Yakı İle Hamile Kalınır mı ?

Başlatan Balböceği, 30 Haziran , 2010, 15:00:56

« önceki - sonraki »

seda87

kevser canm peki yakı nasıl yaktırılıyor ya bu bir bant değilmi çıkart yapıştır olur muyor mu yaktırmak ne demek oluyor peki anlamadım yakıyı al yapıştır bu değilmi olay :dontknow: :dontknow: :dontknow:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

βαlκιz

bardakla yapılmıyo mu o ya ateş mi koyuluyo içine
filimlerde görürdüm ;D

ama erkekde sorun varsa nolcak sadece kadınmı yapıyo erkekde sorun varsa oda yapsın :laughing7:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

HASRET!M S@N@

kızlar yakı yapıstırılıyor belinize bardakla yapılan sise cekmek

seda87

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 12 Mart , 2011, 16:43:36
bencede ya bardakla yapılan ayrı bir olay bu yakı yaktırmak farklı bişe
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

off ya nerden aklıma geldi bu yakı olayı yaaa sıkıldım artık şurdan buradn şunu yap bunu yap çarelerini aramaktan rabbim verirse verir zaten yakıya ne gerek offf offffffffffffffffffffff :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

βαlκιz

he o başka demek merak ettim görümceme söylim yapsın
bi zararı varmı adetten sonra önce ne zaman yapılıyoo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: seda87 - 12 Mart , 2011, 16:31:57
kevser canm peki yakı nasıl yaktırılıyor ya bu bir bant değilmi çıkart yapıştır olur muyor mu yaktırmak ne demek oluyor peki anlamadım yakıyı al yapıştır bu değilmi olay :dontknow: :dontknow: :dontknow:
:icon_thumright: :icon_thumright: AYNEN ÖLE CANIM AL YAPIŞTIR

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: seda87 - 12 Mart , 2011, 16:47:10
off ya nerden aklıma geldi bu yakı olayı yaaa sıkıldım artık şurdan buradn şunu yap bunu yap çarelerini aramaktan rabbim verirse verir zaten yakıya ne gerek offf offffffffffffffffffffff :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
CANIM ZATEN BEN YAKIYLA OLDUGUNA İNANMIYORUM BU BİR TESADÜF BEN DUAYLDUAYA İNANIYORUM DUA EN ÖNEMLİ ŞEY HERSEY DUAYLAA    :icon_thumright: :icon_thumright: ALLAH VERCEK OLDUKTAN SONRA VERİYO HERSEY BAHANEMİ DESEM VESİLEMİ BENDE ANLAYAMADIM AMA DUAAAAAAAA

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: βαlκιz - 13 Mart , 2011, 10:17:14
he o başka demek merak ettim görümceme söylim yapsın
bi zararı varmı adetten sonra önce ne zaman yapılıyoo
CANIM BEN ADETLİYKEN YAPIŞTIRDIM GÖRÜMCENE SÖYLE MERYEM SURESİDE OKUSUN  :icon_thumright:

βαlκιz

evet okuyo zaten biliyorum o duayla çocuk oluyo dedi
meryem suresi ve ibrahim suresi okutuyo
bugun adet günü inş. olmazz inşallaaaaaaaaaaah :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: βαlκιz - 13 Mart , 2011, 10:43:16
evet okuyo zaten biliyorum o duayla çocuk oluyo dedi
meryem suresi ve ibrahim suresi okutuyo
bugun adet günü inş. olmazz inşallaaaaaaaaaaah :amin:

:amin: :amin: inşallah olmaz canım

@@@gözde@@@

arkadaşlar benim belim çok ağrıyo zaten bu yakı iyi sıcacık tutar genelde belime kalın korseler oluyo ya ondan takıyorum sıcak tutsun diye biraz önce eşim alıp geliverdi bugün reglimde bitiyo akşam duş aldıktan sonra yapıştırtcam belime 1 tane yapıştırılıyo demi? zaten baya büyük çapı ben zaten belimin sıcak olmasını çok severim o yüzden pek beni yakmaz gibi geliyo abdest geçmez bundan ama napalım 2 gün çalışma yapmıyı veririz artık :k06: :k06:

@@@gözde@@@

arkadaşlar bide benim omuzlarımda çok ağrıyo yazık kocişe masaj yaptırıp duruyom bu yakıdan omuzlarımada yapıştırsam fayda edermi ki bilgiisi olan varsa ylütffen yazabilir mi :hello2:

HASRET!M S@N@

bende dün yapıstırdım yakımı inş işe yarar

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