalanlar varmış belki benimde belim açıktır.

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 26 Ocak , 2011, 10:26:48
Alıntı yapılan: dilara ışık - 24 Ocak , 2011, 10:43:22
kızlar bende dün akşam taktım yakıyı.... çooookkkkk fena.... yanıyorum anlatamam birde işteyim.... bakalım ne olcak... hayırlısı.... inşallah yardımcı olur bana...... ufffff.... :honk: :honk: :honk:
canım hayırlı olsun ilk gün yakar 2ci günü gececek o yanma ben çıkardım bile 3gün doldu inş hamiş kalırız bi faydası olur arkadasım
Kevser sen denemistin demi canim bununlami hamile kaldiydin  :icon_scratch:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 21 Aralık , 2011, 14:41:45
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 26 Ocak , 2011, 10:26:48
Alıntı yapılan: dilara ışık - 24 Ocak , 2011, 10:43:22
kızlar bende dün akşam taktım yakıyı.... çooookkkkk fena.... yanıyorum anlatamam birde işteyim.... bakalım ne olcak... hayırlısı.... inşallah yardımcı olur bana...... ufffff.... :honk: :honk: :honk:
canım hayırlı olsun ilk gün yakar 2ci günü gececek o yanma ben çıkardım bile 3gün doldu inş hamiş kalırız bi faydası olur arkadasım
Kevser sen denemistin demi canim bununlami hamile kaldiydin  :icon_scratch:
:opucuk: canım evet denemiştim ama onunlamı hamile kaldım artık bilmiyorum 4444tane selavat bitirmiştim artı meryem suresi okumustu k.valdem  :dontknow: duayla oldu benim ecrem  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

hatice tanrıvar

nasıl yani ne duası sölesene bizde okuyalımm :love8: :love8:

elfo

Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 09 Mart , 2011, 09:05:57
Alıntı yapılan: mucizemmm*** - 05 Şubat , 2011, 23:27:28
saçmalamak ne demek canım inanki anlattığın şeylerin hemen hepsini bende yaşadım.ben 7 sinde 30 olucam.eşimde 33 oucak yakında.eşimin ailesiyle aynı şeyleri bende yaşadım..ilk zamanlar benim üstüme geliyorlardı.sonra eşimin sorunu çıkınca sustular ama o tedaviden netice alınca yine bana yüklenmeye başladı kayınvalidem.hatta bigün bana git biran önce tüp bebek yaptır yaşın kaç oldu yumt.yaşlanıcak sonra tüp bebek falanda olmaz sende gibi şeyler söylemişti.esra ceyhan vardı ozaman orda bi kadın gelininin bebeği olmuyo diye tüp bebek falanda istememiş evden atmış.bana bunu anlatıp bak dua et ben tüp bebek yaptır diyorum.dua et demeye getirmişti.o gece bütün gece ağlamıştım.gelde bu piskolojiyle bebeğin olsun..hayatta en zor oan cahil insanla uğraşmaktır..allah sabır ve isyan etmeme gücü versin bizlere..
Kuzum beni,m yaaa nasıl sinirlendim bak şimdi...Ya bu insanları anlamak o kadar güç ki....Rabbim hemen nasip etmiş olmuş onların bazılarının ise zamanı var demekki ya varya bunu yapan insanların %90 da hep inançlı ...Ya ne oluyor ya Rabbimden iyi mi bilceksin bir dur bakalım...Valla kuzucuklarım gerçekten Cahil insanla uğraşmak güç...Rabbim sizi fazla bekletmeden bir an önce anne yapsın İnşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Allah'ım dünyada ne anlayışsız gaddar zalim .... insanlar var. pardon ama evlat sahibi olmak için üstün yetenek mi gerekiyormuş. Rabbim ol dedi mi isterse sıfır yumurtan olsun sıfır sperm olsun yine olur. Bu insanlara bir Allah kulu olsun anlatmamış mı ya da hiç mi bişeyden ibret almamışlar..Hayır algılama yoksa laftan anlamıyorlarsa  kafalarına  çiviyle çakalım  :violent1:  Söylenecek çok sözüm vardı da yarıda kestim  :caca:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 21 Aralık , 2011, 14:58:33
canım ben 4444tane selavatı tecviye niyet etmiştim okudum bebeğim olsun diye ve k.valdemde meryem suresi okudu  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Aralık , 2011, 15:00:46
Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 21 Aralık , 2011, 14:58:33
canım ben 4444tane selavatı tecviye niyet etmiştim okudum bebeğim olsun diye ve k.valdemde meryem suresi okudu  :amin:

canım benim onları ben de okudum bir de yedi gün oruç tutup orucunu Allah'ın isimleriyle  açıyorsun onu da yaptım. inşallah okuduklarım kabul olmuştur ve bebeğim sağlıkla gelir