2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Kıyamam bebeğime yavrum benim ya acıyo diye ağladıkça gider yolardım o kadını zaten yaptırmam stajere falan bir şey gitsin büyüklerde öğrensin bizimkiler el kadar bebek  :caca: 
İlk denemede buldu buldu bulamadı deneyimlisine bile çıkışırım ağzı var dili yok diye uğraşıp duruyorlar kendilerinden çıkmadıya  :'(

Nasıl gerildim sabah sabah, HERKESE GÜNAYDIN :opucuk: :love9:

DİLVİN

GÜNAYDIN

OFF YA NELER OLMUŞŞ NELERRR

ÇOKKK GEÇMİŞŞ OLSUN SAHRA EZGİ  :amin: :amin: :amin:
:sad1:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

) SaMiRa (

günaydınn :love9:
sağol selmacım :opucuk:

devlet hastanesinde öyle oluyo genelde hemşireler kan alıyo beceremiyolar del babam del sonra
halbuki laborant gelip alması lazım özellerde genelde öyle yapılıyorlar yada en iyisine yaptırıyorlar

) SaMiRa (

ay ipekyolda %95 indirim vardı hepsi bitmiş ya almışlar kapışkapış :'(

< ESLAL >

sorma Gülom bende çok sinir oldum bendende oldu kızın paniği elini çabuk tut ağlarken katılabiliyor dedim senden başka kimse yokmu dedim bakışlar,tavırlar sert olunca oda panik oldu  :caca: birde Hilal ağlarken konuşuyor kız onada şaşırdı  :icon_scratch: ama yavrum annee acıyooo dedikçe içim yandı  :y25:

Sahracım özel hastanede oldu bu ben Hilali devlet hastanesine götürmedim hiç orada nasıl bilmiyorum  :dontknow:

buarada canım uzun zamandır girmediğim için geri dönüp okumadım nevar ne yok diye sanırım fudayl ide hastamıydı  ???

Selmacım,minecim çok sağolun   :opucuk:

) SaMiRa (

canım fudayl iyi 2 hafta önce 2.ameliyatı olmuştu bide sünnet iyileşti çok şükür bizde böyle şimdi yürümeye çalışıyor bakalım idman yapıyoruz :k06:
kan alan  kişi yenydi heralde sizin canım gerçi belli olmuyor ya ama burda dediğim gibi

< ESLAL >

hmm onlardan haberim var canım çok şükür sağ salim onları atlattınız  :amin: :amin:

merak etme en kısa zamanda pıtır pıtır yürür paşamda  :love9:

evet tatlım yeniydi  :icon_scratch:

) SaMiRa (

iyürücek inşallah acelesi yok zaten 2 yaşına kadar you var :ehi:
çok şükür bitti ohhhh

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

ırmak184

sayfaya kimse ugramıyor artık  ::)

ne yapıyorsunuz kızlar?????kuzuklarınız nasıl iyimi ???
biz yine diş çıkardık...bir iki gündür huysuzdu yavrum  nedeni dişmiş demekki ???
sahracım fudayl nasıl oldu iyimi yavrum  :love9:
hepiniz öpüyorum  :opucuk:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: ırmak184 - 24 Nisan , 2011, 00:09:56
sayfaya kimse ugramıyor artık  ::)

ne yapıyorsunuz kızlar?????kuzuklarınız nasıl iyimi ???
biz yine diş çıkardık...bir iki gündür huysuzdu yavrum  nedeni dişmiş demekki ???
sahracım fudayl nasıl oldu iyimi yavrum  :love9:
hepiniz öpüyorum  :opucuk:

evet neden kimse gelmiyor artık
hayırlı olsun dişiniz canım
fudayl iyi biraz grip gibi oldu bitki çaylarıyla geçiştriyorum sağolasın :opucuk:
:love9: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

cok gecmis olsun sahracim yeni okudum ben eskisi gibi fpruma pek ugramiyorum...ancak haberim oldu...

salaklar yaaa yaptirma bidaha skain bagir kiz salaklar ya cocukda degil essek kadar insnada denesinelrr

--elif--

nasılsınız hanımlar
hakkaten kimse uğramaz olmuş sayfaya  ::)
ben bugün ebrarı sütten kesiyorum dua edinde kolay atlatayım  :amin:
sabrım 16 aymış dayanamaz oldum artık  :-\
dr umuzunda tavsiyesiyle kesiyorum