Ynt: 2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri
« Yanıtla #11775 : 06 Ekim , 2011, 23:22:53 »
MAŞALLAH MAŞALLAH ALLAH ARTTIRSIN  :ehi: :ehi: :ehi:
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

*

Çevrimdışı Demet_dk

• 8247
  • ...KARA KUZUM...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11776 : 06 Ekim , 2011, 23:34:35 »
BENDE OCAK BEBEĞİYİM ARTIK BURDAYIM  :binkybaby:

« Yanıtla #11777 : 07 Ekim , 2011, 17:01:55 »
hoşgeldin canım  :love9:

burayı da aktif hale getirelim biraz  :laughing7:
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

*

Çevrimdışı DİLVİN

• 6401
  • ċĄŅїm yĂעгטM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11778 : 07 Ekim , 2011, 17:11:48 »
NASIL YETİŞECEKSEKKKK   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

« Yanıtla #11779 : 07 Ekim , 2011, 17:56:03 »
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bilmiimmm

*

Çevrimdışı DİLVİN

• 6401
  • ċĄŅїm yĂעгטM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11780 : 28 Kasım , 2011, 10:14:00 »
heyyooo kızlar nerdesınızzzzz  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

*

Çevrimdışı Angel

• 3888
  • YAVRULARIMMMMMM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11781 : 28 Kasım , 2011, 12:24:20 »
geldim geldim   :occasion5: :occasion5: :occasion5:

« Yanıtla #11782 : 18 Kasım , 2014, 10:38:45 »
bebek ürünlerini çok pahalı buluyorum mağazalarda ! küçük kıyafetlerin maliyeti yetişkinlerin kıyafetlerine ödenen miktar kadar nerdeyse ! bebek ürünleri alabileceğim güzel bir site arıyorum.
« Son Düzenleme: 03 Aralık , 2014, 14:17:50 Gönderen: Emine »

« Yanıtla #11783 : 12 Eylül , 2016, 07:00:25 »
Kızlar merhaba ben yeniyim hepinize günaydın hayırlı bayramlar diliyorum   :hello:

« Yanıtla #11784 : 02 Kasım , 2017, 17:03:15 »

Selam, kızlar!
İlk önce sizi tebrik etmek istiyorum çünkü anne olması her kadın için büyük bir bayramdır!
Yorumlarınızı okurken hikayemi size anlatmak çok istedim. İsmim Narin. 37 yaşındayım. Kocamla sekiz sene evliyiz zaten. Ben 25 yaşındayken güzel kızımı doğurdum. Ayşe adı koyduk kocamla. Bundan sonra eşimle bebekler hakkında hiç düşünmüyorduk çünkü hayatımız zordu para konusunda. Biz bundan sonra Afyon’dan Bursa’ya geldik ve orada yerleştik. Orada başka problemler ortaya çıkmaya başladı yani iş bulması, kızımız okunması iyi yaşaması için para kazanması. Ben sekreter olarak çalışıyorum eşim de öğretmen. Okulda tarih öğretiyor. Anladığınız gibi ailemiz çok zengin değil bu nedenle biraz zor yaşıyorduk. Zamanla ben başka işi buldum ve eşimin maaşı  daha yüksek oldu. Ayşeciğim öğreniyor şimdi. Biz de ikinci bebeğimiz hakkında düşünmeye başladık. Eşim erkek çok istiyor. Ama ne yazık ki hiç gebe kalamam. Bursa’da tüp bebek tedavisi denemeye karar verdim. Orada Murat Erdemir kliniğine gittim. Doktorla konuştum.  Tedavimi başladım. İlk üç tüp bebek denemesi kürtajla sonuçladı. Ben depresyonda yaşamaya başladım. Eşimin morali de bozuktu her zaman çünkü benim için bu çok pahalı çok stresli idi. Forumlarda benim gibi kaınların üzgün tecrübeleri hakkında okuyordum, rüyalarımda benim gebe kaldığımı görmeye başladım hatta! Ama hiç bir şey olmuyordu, kızlar. Dördüncü, beşinci girişim başarısızdı. Kocamla kavge etmemize başladık. Kocam bana: ‘dur’ , dedi çünkü Ayşeciğimiz var ve o moralimi görünce kendisi de üzlülüyor. Ne de olsa doktora gittim ve niçin gebe hiç kalmayabiliyorum diye sordum. Analizlerimin sonuçları bende polikistikoverin olduğunu gösterdi. Doktor benim yumurta donasyonu yaptırdığımı söyledi.  Ama ne yapmak? Yumurta donasyonu bu zamana kadar hiç bir şey bilmiyordum ve herhangi ameliyattan korkuyorum açıkçası. Kocamla şiddetle gerekli kliniği arıyorduk ve yorumlarınızı gördüm işte, kızlar. Bazı insanlar biotexcom hakkında söylüyorsunuz. Orada tedavi olanlar var mı aranızda? Eğer varsa lütfen tecrübenizle paylaşabilir mısınız? Mesajlarınızı bekliyorum çok, kızlar! Uzun bu hikayem için özür dilemek istiyorum. İyi günler hepinize dilerim, kızlar!