28 Mart , 2024, 13:38:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yakı İle Hamile Kalınır mı ?

Başlatan Balböceği, 30 Haziran , 2010, 15:00:56

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 15 Mart , 2011, 09:44:07
bende dün yapıstırdım yakımı inş işe yarar
inşll faydası olurda canım güzel haberlerini alırız bu ay :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 15 Mart , 2011, 11:25:43
Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 15 Mart , 2011, 09:44:07
bende dün yapıstırdım yakımı inş işe yarar
inşll faydası olurda canım güzel haberlerini alırız bu ay :amin: :amin:
inş cnm inş

asya81

bendede işe yaradı  :hello2: deneyin kızlar :wave:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de bugün alıp deneyeyim... dün de çörek otuna başladım....

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: selinn - 11 Mart , 2011, 22:16:31
forumdan yakıyla hamile kalan çok oldu bu ay bu konuda vardı zaten mesela kevser arkadaşımda hamile kaldığı ay yakı kullanmıştı
SELİNCİM BEN DE BU YOLLA HAMİLE KALMIŞTIM

suzannn

asya81

denemenizde sakınca yada tehlike yok hanımlar ben adetim bitince yıkanıp yapıştırdım 2 gün kaldı çıkarıp yeniden yapıştırdım beli ısıttığı için galiba bi etkisi oluyor

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KESİNLİKLE DENEYİNNNNNNNNNNNNNNNNNNN  :icon_thumright: :icon_thumright:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

seda87

bide bilsek neremize neyi yapıştıracağımızı  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ยรlคภ๓คz göภlüm

dün gece denedim... rüyama bile girdi çok yaktı dayanamadım çıkardım... uykusuz kalıp  o şekilde işe gitmeyi yapamayacağım için çıkardım

asya81

Alıntı yapılan: happines - 30 Mart , 2011, 10:15:21
dün gece denedim... rüyama bile girdi çok yaktı dayanamadım çıkardım... uykusuz kalıp  o şekilde işe gitmeyi yapamayacağım için çıkardım
evet özellikte sırt üstü yatarsan çok yakar.keşke biras dayanabilseydin canım ya.ben sıcağı sevdiğim için hoşuma gitmişti ;D

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: asya81 - 30 Mart , 2011, 22:21:36
evet özellikte sırt üstü yatarsan çok yakar.keşke biras dayanabilseydin canım ya.ben sıcağı sevdiğim için hoşuma gitmişti ;D

ama çok yaktı. Ben yatmadan önce yaptığım için hata yaptım zaten sadece bir kaç saat yakarmış...  akşam yapsaydım dayanabilirdim

asya81

Alıntı yapılan: happines - 31 Mart , 2011, 10:06:49
Alıntı yapılan: asya81 - 30 Mart , 2011, 22:21:36

ama çok yaktı. Ben yatmadan önce yaptığım için hata yaptım zaten sadece bir kaç saat yakarmış...  akşam yapsaydım dayanabilirdim
evet canım yatmadan baya önce yapmak lazım çünkü ilk yapıştırdıktan 10dk sonra başlıyor yakmaya daha sonra yani 3 saat kadar sonra alışıyorsun

Ezocan84

bende yakiyi kullananlardanim ve bende suan hamileyim, herkese tavsiye ederim...