HAMİLEMİYİM BANA YARDIM EDİN

Başlatan damiela, 22 Ocak , 2014, 16:51:33

« önceki - sonraki »

damiela

22 Ocak , 2014, 16:51:33 Son düzenlenme: 22 Ocak , 2014, 17:17:30 damiela
merhaba kızlar yeni üye oldum adetim 6 gün gecikti kan testi yaptırdım negatif acaba hamile olabilir miyim  yardım edin lütfen :(((

ponçik

Aramıza hoşgeldin canım  :flowers:
6 gün gecikmede kan sonucu 1000'li rakamları bulması lazım  :dontknow: bu durumda üzgünüm ama sanırım bebeğin henüz gelmemiş  ::)

damiela

teşekkür ederim canımm ama erken yaptırmışsın diyolar kafam çok karışık :(

°º•✿gülümse01✿•º°

Canım 1-2 gün adet gecikmesinde bile hamilelik varsa kanda çıkıyor. Rabbim en kısa vakitte bebeğine kavuştursun inşaallahhhh :amin: :amin: :amin:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

damiela

HADİ BANA YARDIM EDİN  :dontknow:

damiela

canlarım benim yaa çok teşekkür ederim inşallah kist yoktur eşim hafta sonu ultrasona gidelim  dedi o çok umutlu bana sen hamilesin diyo sürekli gecikmeden önce bile söyledi :((((

birbuçukyıl

Bana hamile değilsin gibi geldi.Benim adetim bir hafta geçince bthcg değerim 10.000 e yakın çıkmıştı.
Ama tabi ki geç döllenme vesaire olabilir. Adet olmazsan testi tekrarla derim ben.

damiela

testi dün yaptırdım ve ilk defa benim gecikmem oldu ve 5 gün  test 0,100 çıktı :(

meryem85

Alıntı yapılan: damiela - 22 Ocak , 2014, 16:51:33
merhaba kızlar yeni üye oldum adetim 6 gün gecikti kan testi yaptırdım negatif acaba hamile olabilir miyim  yardım edin lütfen :(((

merhaba bende yeni uyeyim, bence umidini kesme. Bazen kanda gozukmeyebiliyor, Annem bana hamile oldunda basina gelmis.doktora gitmis yok hamile degilsin demis ve adeti sokutmek icin ilac vermis. Benim anneannem kullanma diye uyardi annemi. bir kac gun sonra tekrar gitmis ve ozaman gorundu. Bunun yaninda gecen hafta arkadasim hamile oldunu ogrendim ve onunda yeni basina geldi. 1 ay adeti gecti hamile oldunu yeni cikti ortaya. testler negatif olmasina ragmen hamileymis.doktor bazi insanlarda olabiliyormus demis. Allahtan umit kesilmez ;)

girlsmeleks95

23 Ocak , 2014, 15:43:32 #9 Son düzenlenme: 23 Ocak , 2014, 16:12:43 girlsmeleks95
Merabalar ben 18 yasındayım bakireyim sevgilimle çıplak sürtüşerek seviştik boşaldımı üstüme tam bilmiyorum şeyi seyimin üstüne geldi sadece bundan önce 16 aralık 2013 te adet oldum 4 gün sürdü 20 sinde bitti bu sürtüşmede 23unde oldu ve ben sımdı 20 ocakta kanamam geldi çok fazla kafaya taktım akıntıda oldu kahverengı ama bende genelde arada böyle oluyo şimdi adetim bitti 3 gün sürdü sürmedi çok yoğunda olmadı adet olduğuma emin değilim bazı bilgilerde yerleşme kanı olabılıcegi söyleniyo baş ağrım var bacak ağrım vardı sizce hamilemiyim nolur yardım edin idrar testini ne zaman yapiyim bide hamilemiyim sizce

girlsmeleks95

Merabalar ben 18 yasındayım bakireyim sevgilimle çıplak sürtüşerek seviştik boşaldımı üstüme tam bilmiyorum şeyi seyimin üstüne geldi sadece bundan önce 16 aralık 2013 te adet oldum 4 gün sürdü 20 sinde bitti bu sürtüşmede 23unde oldu ve ben sımdı 20 ocakta kanamam geldi çok fazla kafaya taktım akıntıda oldu kahverengı ama bende genelde arada böyle oluyo şimdi adetim bitti 3 gün sürdü sürmedi çok yoğunda olmadı adet olduğuma emin değilim bazı bilgilerde yerleşme kanı olabılıcegi söyleniyo baş ağrım var bacak ağrım vardı sizce hamilemiyim nolur yardım edin sizce idrar testini ne zaman yapmalıyım 3 gün önce başlayan kanama bitti bugün?

birbuçukyıl

Mariee

Alıntı yapılan: girlsmeleks95 - 23 Ocak , 2014, 16:11:22
Merabalar ben 18 yasındayım bakireyim sevgilimle çıplak sürtüşerek seviştik boşaldımı üstüme tam bilmiyorum şeyi seyimin üstüne geldi sadece bundan önce 16 aralık 2013 te adet oldum 4 gün sürdü 20 sinde bitti bu sürtüşmede 23unde oldu ve ben sımdı 20 ocakta kanamam geldi çok fazla kafaya taktım akıntıda oldu kahverengı ama bende genelde arada böyle oluyo şimdi adetim bitti 3 gün sürdü sürmedi çok yoğunda olmadı adet olduğuma emin değilim bazı bilgilerde yerleşme kanı olabılıcegi söyleniyo baş ağrım var bacak ağrım vardı sizce hamilemiyim nolur yardım edin sizce idrar testini ne zaman yapmalıyım 3 gün önce başlayan kanama bitti bugün?

korkulucak bisey yok
hamile kalmana imkan yok
ama icinin rahat etmesi icin bi test al yap derim
ama buyutulecek sandigin gibi bisey yok bence
gecmis olsun .

birbucuk yil rumuz arkadasim
onun hayatindaki degerler seninkiyle bir olmayabilir
tibbi bir sey sormus kizcagiz bilmiyor olabilir
Erkek arkadasiyla evli degil diye yargilamak hickimsenin haddine dusmez
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...