2010 Eylul- Ekim- Kasim bebekleri

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 28 Haziran , 2010, 19:51:26

« önceki - sonraki »

tweety0555

kesınlıkle la tehzen dogru soylemıs bırde ben goguslerımden cok zorlanmıstım sısınce ılkınde ıkıncısınde babannem dedıkı gece cok derın uykusunda ıken farkında olmadan emzır bır kac gece dedı emzırdım hıoc rahtsızlanmadım mert te farkında olmadı...ama yavvrum ıkı gun ne cok agladı meme dıye..cok zordu ama en azından uyuyor artık sukur....bırde yalancı meme cok ıse yarıyor bıraktırırken..

Lă_Tăhzen!

evet benım kızım dogudugundan berı almadı yalancı meme nezaman bıraktırdım memeyı  ozaman almaya basladı  ben pırınc unu yapar verırıdımm sımdıde sut ıcıp yatıyor yalancı memeyıde 1 2 hafta kullandık cok sukur uykusu herseyı duzene gırdıı cokk duskundu memeye özellıkle gecelerı 14. ayına kadar 40 kere kalkadrı tabırı caizse

tweety0555

la tahzen bızımkıde aynı durumda ıdı o kadar cok kalkardıkı allahatan memeden sonra uyumaya basladı ama gece mama fılan yemıyor sadece bızımle aksam yemegı yıor ve uyuyor...

_prensesim_

2012 Ekim ayında anne olacak arkadaşlar varmı benim gibi? Heyecan ve deneyimlerimizi paylaşırız ne iyi olur olsa keşke?? :hello2: