28 Mart , 2024, 13:09:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yakı İle Hamile Kalınır mı ?

Başlatan Balböceği, 30 Haziran , 2010, 15:00:56

« önceki - sonraki »

Balböceği

30 Haziran , 2010, 15:00:56 Son düzenlenme: 03 Temmuz , 2010, 00:17:36 BaLboceqim
Selam kizlar nasilsiniz Ben gecenelrde bi yerde yakiyla hamile kalanlar varmis onu okudum
acaba dogrumu bilmiyorum hic bir problemi olmayipta hamile kalamayanlar icinmis  ??? Bazilari bu yontemle hamile kalmis
isterseniz alinti yapabilirim sizde okuyun tabi iyice baktim bunla hamile kalanda olmus kalamiyanda olmus..

kızlar hiç bir sorunu olmayıp da hamile kalamayanlar için yakı yöntemini denemelerini tavsiye ederim ....benim annem bana bende oğluma bu yöntemle hamile kaldım ...........
ayrıca bir arkadaşım ve onun bir komşusu da bu yöntemle hamile kaldı ....
evlat hasreti ile yanım tutuşan çiftlere bir yardımda bulunmak istedim kimbilir belki de sizlere de vurur piyango

şimdi eczaneden 3/5 lira en fazla yakı
yakıyı genelde bel ağrılarında ayak kol burkulmalarında kullanırız ....ama bu farklı tabiki sadece belimize yapıştırıcağız tam kalçaların haman üst kısmına hiç bir şartı yok istediğiniz zaman ilişki sırasında takılı olsun olmasın hiç farketmez adet öncesi sonrası o da farketmez
hadi başarılar kolay gelsin [/b]

Yukardaki kirmizi yazi alintidir !?!?

AŞKIMCIM SCS

evet bunu bende duymuştum ama denemedim  ???

Demet_dk

Balböceği

Bende duyunca ne alaka dedim  ???

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

✿گสЯเ_ќĮż✿

ZATEN BİR BU KALDI DENEMEDİĞİMİZ.EŞİME BUNUDA SÖYLESEM YAKIYI BELİME DEĞİL AĞZIMA YAPIŞTIRIR  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

GELSQMİNQ

Balböceği

sarikizim kiz biri belim agriyor diye yapistirmis kocam guler yoksa demis  :ehi: :ehi: :ehi:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: BaLboceqim - 30 Haziran , 2010, 15:22:34
sarikizim kiz biri belim agriyor diye yapistirmis kocam guler yoksa demis  :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
PAYLAŞIMIN İÇİN YİNEDE TŞKRLER EDOŞUM :opucuk: :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥✰✰§ĀŘΙЌΙż✰✰♥ - 30 Haziran , 2010, 15:23:59
Alıntı yapılan: BaLboceqim - 30 Haziran , 2010, 15:22:34
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
PAYLAŞIMIN İÇİN YİNEDE TŞKRLER EDOŞUM :opucuk: :opucuk:
saol bebem merak ettim bende acaba bilen varmi diye kimi hamile kalmis kimi kalmamis  :k06: :k06:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ♥✰✰§ĀŘΙЌΙż✰✰♥ - 30 Haziran , 2010, 15:19:53
ZATEN BİR BU KALDI DENEMEDİĞİMİZ.EŞİME BUNUDA SÖYLESEM YAKIYI BELİME DEĞİL AĞZIMA YAPIŞTIRIR  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: süpersin yaaaaaw
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi:sarıkız sen beni güldürdün allah da seni güldürsün
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ayçin

yakıyı kaç gün yapıştırmak lazım bide yumurtlama dönemindemi yapıştırmak lazım bilgi verirmisin

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ayçin - 30 Haziran , 2010, 16:36:50
yakıyı kaç gün yapıştırmak lazım bide yumurtlama dönemindemi yapıştırmak lazım bilgi verirmisin

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

hümeyra_t_e

evet ya sadece 1 gün mü yapıştırılıyo yoksa hamile kalana kadar mı..ay boyunca yakıylamı dolaşcaz :k06: