2010 Eylul- Ekim- Kasim bebekleri

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 28 Haziran , 2010, 19:51:26

« önceki - sonraki »

Emir@Havin

Alıntı yapılan: nagis - 07 Temmuz , 2010, 19:40:17
benide eklermisiniz kızlar bu 2.yazmam oldu :'( :'( :'( doğumum 18 eylülde inş. oğlum olacak...

Canim seni ekledim, hosgeldin aramiza :hello2: :hello2: :hello2:
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

ESİNCİK

Kızlar bnm plasentam daha yukarı çıkmamış, tam 20 haftalığım. Aranızda plasentası aşağıda olan var mı?

❤ հმzεlἶო ❤

kizlar benim gunlerimi hep yanlis dusuyorsunuz 134 olcakti   :-[
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 08 Temmuz , 2010, 22:44:14
Kızlar bnm plasentam daha yukarı çıkmamış, tam 20 haftalığım. Aranızda plasentası aşağıda olan var mı?

esincim ben tam bilmiyorum sormadim hic. ama dr plasentamin rahim agzina yakin olmadigini bunun iyi birsey oldugunu soyledi.
birde raporta plasenta arkadaymis o yaziyor.
ne zaman cikmasi lazimki? ben ust tarafini gobek deligimin ustunde hissediyorum.

bu arada bugun isi iresmen biraktim ayin 20 si son gunum olcak.
artik dayanamadim valla.
gecim derdini kocisim dusunsun napiym.
artik ayakta durmak iskence haline geldi.egilip kalkmamda zorlasti  :crybaby2:

❤ հმzεlἶო ❤

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...ALLAH 'A EMANET OLUN

Nagis                         72  gün sonra bebeğin kucağında    (erkek)
Serap                         87 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)           
Sebahat                     88  gün sonra bebeğin kucağında    (erkek)
Selin                          91  gün sonra bebeğin kucağında    (erkek)   
Kybele                       99 gün sonra bebeğin kucağında   (erkek)
Tezcan                      109  gün sonra bebeğin kucağında  (kız)     
ebru                          112  gün sonra bebeğin kucağında  (kız)           
havuç                        122 gün sonra bebeğin kucağında   (kız)           
yıldız                          124 gün sonra bebeğin kucağında  (kız)           
Findik kurdu               127 gun sonra bebegin kucaginda   (kız)           
Gülsahcr                     134 gün sonra bebeğin kucağında    (kız)           
Esincik                        134 gun sonra bebegin kucaginda    (erkek)     
Cigdem                       134 gün sonra bebeğin kucağında    (kız)           
Mavera                       140 gun sonra bebegin kucaginda    (erkek)     
tuğba                         142 gun sonra bebegin kucaginda                     
Nestur                        142 gun sonra bebegin kucaginda         

ESİNCİK

Bnm baştan beri hep rahim ağzına yakın, bu iyi bişey değil ama çok yakın değilmiş o yüzden doktor hareketlerine bir kısıtlama getirmene şimdilik gerek yok dedi. 24-28.haftalar arası yukarı çıkması lazım. Bn ilk hamile kaldığımdan beri kesemiz de aşağıdaydı, bu çıkmış hali. Bnm bebişim yukarda, bebeğin beslendiği plasentanın yukarda olması lazım. Rahimi ben hissediyorum oralarda ama bu başka..İnş sorun çıkmaz :dontknow:

Sana iyi tatiller çiğdemcim :icon_thumright:

°o.O євяυ O.o°

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

Nagis                         71  gün sonra bebeğin kucağında    (erkek)
Serap                         86 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)           
Sebahat                     87  gün sonra bebeğin kucağında    (erkek)
Selin                          90  gün sonra bebeğin kucağında    (erkek)   
Kybele                       98 gün sonra bebeğin kucağında   (erkek)
Tezcan                      108  gün sonra bebeğin kucağında  (kız)     
ebru                          111 gün sonra bebeğin kucağında  (kız)           
havuç                        121 gün sonra bebeğin kucağında   (kız)           
yıldız                          123 gün sonra bebeğin kucağında  (kız)           
Findik kurdu               126 gun sonra bebegin kucaginda   (kız)           
Gülsahcr                     133 gün sonra bebeğin kucağında    (kız)           
Esincik                        133 gun sonra bebegin kucaginda    (erkek)     
Cigdem                       133 gün sonra bebeğin kucağında    (kız)           
Mavera                       139 gun sonra bebegin kucaginda    (erkek)     
tuğba                         141 gun sonra bebegin kucaginda                     
Nestur                        141 gun sonra bebegin kucaginda         

