29 Mart , 2024, 02:07:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

çatlatma iğnesi vurulmazsam nolur?

Başlatan serap41, 21 Ocak , 2014, 14:34:06

« önceki - sonraki »

serap41

ocak 11 adetimin 3. günüydü klomen kullandım günde 2 kez,15 ocakta bitti klomen,18 ocakta gel dedi baktı 16 mm olmuş ardından 20 ocak ta  bi daha gel dedi gittim aynı 16mm de duruyo 22 ocakta bi daha gitcem

süreç nasıl işler bundan sonra,kendi kendine çatlamaz mı, doktora çatlamış mı diye sorduum iğne vurduk mu sana diye sordu :(

iğne vurulmadan kendi kendine çatlamaz mı :(

ยรlคภ๓คz göภlüm

Yumurta klomenle fazla büyüdügü icin igne olmazsa çatlamayip kiste dönüsebilir. Bu benim basima geldi   üç yil  kist gecmedi

serap41

ciddi misiniz yaaa :( acı veren bişi mi iğne nerden vuruluyo :( pahalı mı sgk karşılıyo mu , kendi kendine çatlama durumu yok değil mi pko luyum ben :(

tuba.alanya

Alıntı yapılan: serap41 - 21 Ocak , 2014, 15:32:09
ciddi misiniz yaaa :( acı veren bişi mi iğne nerden vuruluyo :( pahalı mı sgk karşılıyo mu , kendi kendine çatlama durumu yok değil mi pko luyum ben :(

yok canım hiç acı veren bişey değil göbekten vuruluyo ama düşünüldüğü gibi acı hissetmiyosun eğer ilaç kullandıysan bence iğneyi vurulmanda fayda var sonra kist olabilir öylesi daha zor umarım bu ay gelir bebeğin  :amin:

serap41

Yarın vurulcam cnm verdi doktor umarım acımaz :/ pko luyum ilk klomen tedavisinde hamile kalan var mıdır acaba ins olur :amin: :amin:

Mariee

Ben igneden korkan biriyim cçatlatma ignesinden sonra
hic aci hissetmedim
korkma bide havuc suyu ic catlamasina yardimci oluyor
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...