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

AŞKIMCIM SCS

HEPİNİZİ ALLAH SAGLIKLI SIHATLI KURTARSIN SAGLIKLI SIHATLI BEBİŞLERİNİZİ İNŞ KUCANIZA ALIRSINIZ  :amin: :amin: ALLAHIM OLMAYANLARINDA KUCANI TEZ ZAMANDA SAGLIKLI SIHATLI DOLDURUR  :amin: :amin:

gulsahcr

Emir@Havin

NAZAR DUASI

Nagis                         72  gün sonra bebeğin kucağında    (erkek)
Serap                         87 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)           
Sebahat                     88  gün sonra bebeğin kucağında    (erkek)
Selin                          91  gün sonra bebeğin kucağında    (erkek)   
Kybele                       99   gün sonra bebeğin kucağında   (erkek)
Yasemin                     103 gün sonra bebeğin kucağında 
Tezcan                      109 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)     
Ebru                          112 gün sonra bebeğin kucağında    (kız)           
Havuç                        122 gün sonra bebeğin kucağında    (kız)           
Yıldız                          124 gün sonra bebeğin kucağında   (kız)           
Findik kurdu               127 gun sonra bebegin kucaginda     (kız)           
Mavera                       140 gun sonra bebegin kucaginda    (erkek)     
Tuğba                         142 gun sonra bebegin kucaginda                     
Nestur                        142 gun sonra bebegin kucaginda         

EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

Emir@Havin

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 09 Temmuz , 2010, 12:22:24
HEPİNİZİ ALLAH SAGLIKLI SIHATLI KURTARSIN SAGLIKLI SIHATLI BEBİŞLERİNİZİ İNŞ KUCANIZA ALIRSINIZ  :amin: :amin: ALLAHIM OLMAYANLARINDA KUCANI TEZ ZAMANDA SAGLIKLI SIHATLI DOLDURUR  :amin: :amin:

:amin: canim insallah darisi senin basina :amin: :amin: :amin:
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

Emir@Havin

NAZAR DUASI

Nagis                         71  gün sonra bebeğin kucağında    (erkek)
Serap                         86 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)           
Sebahat                     87  gün sonra bebeğin kucağında    (erkek)
Selin                          90  gün sonra bebeğin kucağında    (erkek)   
Kybele                       98   gün sonra bebeğin kucağında   (erkek)
Yasemin                     103 gün sonra bebeğin kucağında 
Tezcan                      108 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)     
Ebru                          111 gün sonra bebeğin kucağında    (kız)           
Havuç                        123 gün sonra bebeğin kucağında    (kız)           
Yıldız                          123 gün sonra bebeğin kucağında   (kız)           
Findik kurdu               126 gun sonra bebegin kucaginda     (kız)           
Mavera                       139 gun sonra bebegin kucaginda    (erkek)     
Tuğba                         141 gun sonra bebegin kucaginda                     
Nestur                        141 gun sonra bebegin kucaginda         
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

Emir@Havin

Alıntı yapılan: »¦« ©igdﻮﻮéм & мeℓﻛﻛﻛﻛﻛﻛﻛﻛﻛﻛﻛiگگa »¦« - 09 Temmuz , 2010, 11:01:55
Alıntı yapılan: ESİNCİK - 08 Temmuz , 2010, 22:44:14

esincim ben tam bilmiyorum sormadim hic. ama dr plasentamin rahim agzina yakin olmadigini bunun iyi birsey oldugunu soyledi.
birde raporta plasenta arkadaymis o yaziyor.
ne zaman cikmasi lazimki? ben ust tarafini gobek deligimin ustunde hissediyorum.

Kizlar placenta heryerde olabilir,mesela benim diger iki hamileligimde on taraftaydi simdi ise arka tarafta..

Cigdemcim placentanin rahim agzina yakin olmamasi iyi bisey cunku eger oyle olsaydi %100 sezeryanla dogum yapmak zorunda kalirdin.benim doktorumda bana demisti.

Esincim sikma canini olmasi gerktigi yerde olacak allahin izniyle.
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

ESİNCİK

inşallah cnm
bnm zaten sezeryan olacak, normal doğum istemiorum ama plasentam yukarı çıkmazsa erken doğum kanama falan olabiliomuş :'(

klmasm

bende olmak istiyorum bu listede lütfeeeen :crybaby2:28 eylülde doğacak kızım :cildir: